שתף קטע נבחר

מיקרוסופט תקים דאטה סנטר בישראל בהשקעה של מאות מיליוני דולרים

ענקית הטכנולוגיה תקים Cloud Datacenter Region בארץ. הקמת המתקן יאפשר לה לספק שירותי ענן מאובטחים וכן שירותי תוכנה מרחוק תוך עמידה ברגולציית הפרטיות הישראלית

מיקרוסופט תקים Cloud Datacenter Region ראשון של החברה בישראל. הקמת מרכז הנתונים החדש תאפשר לספק את שירותי הענן של מיקרוסופט באמצעות דאטה סנטר בישראל. השקעה זו מרחיבה את תשתית הענן הגלובלית של מיקרוסופט לכדי 56 אזורים ב-21 מדינות שונות. אזור ישראל צפוי להיות זמין בשנת 2021, תחילה עם תשתיות הענן Azure ולאחר מכן עם 365 Office. האזור החדש בישראל יצטרף ללמעלה ממיליארד לקוחות ו-20 מיליון עסקים ברחבי העולם. מיקרוסופט היא בין הראשונות מחברות הענן הגדולות (אמזון, גוגל, IBM, סיילספורס ואורקל) שמקימה דאטה סנטר בישראל לאחר שאורקל הכריזה על צעד דומה בשנה שעברה.

 

מה עושות ענקיות הטכנולוגיה בישראל?

אסף רפפורט מונה למנכ"ל מרכז המו"פ במיקרוסופט בישראל

מיקרוסופט קונה את אדאלום הישראלית ב-320 מיליון דולר

 

הדאטה סנטר ישמש למגוון רחב של יישומי בנקאות פתוחה, יישומים ממשלתיים כגון המעבר לענן של ממשלת ישראל, חיבור לתעשיות מתקדמות. הדאטה הסנטר יאפשר להנגיש את כל שירותי המחשוב של מיקרוסופט ושירותי אנליטיקה של החברה שהרבה ארגונים מפתחים לבד. Office 365 יהיה זמין מה-Cloud Datacenter Region החדש בישראל. תוך שמירה קפדנית על דרישות אבטחת מידע והגנת פרטיות ומתן האפשרות לאחסון המידע בתחומי מדינת ישראל.

מיקרוסופט. חקירה בישראל (צילום: מיקרוסופט)
מיקרוסופט(צילום: מיקרוסופט)

מישל ואן דר בל, נשיא מיקרוסופט, EMEA אמר: "מיקרוסופט השקיעה בשנים האחרונות בתשתיות ענן (Data Center Regions) באיזור EMEA וישראל מצטרפת כעת למדינות שהפכו לאחרונה לזמינות דוגמת גרמניה, נורבגיה, דרום אפריקה ושווייץ. ההשקעה בדאטה סנטר בישראל, אשר יציע את הענן Azure ו-Office 365 מבטאת את החיבור וההשקעה הרבה שיש למיקרוסופט באומת הסטרט-אפ. איזור דאטה סנטר מהווה בסיס חשוב לעוצמה הטכנולוגית שהמגזר העסקי והציבורי זקוקים לה בעידן הענן."

רונית אטד (צילום: יח
רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט בישראל(צילום: יח"צ)
  

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, רונית אטד, אמרה כי "השקעה משמעותית זו מסמנת אבן דרך בקשר שבין מיקרוסופט לישראל והיא גם מגיעה כאשר אנו מציינים 30 שנים לפעילות החברה בישראל. זו הוכחה נוספת לכך שמיקרוסופט רואה בישראל שוק אסטרטגי. גופי המגזר הציבורי, חברות מהמגזר העסקי, סטארטאפים ומפתחים ייהנו מגישה לשירותי ענן, זמינים ועמידים על מנת להאיץ תהליכי חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית תוך מינוף הדאטה שלהם. מיקרוסופט בישראל שותפה מלאה להצלחת הארגונים במסע הדיגיטלי שלהם".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיקרוסופט
מיקרוסופט
צילום: מיקרוסופט
מומלצים