שתף קטע נבחר

חרקים בפסטה של שופרסל: אוספת 21 מוצרים מהמדף

החברה הודיעה כי בשל חשד להימצאות חרקים זעירים בחלק ממוצרי הפסטה של המותג הפרטי שלה מתוצרת ברוטו איטליה שתוקפם פג עד ספטמבר 2021, הציבור מתבקש שלא לצרוך אותם

שופרסל מודה: נמצאו חרקים בפסטה של המותג הפרטי של החברה, מתוצרת ברוטו איטליה, בתאריכי תפוגה עד ספטמבר 2021 כולל.

 

תקלה בסלטי אחלה: סלט תפו"א במקום טחינה

יוגורט טבעוני עורר תגובה אלרגית לחלב

ריקול ל-30 אלף בקבוקי טלק תינוקות של ג'ונסון אנד ג'ונסון בארה"ב

 

מדובר ב-21 מוצרי פסטה, רובם במשקל 500 גרם כולל פסטלה טליאטלה, ריגטה, פוסילי, פרפלה, פוזילי 3 דקות, גנצ'טי 3 דקות, פוזילי חיטה מלאה, ספגטי חיטה מלאה, קונקיוליני, לומקה ריגטה, ספגטיני 3 ו-5, מקרוני בוקטיני מס' 14, קנלוני 250 גרם, פטוצ'יני ללינגוויני, קלרמטה 400 גרם, קזרצ'ה, 400 גרם מפלאדה, טריקולור, טריקולור פרפלה ודפי לזניה.

שופרסל פסטה ריקול (צילום: יח
המוצרים בהם נמצאו חרקים(צילום: יח"צ)

 

שופרסל פסטה ריקול (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

ההודעה מתייחסת לכל תאריכי התפוגה עד וכולל ספטמבר 2021. שופרסל הודיעה כי עדכנה את שירות המזון במשרד הבריאות והיא פועלת להורדת כל המוצרים ממדפי הרשת ומבקשת מהציבור שלא לצרוך אותם. היא תציע זיכוי כספי ללקוחות שצרכו אותם, אך לא הודיעה דבר לגבי פיצוי.

שופרסל פסטה ריקול (צילום: יח
רשימת המוצרים(צילום: יח"צ)

צרכנים מתלוננים לא מעט על הימצאות חרקים במוצרי פסטה ואורז, אבל לרוב קשה מאוד לדעת מה מקור החרקים: היצרן, מחסני היבואן, סניף רשת השיווק או בית הצרכן. במקרה זה נראה שבשל היקף המוצרים בהם נמצאו החרקים - מדובר ככל הנראה במוצרים שאוחסנו שלא כיאות אצל הגופים המסחריים ועל כן שופרסל יזמה את האיסוף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: יח"צ
חלק מהמוצרים בהם נמצאו חרקים
צילום: יח"צ
מומלצים