שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אותו מזל, מסלול חדש: הורוסקופ שנתי ל-2020

  אנחנו סוגרים עשור עם אינספור שינויים בחיינו הפרטיים וגם בסביבה שלנו - אז מה צפוי לנו בשנת 2020 שפותחת עשור חדש? בואו לקרוא את ההורוסקופ השנתי האישי שלכם - שתהיה שנה אזרחית טובה לכולם

   (צילום: shutterstock )
  (צילום: shutterstock )

   

  שנת 2019 מגיעה לסיומה וסוגרת גם עשור של אינספור אירועים שהשפיעו על כולנו בתחומים שונים. רגע לפני שאנחנו עושים את צעדינו הראשונים לשנת 2020, קראו מה מגלה ההורוסקופ האישי שלכם על השנה החדשה שעומדת בפניכם. פרטים אישיים נוספים תוכלו למצוא במפה האסטרולוגית האישית שלכם - ללא עלות.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: כבר בתחילת השנה צפויים רגעים רומנטיים בסביבה שופעת באנרגיות מיסוד המים. אלה ימים חלומיים עבור אלה מכם המבקשים לקיים עסקי נדל"ן, כמו גם למי שעוסקים בתחומים הקשורים בעיצוב ובפיסול.

   

  זוהי תקופה אולטימטיבית לנסיעות, מסעות וטיולים. חודש מרס מבשר על תחילתו של מזל טלה יחד עם תחילתה של שנה אסטרולוגית חדשה, ויחד עם חגיגות האביב שתמיד מיטיבות עם חיי האהבה שלכם.

   

  במקביל, יש להישמר מפני נטיות כפייתיות כלפי בני הזוג. היבטים הרמוניים מהכוכבים ונוס ונפטון רומזים על קשרים יוצאי דופן עם ילידי המזלות מאזניים ודגים.

   

  מאי עד אוגוסט: זה הזמן להשיג את הרצוי, ולא להתפשר עם המצוי. צפויים אהבהבים רומנטיים ופיתויים שבעבר השתדלתם להתרחק מהם. אתם מגלים פתיחות להרפתקנות, וייתכנו מפגשים עסקיים עם המובילים שבחבורה.

   

  מעמדכם הקרייריסטי ידרבן אתכם להרשים את האחרים בכל הנוגע ליכולותיכם ולכישרונותיכם. בתקופה זו הרקיע מבטיח ניסים ונפלאות לאלה מכם שמבקשים למסד את אהבתם או בפשטות, להתחתן! הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב-4.

   

  אם ברצונכם לבצע שינויים קרייריסטיים, הרי שאתם נמצאים בתקופה טובה לכך.

   

  ספטמבר עד דצמבר: סודות עסקיים מן העבר עלולים 'להתפוצץ' בעקבות מריבה קטנונית. הכוכבים צופים יחסים יוצאי דופן עם ילדי מזל בתולה והתלבטות בין קשר יציב אך שגרתי לבין קשר מסעיר אך מסוכן.

   

  מצב הכוכבים רומז על הצלחות עסקיות ופיננסיות, אך כדאי להימנע ממצב אשר בו אתם עושים יד אחת עם אדם כלשהו, נגד אדם אחר. בתקופה זו אתם חווים יחסים טובים וחמימים עם ילידי מזל תאומים, כמו גם עם פרטנרים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם – מסתכם ב-5.

   

  האנרגיות של המספר חמש מאפשרות קפיצת מדרגה עבור אלה מכם העוסקים בתקשורת, שיווק, פרסום, יחסי ציבור ומסחר אלקטרוני.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל טלה היא אבן טורמלין שחור. (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). טורמלין שחור היא אבן עוצמתית להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות. טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים ודילמות. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: אנרגיות הרמוניות משוגרות אליכם מגזרת מזל גדי: התופעה מיטיבה מאוד עם אלה מכם החפצים למסד את אהבתם או בפשטות, לבוא בברית הנישואין.

   

  המזל הטוב משחק לשמרנים שביניכם אך מתעתע בהרפתקנים. עיסוק שהביא לכם מזל בעבר, שב וחוזר אל חייכם: אם תצליחו לשדרג אותו, תוכלו לקטוף רווחים מדהימים. מומלץ לבצע השקעות פיננסיות על פי שיקול דעתכם העצמאי וללא מעורבותם של גורמים אינטרסנטיים. כוכבים ממוזלים פותחים סיכוי לפרויקט חדש:

   

  כאשר המזל דופק בדלת, אין צורך להתפרע בגובה ההשקעות, מכיוון שיספיקו גם שקלים בודדים.

   

  מאי עד אוגוסט: הסכמים שנחתמו בעל פה, מגיעים בתקופה זו למימוש. השפעתו של כוכב מרקורי יוצרת מצבים רומנטיים בשעת טיולים ונסיעות.

   

  בתחום הקריירה אתם צפויים להיקלע למצב לפיו תצטרכו להתלבט בין מספר אפשרויות: התלבטות משמעותית במיוחד צפויה בין נתיב סולידי לבין מסלול עצמאי והרפתקני - נראה כי מדובר בפרשת דרכים בה ההיגיון מושך בכיוון אחד, בעוד האינטואיציה מושכת בכיוון ההפוך.

   

  תופעה קוסמית מיוחדת תעזור לכם להתגבר על אכזבות העבר: היא עשויה לחולל נפלאות אצל הרומנטיקנים שביניכם, אך עלולה להוליד גם אשליות שווא.

   

  שימו לב: ייתכן שאתם בוחנים מחזר מסוים מבעד לעדשות וורודות מדי.

   

  ספטמבר עד דצמבר: תגענה הצעות עסקיות מכיוונים מפתיעים, אך אתם מגלים היסוס. שימו לב: בתקופה זו מצבכם הכספי יהיה טוב מתמיד, אך זה לא אומר שמעתה אתם רשאים לבזבז ללא הכרה.

   

  אנרגיה טובה מביאה עמה התחדשות והתרעננות, זהו עיתוי נפלא עבור אלה מכם שחפצים לשדרג את חיי הזוגיות שלהם. צפויות אהבות יפות במיוחד על ילידי שבט האריות.

   

  אתם נמשכים כעת אל מסלולים מסתוריים או אל תחומי לימוד בעלי עומק רוחני. תיתכן התעניינות פתאומית בתחומים כגון פסיכולוגיה, או אפילו אסטרולוגיה ומיסטיקה. פעילות סודית מאחורי הקלעים תשרת את מטרותיכם. בעבודה צפויים מצבים לפיהם אתם לוקחים סיכונים גדולים, מרגיזים את כולם ומצליחים בגדול.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל שור היא ג'ספר אדום (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  ג'ספר אדום תעזור לכם לעבור מכשולים מבלי להינזק. מפורסמת בתכונותיה המופלאות לחיזוק בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה אדום עמוק, והוא הולם אופי לוהט ותשוקה עזה. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)
   

  ינואר עד אפריל: תחילת השנה מרעיפה אנרגיה רומנטית על הפנויים שביניכם. ה'תפוסים' עשויים לזכות בהתחדשות כבירה ביחסים שבינו לבינה. השפעת יסוד האדמה מעניקה יציבות ו'שפיות' לכל מערכי הזוגיות ואף מעודדת אווירה של שידוכים.

   

  ההזדמנויות העסקיות הן רבות, אך תביעות מסוימות שמציגים השותפים הפוטנציאליים אינן לרוחכם והדבר עלול לגרום למתחים. פוקד אתכם צורך חריף בשינויים, וזה הזמן להמר על מסלולים קרייריסטיים לא שגרתיים.

   

  כוכב מרקורי שליטכם מקיים יחסים הרמוניים עם אנרגיות של אהבה וזוגיות. התופעה עלולה להלחיץ את אלה מכם שטרם רואים עצמם בשלים לקיום מערכת מחייבת של יחסי זוגיות.

   

  מאי עד אוגוסט: תופעה קוסמית מבשרת על אהבות בסטייל מרשים ומלכותי. נראה שאתם כובשים את מרכז הבמה. צפויות הצהרות בומבסטיות שכדאי לבחון את כנותן. בתחום הקריירה אתם מתקרבים לאנשים רמי מעלה, וקיים סיכוי לשינויים בתחום העיסוק של האנשים הקרובים לליבכם.

   

  עם טיפה חוש הומור תוכלו להתפייס עם עמית לעבודה אשר חתול שחור עבר ביניכם לבינו. זו תקופה שעושה טוב לאלה מכם שכמהים לחום, אהבה ופינוקים.

   

  כוכב אוראנוס בשילוב נומרולוגיה שנתית עוזרים להתרפקות מוגזמת על זיכרונות העבר ורגעים רומנטיים בחברת אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב 2.

   

  ספטמבר עד דצמבר: השפעתו של כוכב אוראנוס עשויה לבשר על מהפכים והתחדשויות בתחום הרומנטי. אין טוב מאוראנוס כאשר מדובר בפגישות עיוורות ובצירופי מקרים מדהימים, אך לא מעט גם בסיומים ובפרידות.

   

  הקוסמוס מזרים דם חדש אל תוך וורידי הזוגיות. יחד עם זה, יש להישמר מפני עימותים קטנוניים ובכלל כדאי לנהוג איפוק ביחסים שבינו לבינה. צפויים יחסים מהסוג המוטרף, החריג ויוצא הדופן. הזוגיות הופכת למאוד לא שגרתית.

   

  בעבודה: אלתורים של הרגע האחרון, יוכיחו את עצמם במיזמים שאתם מובילים. הצטרפו להשקעות ספונטאניות ואל תקפידו על תכנון מדויק של כל פרט. דווקא הימורים הרפתקניים עשויים להוכיח את עצמם.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל תאומים היא קרנליאן אדום (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  קרנליאן מכניסה לחיינו אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת גישה אופטימית וחיוניות. מעניקת מרץ לעשייה, יישום רעיונות ומילוי מטרות ויעדים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. 

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: התרחשויות חברתיות להן ייחלתם זמן רב, צפויות לנחות עליכם במפתיע: זאת, אם תשכילו להימנע מהליכה בנתיבים מוכרים אך נדושים. זו תקופה נפלאה לחיי הלב והרגש. אם תשחקו נכון בקלפים שנפלו בידיכם, צפויים לכם רגעי עדנה ואושר. הכוכבים סידרו עבורכם מערך נפלא של הזדמנויות עסקיות לא שגרתיות, כל השאר תלוי בכם. שימו לב: יש להקדיש תשומת לב לטיפוסים שמנסים לתקוע לכם מקלות בגלגלי הקריירה שלכם.

   

  מאי עד אוגוסט: האנרגיות של ונוס מרנינות את הנפש ומתמרנים אתכם אל מצבים שרק השמיים הם הגבול. אל תופתעו אם תמצאו את עצמכם 'נקרעים' בין שתי אהבות או בין שני נתיבים מנוגדים. הלהט הפיסי יכתיב את מהלך העניינים.

   

  בתחום הקריירה: השתדלו שלא לעסוק בשליחויות של פיוס בין עמיתים לעבודה ובכלל בין מכרים, מכיוון שבסופו של דבר הם יאשימו אתכם. מומלץ להיענות להיעתר לאירועים טקסיים שמאורגנים במקום העבודה, וזאת גם אם לא ממש בראש שלכם להשתתף בהם. אל תעבירו לממונים עליכם מסרים בנוסח של 'טלפון שבור', מכיוון שכלל לא בטוח שמעבירי הודעותיכם חפים מאינטרסים אישיים: אם יש לכם מה לומר, עשו זאת בעצמכם ובארבע עיניים.

   

  ספטמבר עד דצמבר: תופעה קוסמית עלולה להוליד אשליות שווא בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה. בתקופה זו עליכם לבחון היטב כל הצהרת אהבה משום שמחזרים הרפתקניים עלולים להפר הבטחות.

   

  טיפ: אמצו לעצמכם התנהגות של כבדהו וחשדהו. צפויה להיפתר בעיה כספית סבוכה הנמשכת כבר זמן רב. בעניין זה ממש, כדאי להפסיק לפטפט ולעבור מדיבורים למעשים. אלת המזל מחייכת אליכם בכל הנוגע להשקעות פיננסיות, אך נראה שאתם מדלגים על ההזדמנויות. ייתכן שזיכרונות העבר גורמים לכם לחשוש ולהקפיא כל רעיון של הימור פיננסי.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל סרטן היא טורקיז (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון שפע).

   

  אבן טורקיז מאפשרת לנו הגשמה עצמית ומעניקה הגנה, מחזקת בטחון ורוגע נפשי. אבן טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה, חיזוק נאמנות והיא אבן מצויינת לשחרור מחסומים, הגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפש להתמודדות עם קשיים. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: תופעה קוסמית משליכה אתכם למאבק איתנים בין קולו של ההיגיון לבין רחשי הלב ואף מהדקת את יחסיכם עם ילידי המזלות דלי, גדי ומאזניים. התופעה מייצגת הזדמנויות מוטרפות בתחום הרומנטי, אך גם לא מעט בקיעים ביחסים ממוסדים. אל תגלו קשיחות בעניינים הקשורים בערכאות: אם אתם מתדיינים עם מישהו הרי שכדאי לכם להגיע עימו להסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט.

   

  זו תקופה שנחשבת לממוזלת עבור האמנים והיוצרים שביניכם, כמו גם עבור אלה שמחפשים אהבה. במקביל, צפויה גישה שמחוללת פלאים ביחסיכם עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, הוא 9.

   

  מאי עד אוגוסט: היחסים שבינו לבינה צפויים להתקיים על בסיס של נוחות ותועלתנות ולאו דווקא על שבועות לאהבת נצח. במישור הקריירה אתם נותנים מעצמכם הרבה מעבר לדרוש: זה נפלא כל עוד אתם מוודאים שהצד המקבל אכן יודע להעריך זאת.

   

  אם לא תציבו גבול לנדיבותכם, היא עלולה להפוך מהתנדבות למטלה רשמית. יצר הנדודים משפיע לטובה על היחסים שבינו לבינה ונראה שאתם נהנים מקשרי ידידות הנרקמים תוך כדי טיולים ומסעות.

   

  בימים אלה מומלץ גם לאנשי עסקים להתייעץ איתכם בכל הנוגע להשקעותיהם: בידקו את ערכו הכספי של אוסף מסוים (בולים, מטבעות) הנמצא ברשותכם וצפו להפתעות נעימות.

   

  ספטמבר עד דצמבר: זו תקופה שמביאה בכנפיה הפתעות וחידושים. התופעה מרככת גם את ליבם של הקשוחים שבחבורה. צפויה תפנית חיובית למערכת יחסים שצלעה לאחרונה. בימים אלה כל שינוי בתחום העיסוק יהיה לטובה, גם אם קשה לכם להיגמל משיטות עבודה שאבד עליהן הכלח.

   

  נצלו את כישרונכם להמצאות על מנת שלא יבוזבז לריק. ייתכנו מצבים לפיהם אתם דוחים הצעות רומנטיות מאנשים עימם היה לכם קשר בעבר. טיפ: את הדמיון שניחנתם בו יש להפנות אל אפיקים מעשיים ולא להתבייש לגרוף רווחים.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל אריה היא לאפיס לזולי (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  אבן לאפיס לזולי היא אבן כחולה עם עיטורי זהב אשר מחזקת מאוד את יכולת התקשור, משמשת לחיזוק מנטלי, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: בתקופה זו אתם סופגים אנרגיות מהסוג היציב, הקבוע, המעשי והשמרן. צפויה חגיגה גדולה אצל אלה מכם שחלמו על הידוק הקשר הרומנטי, אך חששו ללחוץ על בן הזוג.

   

  השפעתו הברוכה של כוכב וונוס, מיטיבה עם התרים אחרי ריגושים, אך הכול חייב להיעשות בתוך המסגרת וללא פזילות לצדדים (אל תנסו "לרקוד של שתי חתונות").

   

  אתם שוקלים לפנות לאדם רב השפעה על מנת שיסייע לכם בתחום העסקי או הקרייריסטי: אם לא נוח לכם לפנות אליו ישירות, תוכלו לעשות זאת באמצעות מכתב אישי. פה ושם ייתכנו משברונים בתחום שבינו לבינה ואם יש ברצונכם לעבור בשלום תקופה זו, הרי כדאי שתנהגו באיפוק.

   

  מאי עד אוגוסט: התרחשות קוסמית מכניסה אל חייכם ניצוצות של אנרגיה מוטרפת ולא שגרתית. התופעה מבשרת על קשרים שלא מהעולם הזה ובעיקר עם ילידי מזל דלי או אלה אשר מספר המזל שלהם הוא 22.

   

  זו תקופה נפלאה עבור אלה מכם המחפשים את אושרם מעבר להרי החושך. מסלול הקריירה מתייצב ואתם מבססים הצלחות: אל תפלו אל תוך מלכודת ההתגרויות שיריביכם טומנים לכם.

   

  בתחום האהבה: צפויים מפגשים רומנטיים מהסוג שחלמתם עליו – כל זה עומד לקרות באווירה מפתיעה ומחממת לב.

   

  ספטמבר עד דצמבר: בהמשך לתקופה הרומנטית שאתם חווים, בית הזוגיות שבמפת הלידה שלכם מוצף באנרגיות מהסוג המבזיק והמהמם. אתם פוקחים עין חשדנית על מחזרים חדשים, ונוטים להתרפק על מחזרים וותיקים. ייתכן מצב אשר לפיו אתם מחדשים קשרים עם 'אקסים'.

   

  תחת השפעה מבורכת של מספר כוכבים אתם מוצאים את עצמכם מסוקרנים מאוד לגבי תחומים מיסטיים ועל טבעיים: רבים מכם יתחילו לעסוק כעת בתחומים, כגון אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קלפי טארוט וכיוצא באלה.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל בתולה היא אבן חן קריסופראס. אבן זו מאפשרת התפתחות אישית ושיפור היכולת לקבל מסרים בחלום. הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, קבלה עצמית וקבלת האחר.

   

  אבן זו עוזרת לסלוח ביתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock )
  (צילום: shutterstock )

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: בתחילת השנה תנועת גרמי השמיים מחזקת את יחסיכם עם שבט ה'אריות', כמו גם עם ילידי המזלות תאומים ובתולה.

   

  זו תקופה נפלאה לאלה מכם המבקשים לבלות מבלי לכבול את עצמם.

   

  טיפוסים הזויים עלולים לגרום לכם להתבונן במצבכם הפיננסי מבעד לעדשות ורודות מדי: התופעה עלולה להוביל לבזבוז כסף רב מדי, ולכן רצוי להימנע מנטילת הלוואות שכלל לא ברור כיצד אתם מוחקים אותן.

   

  בתחום האהבה: הרקיע מעניק מזל מיוחד לקשרים רומנטיים שלא הצליחו להמריא עד כה. מומלץ לקחת צ'אנסים ולהימנע מביקורתיות יתירה.

   

  טיפ: חיים משוגעים צפויים להרפתקנים שביניכם.

   

  מאי עד אוגוסט: זהו עיתוי חלומי לעסוק בכל צורה של פעילות אמנותית ויצירתית: כל מה שמגיע אליכם מבחוץ ונחשב למרענן וחדש – גורר בעקבותיו מזל וברכה עבור חשבון הבנק שלכם.

   

  תופעה קוסמית מזהירה אתכם מפני מצבים בהם אתם סומכים על המזל העיוור: זה אומר שגם את הרומנטיקה יש לתכנן לפרטי פרטים. צפויות חוויות בחברת מחזרים שלא נוהגים לעשות חשבון לאיש.

   

  אנשים טובים עורכים היכרות ביניכם לבין אדם בעל קשרים: המפגש המרתק עשוי להשפיע מאוד על חייכם בעתיד. בתקופה זו הכוכבים שולחים לכם רמז: זמן רב מדי אתם מתפשרים עם נתיב קרייריסטי משעמם ונדוש, במקום להשיג את המשרה שאתם מפנטזים עליה.

   

  טיפ: תתחילו לתכנן מהלכים.

   

  ספטמבר עד דצמבר: בימים אלה ייתכנו ניתוקים ופרידות שבצידם התחלות חדשות ומהממות. זו תקופה נפלאה לפגישות עיוורות, וכמו שאומר הפתגם: ישן מפני חדש תוציאו.

   

  בעבודה: בשיחות עם הממונים עליכם, השתדלו להבהיר להם מה בדיוק הם מרוויחים מהעסקתם אתכם ואנא, אל תעשו קולות של מצטנעים.

   

  הצלחה עסקית צפויה דווקא לאלה מכם שעד כה היססו להשקיע את כספם: נראה כי סדרת אירועים שפקדה אדם קרוב היא זו שהעניקה לעניין את הדחיפה המיוחלת.

   

  הנומרולוגיה צופנת מזל וברכה ליחסיכם עם פרטנרים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מעניקים את המספר 9.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל מאזניים היא אבן עין הנמר (זוהי אבן חן שתחזק אותך ותעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  עין הנמר משמשת לחיזוק ביטחון עצמי, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות יחסית ולכן מומלצת לאנשים שעוברים דירה, מתחילים עבודה חדשה, עוברים לארץ אחרת ועוד.

   

  נחשבת למחזקת ותומכת בגישה חיובית לחיים. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: אלה ימים בהם אתם משחקים אותה 'סולו': התופעה יוצרת סקרנות אצל בני המין השני אשר יוצאים לברר את פשר אדישותכם. ככל שתשחקו אותה קשים להשגה, כך תלך ותגבר הפופולאריות שלכם בקרב בני המין השני.

    

  השפעתו של כוכב יופיטר מעניקה לכם עתה מזל יותר משכל. אנשים בעלי חזון מציעים לכם רעיון פיננסי מהמם, אך נראה שאתם חוששים לאמץ אותו: צפוי מצב אשר לפיו אתם מנסים להיאחז בקיים, אך במקביל בוחנים אפשרות נועזת ומרתקת יותר.

   

  בחודשים אלה, אנרגיות טובות במיוחד זורמות אליכם מגזרת מזל דגים ומעצימות את יחסיכם עם ילידי מזל זה.

   

  מאי עד אוגוסט: אתם נתקלים באנרגיות מאתגרות המשוגרות אליכם מכוכב מרקורי, מה שמזהיר אתכם מפני גישה קלילה מדי כלפי התחום שבינו לבינה. שימו לב למחזרים שאינם מעוניינים באני הפנימי שלכם, אלא רך ורק בחיצוניותם של הדברים.

   

  חברים יציעו לכם לשקול שינוי קרייריסטי, גם אם יש בו כדי לערער זמנית את יציבותכם הפיננסית: אם לא תיקחו את הגורל בידיים שלכם, לא תדעו לעולם מה הפסדתם.

   

  בתקופה זו הכוכבים אוראנוס ומרקורי ירעיפו אנרגיות ממוזלות על גזרת מזל עקרב: התופעה מבשרת על מפגשים חברתיים מהסוג הייחודי, המדהים, המקורי ויוצא הדופן. עד לתחילת חודש ספטמבר הכוכבים ממשיכים לעודד גישה רומנטית הרפתקנית שלא עושה חשבון לאיש.

   

  ספטמבר עד דצמבר: הכוכבים מעניקים לכם כרטיס כניסה אל עולם העסקים: בתקופה זו אסור להחמיץ הזדמנויות! צפויות פגישות מסעירות תוך כדי נסיעות וטיולים.

   

  יש מקום להשקעה מיוחדת מצידכם בהשלמת פערי השכלה, ובעיקר בנושאים אשר יש לכם לגביהם מעין חסימה פסיכולוגית.

   

  בתחום המשפחתי, זה הזמן לדון בנושאים שהעדפתם לטאטא עד כה אל מתחת השטיח.

   

  בתחום הזוגיות: זו תקופה מצויינת לפנויים - אתם מוכנים להמר בגדול על מחזרים שבעבר העדפתם לעקוף. נוצרת בכם פתיחות גדולה כלפי כל אשר נחשב לחריג וליוצא דופן. מה שיותר מוטרף – כך טוב יותר!

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל עקרב היא צ’רוייט (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  צ’רוייט מעולה לחיזוק אהבה ללא תנאים. היא טובה מאוד ליצירת זוגיות חדשה, לזוגיות שנמצאת במשבר, היא מנקה תחושת אשם ופחד.

   

  כמו כן, הצ’רוייט מרחיקה אנרגיות שליליות ומחזקת מאוד ביטחון עצמי. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)
   

  ינואר עד אפריל: זו תקופה בה אנרגיה חושנית זורמת אליכם ומעניקה לכם מראה והופעה משובבי לב. צפויה משיכה מגנטית ביניכם לבין בני המין השני. גם החוויה הרומנטית תישא אופי מפולפל ועסיסי.

   

  במקביל, עליכם לגלות איפוק משום שהרקיע מזרים שפע של אנרגיה פיסית אך עלול גם ליצור סדקים במערכות היחסים שבינו לבינה. בתקופה זו סף הרגישות שלכם נמוך במיוחד וייתכנו עימותים מילוליים.

   

  עמיתים לעבודה שאתם לא ממש הרוסים עליהם, 'מצליחים' להוציא אתכם משלוותכם: במקום להתעמת איתם, עשו הכול כדי לזכות בחסותו של גורם בכיר בתוך המסגרת בה אתם מתפקדים.. זו תקופה בה כסף יבוא בקלות וילך בקלות, ונראה שאתם מפזרים אותו בלי חשבון.

   

  מאי עד אוגוסט: האנרגיות מתחילת השנה ממשיכות במלוא העוצמה. כיפת השמיים מעניקה לכם אהבות מהסוג האהוב עליכם, אתם יודעים, כאלו שאפשר לכייף בהן בלי גבול אך אין בהן כבלים או גזלת החופש האישי.

   

  בתחום הפיננסי: גישה הרפתקנית עלולה לסבך אתכם בעסקים אשר רווחיהם מוטלים בספק. אתם תופסים קשר טוב עם אדם שיודע לגלגל כספים, והפעם כדאי לכם להקשיב לעצותיו.

   

  בני הזוג עלולים להשתמש בשקרים לבנים על מנת לטשטש התנהגויות מוטרפות במקצת. אתם ערים לקיומם של מתחרים בתחום הרומנטי, אבל לפחות בתקופה הקרובה אין לכם מה לעשות בנדון.

   

  ספטמבר עד דצמבר: צפויות בשורות טובות העוסקות בענייני דיור ונכסים. נראה כי נדל"ן שעמד כאבן שאין לה הופכין, עשוי להפוך לדבר-מה אטרקטיבי. נסו להימנע מסיועו של גורם הלוטש עיניו לכספכם.

   

  אנרגיה רומנטית מנתקת אתכם לזמן מה מעניינים חומריים וממקדת אתכם ביחסים שבינו לבינה. נראה שהדברים אינם ברורים מאליהם וזה אומר שתצטרכו להשקיע. אל תניחו לדברים להיעצר ולזרום לאחור.

   

  הסובבים אתכם מופתעים מנכונותכם לבחון דברים לעומק. יריב מייחס לכם תכונות ערמוניות, אך בקרוב ייאלץ לחזור בו ולהתנצל.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל קשת היא לאפיס לזולי (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  לאפיס לזולי היא אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת את יכולת התקשור, קשר עם מודעות עצמית עמוקה, וכמו כן מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: השפעת הכוכבים בתחילת השנה על מזל גדי מבשרת על פופולאריות חברתית יוצאת דופן. מעמדכם החברתי ישפיע לטובה על המתרחש בתחום האישי וחוזר חלילה.

   

  מצבו של כוכב סטורן שליטכם מבשר על יחסי קרבה עם בני זוג איכותיים ובעלי סטייל של יוקרה. אתם משקיעים בתחום מסוים וייחודי, שבעתיד יוביל אתכם לעצמאות ולחוסר תלות בסביבה.

   

  אנרגיה הרמונית רומזת על מחזרים ממזלות האש: טלה, אריה וקשת. התופעה מבשרת טובות לכמהים לאהבה.

   

  מאי עד אוגוסט: אלה חודשים טובים עבור אלה מכם שמחבבים את חיי הזוהר. צפויים בילויים וחיזורים במקומות עם סטייל, וצפויות מתנות לא שגרתיות.

   

  בתחום החברתי: מישהו מתעניין בכם אך עושה זאת על מנת לנקום על אירוע כלשהו שהתרחש בעבר - אדישות מצידכם היא התרופה ההולמת לקטע הזה. בסך הכול זוהי תקופה טובה וצפויה התגשמותן של משאלות שאיחלתם לעצמכם בלב ובשקט.

   

  מסרים נכונים מגיעים אליכם בחלומות. תקופה טובה לנישואין או להרחבת המשפחה. גם אם אתם לא ששים להיות במרכז העניינים, נראה כי בימים אלה לא תהיה לכם ברירה. הנסיבות גורמות לכם להפוך לכוכבים חברתיים.

   

  ספטמבר עד דצמבר: נראה כי למדתם משהו משגיאות העבר, ואתם מסרבים לחדש שותפות עם אדם שהונה אתכם. אתם מתחבבים על בעלי ממון שבעתיד יעזרו לכם להגשים את שאיפותיכם.

   

  הרקיע רומז על קשרים רומנטיים מוזרים במקצת ועל הבטחות שכדאי לבחון בזכוכית מגדלת. זו תקופה נפלאה למחפשי ההרפתקאות שביניכם אך בעייתית לקשרים ממוסדים. צפוי מטר של הצעות עסקיות, אך נראה כי שום הצעה אינה נושאת עמה תכלית כלשהי. סיסמת התקופה היא ' אם אין אני לי – מי לי'!

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל גדי היא מלכית (זוהי אבן חן שתחזק אותך ותעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  מלכית היא אחת מהאבנים המשפיעות ביותר. אבן חן מלכית מסייעת בשיפור היכולת לזכור חלומות, הקלה בבעיות שינה והגנה עוצמתית מעין הרע ואנרגיות שליליות. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: בתחילת השנה אתם מוצפים באנרגיה מהסוג החם, המפנק, המתמסר והרומנטי. צפוי הידוק קשרים ביניכם לבין מזלות המים: דגים, עקרב וסרטן. היחסים עם כוכב יופיטר, רומזים גם לכיוונם של הקשתים אך זאת רק לחובבי ההרפתקאות שביניכם.

   

  הודות לכך שאתם לא חוששים מקשיים, אתם בוחרים מסלולים קרייריסטיים ופיננסיים שצריך להיאבק בהם כדי להצליח.

   

  דבר מה שאתם מעניקים כעת לאחרים, ושנראה כוויתור ענק מצידכם, יביא לכם רווח גדול. מסלולים אלה מציבים בפניכם לא מעט אתגרים. הרקיע רומז על הצורך בהגלדת פצעים רומנטיים שנוצרו בעבר. נוצר צורך לשוחח עם אדם נבון על-מנת לפרוק משקעים וכעסים.

   

  מאי עד אוגוסט: זוהי תקופה מעט מבלבלת. צפויים בילויים רבים אך ללא מסגרת יציבה או ממוסדת. ההתמדה והנחישות מזכות אתכם במעמד חברתי וקרייריסטי יציב ואיתן. עקרונותיכם גורמים לכם לדחות טיפוסים שמבקשים לנצל את טוב ליבם של בני האדם.

   

  בתחום החברתי צפויה פעילות התנדבותית יוצאת דופן שאתם מככבים בה כנותני הטון. כוכב ונוס מעניק לכם מעין זריקת מרץ לטובת הופעה מצודדת ומראה החיצוני מלבב. אתם מנתקים קשרים עם אנשים שאינם עונים על ציפיותיכם הרוחניות. באופן מפתיע הכסף נופל אל חיקכם וזאת גם כאשר אתם מנסים לברוח מפניו.

   

  ספטמבר עד דצמבר: זו תקופה בה כדאי לכם ליטול חופשה בחברת אלה שאתם מעוניינים בקרבתם. הרקיע מחזיר אל חייכם פרשיות אשר היה נדמה כי נחלצתם מהן. אתם צפויים ליחסים יוצאי דופן עם מחזרים ילידי מזל קשת.

   

  אנשים רבים יבקשו לעזור לכם בתחום שהתחלתם לעסוק בו לגמרי ביחידות: נראה כי אתם הייתם הראשונים לעלות על טרנד חדש או אפילו להמציא אחד כזה. הכוכבים משפיעים לטובה על כושר הריכוז שלכם וזו תקופה נפלאה עבור אלה מכם העוסקים בתחום המדעים המדויקים.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל דלי היא אבן טורמלין שחור (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון שפע).

   

  טורמלין שחור היא אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות לחיים. טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

   (צילום: shutterstock)

  ינואר עד אפריל: השפעתו של כוכב ששמו אוראנוס ממלאה אתכם באנרגיה רומנטית מהסוג המקורי, הייחודי, החריג ויוצא הדופן. מפגשים לוהטים צפויים במקום ובזמן הכי לא משוערים, ובחברת אנשים בעלי סגנון חשיבה מרדני. אין תקופה טובה מזו להיכרויות אקראיות ולפגישות עיוורות. תנו לדברים לזרום והימנעו משיקולים ארוכי טווח.

   

  במסגרת השינויים שצפויים במקום העבודה צפוי כי מישהו ייטוש את חברתכם, אך בדרך מוזרה כלשהי הדבר ישפר את מעמדכם שלכם. אל תנסו לספק את רצון "כל העולם ואשתו" אלא דאגו לאינטרסים שלכם. האופטימיות המציפה אתכם תורמת רבות למראה ולהופעה.

   

  מאי עד אוגוסט: ה'לוק' שלכם במיטבו וכך גם המחזרים אחריכם. הממונים עליכם מסלקים מעליכם טיפוס שנהג לרכל ולקנטר: נראה כי במקומו אתם עומדים למצוא אדם אשר עימו תהיה לכם שפה משותפת.

   

  הכוכבים ממשיכים לפרגן לכם פופולאריות בתחום החברתי והקרייריסטי. ענייני כספים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. זו תקופה טובה עבור הרגשנים והביישנים שביניכם - צפו לבשורות טובות ממדינות שמעבר לים.

   

  ספטמבר עד דצמבר: חוסר סבלנות עלול לשמוט מידיכם מיזם שיש לכם זכות מלאה לטעון לבעלות עליו: השגיחו היטב לבל יצוצו לפתע גורמים לא קרואים וינסו לגזול מידיכם את התהילה.

   

  בתחום החברתי מישהו הופך להיות 'כומר הווידוי' שלכם אך מכיוון שכך, אסור לכם לבנות עליו כעל פרטנר לרומנטיקה.

   

  צפויים קטעים מרתקים עם ילידי מזלות האדמה: גדי, שור ובתולה. נראה שאתם נהנים לנפץ מוסכמות שבעבר סגדתם להן. נטייתכם לסייע לזולתכם, תבוא לידי ביטוי ביתר שאת: בתמורה – תזכו לתמיכה ולשבחים מכיוונים לא צפויים. היציאה מהשגרה תהיה מלווה בחוויות רוחניות ותרבותיות כגון הצגות, ספרים, חוגים ושאר כיוונים אינטלקטואליים.

   

  קריסטל המזל שלך: אבן הקריסטל השנתית של מזל דגים היא פלורייט. (זוהי אבן חן/ הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע).

   

  אבן הפלורייט יפיפייה וכובשת את עיני המתבונן. האבן מקימה הגנה בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית. חלומית לרומנטיקנים שבחבורה ולאלה ההולכים בנתיב אופטימי. ניתן ללכת עמה בתיק או כתכשיט.

   

  (צילומים: shutterstock)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים