שתף קטע נבחר

שמשת רכבו של מני נפתלי נופצה: "תוצאה של הסתה"

אלמונים פרצו לרכבו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה וניפצו את שמשתו. חבלנים הוזעקו למקום כדי לשלול אפשרות של מטען חבלה. נפתלי: "אין ספק שזה קשור למשפט המתוקשר עם שרה נתניהו"

 

 

 

רכבו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, נפרץ הלילה (בין שלישי לרביעי) ושמשתו נופצה. הרכב חנה מתחת לביתו של נפתלי בעיר עפולה. נפתלי הבחין כי שמשמת רכבו נופצה רק בבוקר. מכיוון שלא נגנב כלום מהרכב, ולא נראה כי מדובר באבן שהושלכה, הוזמנו למקום כוחות משטרה וחבלנים כדי לשלול אפשרות של מטען חבלה.

 

שרה נתניהו העידה: "5 שנים מני נפתלי שופך את דמי"

ניר חפץ יוסר מתביעת מני נפתלי; שרה נתניהו: "חסכתי למדינה טרלול"

 

שמשת רכבו של מני נפתלי נופצה במהלך הלילה ()
"אין ספק שזה קשור למשפט המתוקשר". רכבו של מני נפתלי, הבוקר
 

 

מני נפתלי (צילום: מוטי קמחי )
מני נפתלי בבית המשפט, השבוע(צילום: מוטי קמחי )
 

זאת לא הפעם הראשונה שנפתלי נאלץ להתמודד עם ונדליזם ברכבו. בעבר הוגדר נפתלי כמאוים וסביב ביתו הותקנו מצלמות של המשטרה. אלא שלאחר הורדת דרגת האיום שלו, הוסרו המצלמות. מתוך הרכב, כאמור, לא נגנב כלום, גם לא מערכת השמע - ולכן לדבריו נראה שמדובר באנשים שפשוט ביקשו לגרום לו לנזק. "אין ספק שזה תוצאה של הסתה וקשור למשפט המתוקשר עם שרה נתניהו", אמר נפתלי. "כל זה לא ירתיע אותי, אני לא מפחד וממשיך בדרך שלי".

 

שרה נתניהו (צילום: מוטי קמחי )
שרה נתניהו בדיון בתיק תביעת הדיבה של נפתלי(צילום: מוטי קמחי )
 

בתוך כך, רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו העידה שלשום במשך יותר משלוש שעות בתיק תביעת הדיבה של נפתלי בבית המשפט השלום בהרצליה. לאורך כל העדות היא האשימה את נפתלי באחריות להוצאות מעון ראש הממשלה בתקופת היותו אב הבית במעון בלפור.

 

התביעה, על סך חצי מיליון שקל, הוגשה נגד מנהל קמפיין הליכוד בבחירות 2015 וכיום עד המדינה ניר חפץ; עו"ד דוד שמרון המייצג את בני הזוג נתניהו; היועצים שהגנו בכלי התקשורת על נתניהו מפני דו"ח מבקר המדינה - עו"ד יעקב בורובסקי, שלומית אשבול וכן עו"ד יוסי כהן. כמו כן כוללת התביעה את תנועת הליכוד ועוד שני עובדים ממעון ראש הממשלה שפרסמו פרסומים אודות נפתלי.

 

נתניהו זומנה להעיד לבקשת ניר חפץ, מנהל קמפיין הליכוד בבחירות 2015 וכיום עד מדינה. לאחר העדות הסכימו עורכי דינו של נפתלי להסיר את חפץ מהתביעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים