שתף קטע נבחר

כבוד עולמי: פרס לסבר פלוצקר על הנצחת השואה

מרכז "שם עולם" העניק את הפרס לעיתונאי "ידיעות אחרונות" בשל פעילותו לשימור זיכרון השואה והנחלתה לציבור: "כתיבתו פורצת הגבולות נותנת תקווה כי זיכרונם של הנספים לא יימחה, ושהמייחלים להקטין את גודל השואה לא יצליחו"

כבוד עולמי לעיתונאי "ידיעות אחרונות", סבר פלוצקר: מרכז "שם עולם" העניק לפלוצקר פרס על פועלו למען זיכרון השואה והנחלתה לציבור.

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

בנימוקי הוועדה שבחרה בו, נאמר: "סבר פלוצקר עוסק בהנחלת זיכרון השואה בשיטתיות במשך למעלה מ-40 שנה, ומאמריו זוכים להד תקשורתי רחב בארץ ובתפוצות. מאמריו מתייחדים באומץ לב. הוא נוהג לאתגר את החשיבה השגרתית רק כדי להעמיק את מידת הרלוונטיות של השואה לחיינו".

 

קראו עוד בערוץ היהדות : 

 

יו"ר מרכז "שם עולם", הרב אברהם קריגר, הוסיף כי פלוצקר עוסק בהתמדה בנושא השואה וכותב מאמרים נחרצים ואמיצים. "עיסוקו בתחום זה וכתיבתו פורצת הגבולות נותנים תקווה כי זיכרונם של הנספים לא יימחה, ושהמייחלים להקטין את גודל השואה לא יצליחו".

 

  (צילום:
"המייחלים להקטין את השואה לא יצליחו"(צילום: "שם עולם")
 

 

מרכז "שם עולם" פועל להנחלת זיכרון השואה, והוא מעניק את הפרס מדי שנה. הפרס, ולצידו מענק בסך 25 אלף שקלים, הוענק לפלוצקר בכנס "עבר שלא עובר" שהתקיים בירושלים. הכנס עסק, בין היתר, בשיקום העולם החסידי לאחר השואה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: "שם עולם"
הרב אבהרם קריגר והעיתונאי סבר פלוצקר
צילום: "שם עולם"
מומלצים