שתף קטע נבחר

קרובת החשוד ברצח בפתח תקווה: "הבן של ילנה הפריע לו"

מכר משותף של סלבה מבשב וילנה יצחקבייב הודה שזו לא הייתה הפעם הראשונה שאישה הוקסמה ממנו ונכנסה עימו למערכת יחסים. אך חבריו מתקשים להאמין שבחר לרצוח אותה למרות היחסים המרים עם בנה. א' סיפרה בריאיון לאולפן ynet: "הוא לא יכול היה לעשות את זה"

 

 

מכריו של סלאביק מבשב, שחשוד ברצח בת זוגו ילנה ביום שישי האחרון והתאבד לאחר מכן, עדיין מתקשים להאמין שהתכשיטן שעבד כמאבטח בחר לרצוח. "אנחנו לא מאמינים שהוא רצח, הוא לא יכול היה לעשות את זה", סיפרה הבוקר (שני) א', מכרה של סלאביק, בריאיון לאולפן ynet.

 

סלאביק מבשב וילנה יצחקבייב (מתוך עמוד הפייסבוק )
סלאביק מבשב וילנה יצחקבייב(מתוך עמוד הפייסבוק )

"כל מי שמכיר את סלאבה מילדות הופתע לשמוע על כך", אמרה א'. "לא יכול להיות דבר כזה. הוא אדם שאהב לחיות, אהב את החיים ואהב מאוד את ילנה. רק בשבוע שעבר דיברנו והוא אמר לי שהוא 'מצא את המזל שלו', אך הודה שבנה של ילנה מפריע לו". א' טענה כי בשיחתם אמר סלאבה שבנה של ילנה איים עליו וחי על חשבון אימו. "כשהיא הייתה מאושפזת בבית החולים הוא ביקש מסלאבה כסף והם רבו. אז סלאבה הזמין לו משטרה, אבל לא הסכימו לפתוח תלונה בגלל שהוא לא היה רשום על הכתובת של ילנה", אמרה. הבן סירב להתייחס לדברים.

 

- יכול להיות שילנה ביקשה להיפרד בגלל הסכסוך בין סלאבה לבנה?

"אני לא חושבת", אמרה א'. "זו לא האישה הראשונה שלו, והוא מעולם לא הרים יד. פשוט היה קם והולך. סלאבה אמר שהבן לא איים רק עליו, אלא גם על האמא".

 

 

סלאביק מבשב ()
סלאביק מבשב

למרות הדברים, חבר משותף של בני הזוג הודה בשיחה עם ynet כי ילנה היא לא הייתה האישה הראשונה שסלאבה "הפיל לרשתו", כדבריו. "למרות שכולם הכירו אותו כאמן ה'פברז'ה של בוכרה', הוא לא הצליח למכור את העבודות שלו ולהציג בתערוכות. בכלל לא היה לו כסף והוא עובד כשומר", אמר המכר. מבשב נהג להתראיין על יצירותיו פעמים רבות בכלי התקשורת בשפה הרוסית. 

 

"את ילנה הוא הכיר לפני כשנתיים", אמר המכר. "בעלה נפטר שנה קודם לכן, וסלאבה עבר להתגורר אצלה". לדבריו, סלאבה דאג לפרסם את יצירותיו ולהתרברב בפני סביבתו על קשרים עם ידוענים, בהם גם לב לבייב. "הוא היה מארח עם כיבוד כיד המלך. הכל כדי להציג את עצמו כאדם חשוב", אמר המכר.

 

בנה של ילנה היה זה שמצא את השניים ללא רוח חיים. "הילד ירד בסערת רגשות והתחיל להשתולל, הוא אמר 'הוא שתה והרג את אמא שלי'", סיפר אחד השכנים שטען כי כלל לא שמעו את הירי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים