שתף קטע נבחר

היועץ הפוליטי של ביטן עלב בלבנת, אך טוען: "פרצו לי לטלפון"

דורון אטיאס, פעיל הליכוד ויועצו של שר החקלאות המיועד, כתב סדרה של ציוצים בוטים בטוויטר. על השרה לשעבר ממפלגתו לבנת: "סחרת בגופך". אטיאס בתגובה: "זה לא אני, מישהו כתב לי את זה, מה לי ולמילים האלה?"

 

דורון אטיאס ()
היועץ אטיאס לצדו של ראש הממשלה

בעוד במערכת הפוליטית ממתינים לכניסתו של ח"כ דוד ביטן מהליכוד לתפקיד שר החקלאות, עסקה היום (ב') הרשת בציוצים בוטים שפרסם באחרונה בטוויטר יועצו הפוליטי ודוברו, דורון אטיאס.  

 

האיש, פעיל ליכוד ותיק, כעס מאוד ככל הנראה על התגובות של בכירי כחול לבן לניצחונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בפריימריז על הנהגת הליכוד. בתגובה לציוץ של יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, כתב אטיאס: "בני גנץ, אתה וחבריך מהתקשורת מובילים למלחמת אחים שתהיה עקובה מדם. מלחמת גוג ומגוג בפתח".

 

אטיאס גם הגיב לציוץ של ח"כ משה (בוגי) יעלון, אף הוא מכחול לבן. "עדיף מלחמת אחים עם אחים כמוכם ששנאת החינם שולטת בכם. לא ניתן לכם לעשות הפיכה משפטית או שלטונית, עדיף מלחמת אחים".

 

טויטר דורון אטיאס תגובה תגובות לימור לבנת ()
הציוצים הבוטים של אטיאס

טויטר דורון אטיאס תגובה תגובות בני גנץ ()

טויטר דורון אטיאס תגובה תגובות יואב בלום ()

 

השרה לשעבר לבנת (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
השרה לשעבר לבנת(צילום: מוטי קמחי)

MK David Bitan  (Photo: Avi Moalem)
ביטן(Photo: Avi Moalem)

ואולם, גם בתוך מפלגתו בחר אטיאס להלום. השרה לשעבר לימור לבנת, שיצאה להגנתו של נתניהו לנוכח דבריה של סתיו שפיר כי ייתכן שהוא סחר בצוללות כדי להכניס כסף למקורביו, קיבלה אף היא תגובה בוטה מצדו של אטיאס. "נראה שאת סחרת וסוחרת בגופך, חתיכת זבלה של אישה". עם זאת, ייתכן שאטיאס תכנן להגיב לשפיר, אך "טעה" בכתובת.

 

בציוץ נוסף כתב אטיאס: "הלוואי ייפער בור גדול ברמת אביב מעוז השמאל, אמן".

 

אטיאס מסר בתגובה לדברים: "יש התבטאויות שלא אני כתבתי, כנראה פרצו לי לטלפון. מישהו כתב לי את זה. זה לא הגיוני בכלל. את התגובה שלי לבני גנץ ולמשה יעלון אני כתבתי ואלה דברים שנכתבו בעידנא דריתחא בתגובה לשנאה שלהם לראש הממשלה ולימין.

 

"את התגובה ללימור לבנת ממש לא כתבתי חס וחלילה. אני אגיד דבר כזה ללימור לבנת? אני הייתי איש של לימור לבנת כל החיים שלי מאז שאני מכיר את עצמי בפוליטיקה. מה לי ולמילים האלה?".

 

נתניהו הודיע אתמול על שורת מינויים בממשלה ברקע התפטרותו מתפקידי שר לנוכח האישום נגדו בשוחד, מרמה והפרת אמונים. בין היתר החליט נתניהו למנות לתפקיד שר החקלאות את ח"כ ביטן, שחשוד בקבלת שוחד והפרת אמונים ב-12 פרשיות הנוגעות לעיסוקיו הפוליטיים. במרץ בשנה שעברה הודיעה המשטרה כי נמצאה תשתית ראייתית להעמיד לדין את ביטן בעבירות המיוחסות לו. היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט אמור להכריע בסוגיה בקרוב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים