שתף קטע נבחר

תלונות חדשות: פסיכולוג הילדים נעצר שוב בחשד לעבירות מין

אחרי שניסה למנוע את פרסום שמו, החשיפה הולידה תלונות חדשות של נערים בני פחות מ-16 מהשנים האחרונות - והפסיכולוג נעצר בשנית. עד היום הותר לו לטפל בקטינים בהשגחה

הפסיכולוג שנעצר בחשד לעבירות מין בילדים לפני שנים נעצר היום (ב') שוב, והפעם בעקבות תלונות חדשות מהעת האחרונה.

 

המתלוננים בריאיון בלעדי - כשדרשו את חשיפת שמו

 

האיש, שמתגורר כעת בזכרון יעקב, נעצר לפי הודעת המשטרה בחשד לביצוע עבירות מין בשני נערים בני פחות מ-16, תוך ניצול נגישות אליהם במסגרת עבודתו.

פסיכולוג ילדים חשוד הטרדה מינית  (צילום: אלכס קולומויסקי )
פסיכולוג הילדים נעצר בשנית(צילום: אלכס קולומויסקי )
 

לפני יותר מחודש הפסיכולוג נעצר לראשונה, במסגרת חקירה שנוהלה בתחנת באר שבע. בדיונים הקודמים סיפרה המשטרה כי האירועים המיוחסים לפסיכולוג החלו ב-1993-1992, בעת שעבד באזור. הקשר בין הפסיכולוג לאחד הקורבנות נמשך לאורך שנים ונותק רק לפני כארבע שנים, בעת שהמתלונן, שסיפר על מגע מיני מלא בין השניים, היה בן 30.

 

סניגוריו של החשוד ביקשו למנוע את פרסום שמו וטענו כי כל העבירות התיישנו. המשטרה ערערה, בית המשפט המחוזי התיר לפרסם את השם, וגם בבית המשפט העליון נקבע כי שמו ייחשף. לפי ההודעה מהיום, חשיפת שמו "הביאה להתפתחות והגשת תלונות חדשות בתחנת זכרון יעקב, שהביאו לפתיחה בחקירה חדשה".

 

עו"ד שמואל ברזני וגילי דביר, המייצגים את הפסיכולוג, מסרו: "מרשנו מכחיש את החשדות מכל וכל. אחרי שנחקר, נבחן ונמצא שאין כל ממש בחשדות שנחקרו כנגד מרשנו בדרום הארץ, נפתח מאמץ כביר של מספר גורמים שהפעילו לחץ על מטופלים ושידלו אותם להגשת תלונות. מרשנו נתן מענה בחקירה לכל טענה שהועלתה. אנחנו מקוים ומצפים לחקירה תכליתית, הוגנת ונקייה מהשפעות זרות"

בשבועות האחרונים היה הפסיכולוג במעצר בית בתנאים מגבילים, ואף הותר לו לטפל בקטינים תוך השגחה. מכיוון שהפסיכולוג נעצר רק היום ויובא מחר לדיון בבית המשפט בהארכת מעצרו, אנו מנועים שוב מלפרסם את שמו לעת עתה.

 

לגבי המקרים הקודמים שנחקרו, הפסיכולוג טען בחקירתו כי המעשים שביצע באחד מהמתלוננים היו בהסכמת המתלונן כשהיה בגיר, והסביר כי הייתה ביניהם "סקרנות מינית" בדרגה נמוכה. מנגד, המתלוננים החליטו להגיע למשטרה מחשש שיפגע בילדים נוספים במהלך השנים.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
הפסיכולוג נעצר בשנית
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים