שתף קטע נבחר

הח"כית לשעבר החשודה בתקיפת תלמיד בכיתה א': עינת וילף

ארבעה ימים אחרי חשיפת ynet, הותר לפרסום כי חברת הכנסת לשעבר מטעם מפלגת העבודה ומפלגת העצמאות נחקרה במשטרה בחשד לתקיפת קטין במהלך פעילות בית ספרית. וילף מכחישה: "מדובר בניסיון סחיטה"

עינת וילף (צילום: עמית שאבי)
ד"ר עינת וילף(צילום: עמית שאבי)

ד"ר עינת וילף היא חברת הכנסת לשעבר (מפלגת העבודה, העצמאות) שנחקרה במרחב ירקון במשטרה בחשד לתקיפת ילד בכיתה א'. כך הותר הבוקר (יום ד') לפרסום.

 

כפי שנחשף בשבת האחרונה ב-ynet, הורי התלמיד הגישו תלונה נגד חברת הכנסת לשעבר וילף בגין תקיפת בנם במהלך פעילות מחוץ לבית הספר.

 

וילף, שמכחישה מכול וכול את הטענות נגדה, נחקרה ביום שני במשטרה בחשד לתקיפת קטין. במקביל, היא שלחה מכתב באמצעות עורך דינה יהושוע ליברמן לעורכי דינו של הילד, שבו טענה כי מדובר בניסיון סחיטה. "מדובר בתלונת סרק כחלק מהניסיון לסחוט את מרשתנו", צוין במכתב.

 

לפי התלונה שהוגשה במשטרה, וילף תקפה את הילד והטיחה אותו לעבר שער ברזל. לטענת הוריו של הילד, האירוע התרחש בתחילת השבוע שעבר במהלך פעילות תרבות בדרום תל אביב.

 

"כרגע אנחנו עם פסיכולוגים" 

בעקבות התקרית ניגשו ההורים למשטרה והגישו תלונה בגין תקיפת חסר ישע. עם פרסום המקרה אמר אביו של הילד: "אנחנו בהלם, הילד לא רוצה ללכת לבית הספר. הוא פשוט פוחד שהיא תגיע אליו שוב. כרגע אנחנו עם פסיכולוגים".

 

חברת הכנסת לשעבר טענה כי היא זו שהותקפה ובסך הכול התגוננה. החקירה בעניינה נמשכת.

 

ד"ר וילף (48) הייתה חברת הכנסת ה-18 מטעם מפלגת העבודה ומפלגת העצמאות, שאותה הקים ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק עם התפלגותה ממפלגת העבודה. היא שימשה בין היתר כיו"ר ועדת החינוך של הכנסת. אחרי פרישתה מהחיים הפוליטיים היא הצטרפה לוועד המייעץ של מכון מחקר עצמאי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
ד"ר עינת וילף
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים