שתף קטע נבחר

הוופלים של עדין חזרו: הפעם הם מיוצרים בטורקיה

לאחר שמפעל הוופלים נסגר לפני כשנה וחצי עם חובות של כ-44 מיליון שקל, מוצריו חזרו לרשתות השיווק. המותג נקנה מכונס הנכסים של המפעל על ידי חברת ההפצה הירושלמית מ.א.ד.פ, וזכות השימוש בו שייכת לה בלבד

חזר בגרסה הטורקית: מפעל הוופלים "עדין", שנסגר לפני כשנה וחצי והשאיר חובות של כ-44 מיליון שקל, חזר לתחייה ומוצריו כבר נמצאים ברשתות השיווק, אלא שהפעם הוופלים מתוצרת טורקיה.

 

 עוד מפעל בצרות: מותג הוופלים עדין יגיש בקשה להקפאת הליכים

רשם האגודות מינה את הכנ"ר כמפרק ליצרנית הוופלים עדין

 

 

המותג נקנה מכונס הנכסים של המפעל על ידי חברת ההפצה הירושלמית מ.א.ד.פ בבעלות אבי שמש ושותפים. מ.א.ד.פ הייתה אחת מספקיות המפעל ומבעלות החוב הגדולות שלו. כעת היא מייצרת את הוופלים במפעל בטורקיה תחת המותג "עדין", וזכות השימוש בו שייכת לה בלבד.

ופלים מצופים של עדין (צילום: תומריקו)
ופלים של עדין(צילום: תומריקו)

אף שעל המוצר כתוב "פרווה", יש על האריזה הודעה כי המוצר "עלול להכיל עקבות חלב", מה שיכול להיות בעייתי לאלרגים לחלב. הסימון עלול גם להכשיל שומרי כשרות. "בד"ץ בדק את נושא עקבות החלב וזה בטל בשישים", אמר שמש. "משרד הבריאות הורה לנו לצרף תווית מזהירה לאלרגים, אבל מבחינת הכשרות אין בעיה. את המפעל בטורקיה מכשירים רבני העדה החרדית".

 

לעדין היו בארץ שני מתחרים בולטים, מנעמים בחיפה וגילרו בבית שמש. כפי שנחשף ב"ממון", גילרו במו"מ להימכר לקרן גרין לנטרן בראשות ריצ'י האנטר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים