שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ריקוד המים: פנג שואי לשפע

  דרמות רגשיות, פחדים, חשיפות, סקס, שקיפות, טלטלה ועוד - חודש מרס מאפשר, על פי האסטרולוגיה הסינית, צמיחה אביבית ויחד עם החולדה, שזוהי שנתה, וריקוד הדרקון שמנער את הישן ומעלה את החדש, מסתמן שצפויה לנו שנה מרתקת ואינטנסיבית. שרונה פומס מסבירה

  הסינים רוקדים בתחילת כל שנה את ריקוד הדרקון ומזמינים אותו להתעורר. הדרקון מייצג בהירות וחוכמה והנה הם קיבלו, מהר מאוד, את מה שהם ביקשו - את הקורונה או במילים אחרות את וירוס הבהירות. הווירוס המטלטל והדרמטי, מעלה את מה שלא עובד, את מה שהוסתר עידנים על ידי השלטונות מהעם הסיני, מנער בעוצמה דרקונית את השמיכה הישנה וזה מתפשט לכל העולם.

   

  עוד כתבות בתחום הפנג שואי ואסטרולוגיה סינית

   

  הדרקון כבר כאן והוא החבר הטוב ביותר של החולדה, היא מייצגת את שנת 2020 מוציאה לפועל ומגשימה את חלום הצלילות. כל אלו מספרים כי צפויה לנו שנה מרתקת, אינטנסיבית ומתגמלת. האנרגיה של חודש מרס מאפשרת צמיחה אביבית, גמישות, בשלות מתגמלת ובעיקר מזמינה להתחיל ליהנות. בו בזמן נראה שחודש מרץ גם ממתן מעט את החודשים הקודמים שהיו אינטנסיביים במיוחד.

   

  שנת 2020 שנת חולדה מתכת קשורה בפחדים ודרמות רגשיות. מתכת קשורה גם לבעיות נשימה, אך זה בעיקר על שקיפות המזמינה אותנו לראות את הדברים אחרת מאיך שתפסנו. אם תרצו, לדוגמה, יש לאחרונה לא מעט כתבות העוסקות בסקס וזנות והכתיבה על חשפניות היא דווקא מנקודת מבט של ניצול אלא מנקודת מבט חדשה המבקשת לגיטימיות לתחום. סקס מיוצג גם הוא על ידי אלמנט המים העוסק גם בפננסים. צפו בסרטון שצולם על המים באילת:

   

   

  שרונה פומס , פנג שואי

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  שנה מרתקת צפויה לנו
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים