שתף קטע נבחר

סיפורו של מכור (לאוכל) בגמילה

לפני 5 שנים שקל השחקן דביר בנדק 150 ק"ג. היום הוא שוקל 93 ק"ג, אחרי שעשה מהפך בחייו. בגילוי לב הוא מספר על הדרך ועל התובנות שעוזרות לו להמשיך כל יום מחדש

בשיתוף פורום Reboot

 

השחקן דביר בנדק שוקל היום 93 ק"ג. הוא בן 50 ועכשיו עוצר לרגע להסתכל על הדרך שעבר בחייו עד כה. רק לפני 5 שנים הוא שקל 150 ק"ג, תולדה של התמכרות לאוכל, שלבנדק זמן רב להודות בקיומה. הוא מספר על טיפולי הפוריות שהוא ורעייתו, השחקנית עירית נתן בנדק עברו, ועל המפנה הדרמטי שגרם לו להבין כי הוא צריך לשנות את חייו. צפו:

 

צפו בעוד שיחות בריאות  

 

 

 

דביר בנדק הוא שחקן, יו"ר עמותת Make A Wish

   

פורום Reboot הוא יוזמה לתועלת הציבור שנוסדה בשנת 2014, במטרה לקדם את תחום הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח את קיימות מערכת הבריאות בישראל באמצעות שיח ציבורי, שיתוף פעולה ועידוד חדשנות ויזמות ישראלית. קהילת הפורום מונה למעלה מ-1,000 חברים המשתתפים במפגשים, כנסים, קבוצות עבודה ופעילויות שונות, לרבות 'שיחות בריאות' - הרצאות קצרות המספקות תכנים רלוונטיים בעלי עניין והשפעה הן לקהל המקצועי והן לציבור הרחב וזוכות לחשיפה רחבה. הפורום מקיים גם את תחרות 'יוזמת הבריאות המובילה' ותורם מאות אלפי שקלים מידי שנה למימוש רעיונות שיקדמו את התחום, יסייעו לחולים או ישפרו את מערכת הבריאות. פעילויות הפורום אינן מערבות תכנים מסחריים ובנויות על בסיס התנדבותי, שותפות ותמיכה של גופים, חברות וארגונים.

  

בשיתוף פורום Reboot

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים