שתף קטע נבחר

לראשונה: יצחק אספה הביע חרטה בפני משפחת נשר

רגע לפני שהוא מתחיל את ריצוי 4.5 שנות המאסר שהוטלו עליו, שחקן מ.ס אשדוד כבר מתכנן את הערעור ומשנה קו: "טעיתי בשיקול דעתי ובניהול המשפט"

שחקנה של מ.ס אשדוד, יצחק אספה, שהורשע בהפקרה ושיבוש הליכי חקירה יחל מחר (שלישי) לרצות את עונש המאסר שנגזר עליו למשך 4.5 שנים על ידי שופט בית המשפט המחוזי, צבי גורפינקל. אספה יתייצב בבית הסוהר חרמון מלווה בעורך דינו אילן סופר ובני משפחתו.

 

כעת, אספה מתחיל לתכנן את הערעור ומשנה את הקו שהנחה אותו במהלך המשפט. הוא שכר את שירותיו של עו"ד אילן סופר ואינו מתכוון לעכב את עונש המאסר שנגזר עליו.

 

מחוזי ת
אספה. יחל מחר במאסר(צילום: מוטי קמחי)

 

לראשונה הוא מביע חרטה עמוקה על התנהלותו לאחר התאונה ובמהלך ניהול משפטו. יחד עם זאת הוא מתכוון לבקש הקלה בעונש המאסר שקיבל. עו״ד סופר מסר: "יצחק אספה החליט שלא לעתור לעיכוב ביצוע העונש והוא יתחיל לרצות אותו באופן מיידי. במקביל, הוא מתכוון לערער על חומרת העונש. הוא לוקח אחריות מלאה על הטעויות החמורות שנפלו בשיקול דעתו בסמוך לתאונה ובניהול המשפט ומסיבה זו איננו עותר לעיכוב ביצוע העונש ולא יערער על הכרעת הדין".

 

עוד הוסיף סופר: "יצחק אספה משתתף באבלה הכבד של משפחתו של ארי נשר ז״ל ומתנצל מעומק הלב בפני הוריו ובני משפחתו על עוגמת הנפש שגרם להם. אנו סבורים שהעונש שהושת על מרשי אינו מידתי בשים לב לנסיבותיו האישיות של אספה ואפשרותו להשתקם מהאירוע הטראומטי".

 

עו"ד אילן סופר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
עו"ד אילן סופר(צילום: מוטי קמחי)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יצחק אספה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים