שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "הדירה הזו היא נס"

  עד היום בוגרי המרכז הלאומי שלוה היו צריכים למצוא בעצמם פתרונות דיור, מעכשיו הם יכולים לצאת ישירות למערך הדיור החדש של הארגון שנחנך השבוע. צפו

  בטקס מרגש שהתקיים השבוע בפרויקט לב העיר בגבעת מרדכי ירושלים,  נחנך מערך הדיור בקהילה של ארגון שלוה. הדירה, בה מתגוררות בוגרות עם מוגבלויות שלוקחות חלק בתכנית הבוגרים של ארגון שלוה הכוללת תעסוקה, פנאי, הכשרות וכאמור דיור, היא חלק ממערך כולל של דירות לבוגרים עם מוגבלויות שמוכשרים על ידי שלוה לחיים עצמאיים. עד היום בוגרי המרכז הלאומי שלוה היו צריכים למצוא בעצמם פתרונות דיור ומעכשיו הם יכולים לצאת ישירות למערך הדיור של שלוה.

   

   

  בטקס נכחו מנכ"ל משרד העבודה והרווחה ד"ר אביגדור קפלן, יו"ר אגודת ידידי שלוה מר אודי סביון, נשיא ומייסד ארגון שלוה מר קלמן סמואלס, מנכ"ל שלוה עו"ד יוחנן סמואלס, יו"ר שלוה מר אבי סמואלס, ראש מינהל מוגבלויות וסמנכ"ל משרד הרווחה מר גדעון שלום, מנהל אגף פיתוח שירותים בביטוח לאומי עו"ד יצחק סבתו.

   

  אנשי שלוה חונכים מערך דיור בקהילה (צילום: אלי מנדלבאום)
  אנשי שלוה חונכים מערך דיור בקהילה(צילום: אלי מנדלבאום)

   

  "זו זכות להיות פה היום. אנחנו יכולים להצליח אך ורק עם האמונה של השותפים במשרד הרווחה ובביטוח הלאומי ובזכות העזרה שלכם", אמר קלמן סמואלס נשיא ומייסד ארגון שלוה. "על העוגן שאתם נותנים לנו, אנחנו יכולים לבנות. אנחנו מודים לכם ומתרגשים לראות את הדירה הזו שהיא, כמו עוד תכניות, נועדה לעשות שינוי בחברה. הדירה הזו היא נס".

   

  אביגדור קפלן מנכ״ל משרד הרווחה הוסיף: "אתם עושים קסם. פעילות יפה עם כל-כך הרבה ילדים בכל הגילאים עם הרבה מאוד נשמה. אני שייך לאסקולה ישנה שמאמינה שעושים טוב פעם אחת כדי לא לשלם פעמיים, ובשלוה עושים טוב ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו לצידכם ועושים את הכל כדי שאנשים עם מוגבלויות לא יפגעו כלל. פתיחת הדירות במערך הדיור של משרד הרווחה היא מהלך היסטורי בתחום שירותי הרווחה. אנו שואפים בשנים הקרובות להרחיב את מעגל האנשים שזוכים לשילוב בדירות בקהילה גם לאוכלוסיות נוספות״.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים