שתף קטע נבחר

הקורונה "התלבשה" על פוקס: "לא ניתן להעריך את ההשפעה על פעילות החברה"

התייחסות ראשונה של קבוצת האופנה מאז פרוץ הנגיף - נערכת למציאת חלופות לספקים מסין על מנת "לצמצם את ההשפעה השלילית האפשרית על פעילות החברה בעתיד"; מרבית חברות האופנה הישראליות, ביניהן קסטרו וגולף, דיווחו בשבוע שעבר לגבי השפעה אפשרית על הפעילות שלהן

עכשיו גם קבוצת פוקס "נדבקה" בקורונה : שבועות ארוכים לאחר התפרצות המגפה, מתייחסת קבוצת האופנה לראשונה להשפעת הנגיף על פעילותה בצל אי הבהירות, תוך הסתייגות ארוכה ומפורטת.

 

נגיף הקורונה: ספקיות המזגנים של תדיראן ואלקטרה חזרו לעבודה חלקית

על רקע התפשטות הקורונה: ברימאג מתריעה על פגיעה אפשרית באספקת מוצרי החשמל

 

פוקס מסרה כי היא נערכת למציאת חלופות במידת הצורך: בין היתר, נערכת להסטת חלק מהייצור בסין לספקים של החברה במדינות בנגלדש, הודו תורכיה ומדינות אחרות, שיתנו לה מענה במקרה שתתעכב החזרה לייצור סדיר של כלל ספקיה בסין. פוקס מסרה כי באמצעות המהלכים הללו היא מנסה "לצמצם את ההשפעה השלילית האפשרית על פעילות החברה בעתיד".

  

   (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

הקבוצה מסרה כי היא מקיימת קשר שוטף עם ספקים שלה בסין, שחלקם חזרו לעבודה וחלקם מדווחים על כך שבכוונתם לשוב לעבודה בקרוב. "אך מאחר ועדיין קיימת אי וודאות בדבר מועד החזרה לעבודה סדירה של כלל הספקים בסין, אין החברה יכולה להעריך בעת זו את ההשפעה על פעילות החברה ותוצאותיה בטווח הבינוני והארוך", נמסר בדיווח מטעמה.

 

כמו מרבית חברות האופנה הישראליות, ביניהן קסטרו וגולף, שדיווחו בשבוע שעבר לגבי השפעה אפשרית על הפעילות שלהן, גם פוקס מייצרת את מרבית הסחורה שלה בסין וסובלת מכך שעובדי המפעלים במדינה לא חזרו לעבודה סדירה לאחר חופשת ראש השנה הסיני. קבוצת פוקס היא יצרנית גדולה בסין ופועלת באמצעות ספקים וקבלני משנה משמעותיים בסין המייצרים לה מוצרים שנמכרים בחנויות הקבוצה בארץ ובעולם.

 

פוקס: "לקבוצה ספקים משמעותיים נוספים במדינות נוספות, לרבות בבנגלדש, בהודו, תורכיה ומדינות אחרות. יצוין ביחס לפעילות הקבוצה תחת מותגיה הבינלאומיים, כי לא נמסר מבעלי המותגים על השלכות אשר צפויות להשפיע באופן מהותי על פעילות הקבוצה".

 

פוקס פועלת על פי עונות, ומדגישה כי ההזמנות של קולקציית עונת הקיץ הקרובה כבר סופקו לקבוצה, "ולפיכך החברה אינה רואה פגיעה בטווח הקצר בפעילות הקבוצה", נמסר מהקבוצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים