שתף קטע נבחר

אוהד בית"ר הגיש תלונה במשטרה בטענה: "בניון תקף אותי"

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, התפתח עימות חריף בסוף המשחק בו הודחה בית"ר ירושלים מרבע גמר הגביע בין אוהד למנהל המקצועי. האוהד משה דז'נאשוילי: "הגשתי תלונה במשטרה נגד בניון ואדם נוסף. אני מוכן להתעמת מול אנשי בית"ר שראו הכל". בניון: "הוא רב מכות עם אוהד אחר, לא איתי". המועדון: "מספר אוהדים החלו לקלל את בניון. התפתח עימות מילולי קצר בין הצדדים, העימות הפיזי היה בין אוהדים שהיו באזור תא הצפייה באותו זמן". מהמשטרה נמסר: "הוגשה תלונה והיא נבדקת"

הרעש שאחרי הסערה. כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, תקרית חמורה התרחשה בסיום משחק רבע הגמר הדרמטי בו הודחה בית"ר ירושלים מגביע המדינה על ידי מכבי פתח תקווה אחרי פנדלים.

 

המנהל המקצועי של הקבוצה יוסי בניון ואחד האוהדים התעמתו, ואלי אוחנה נאלץ להרגיע את הרוחות. אבל האוהד משה דז'נאשוילי (53) לא הסתפק בכך והגיש תלונה במשטרת נתניה אחרי המשחק בטענה שהמנהל המקצועי ואדם נוסף תקפו אותו לכאורה. "יוסי בניון תקף אותי והתחבא מאחורי המאבטחים, זה היה מתוך תא הצפייה בנתניה", טוען דז'נאשוילי, "אלי אוחנה, שראה הכל, הוא הכי גבר, הוא הפריד ביננו והבטיח שיטפל בהכל. אני מצפה מבית"ר לטפל בנושא מול בעלי התפקידים".

 

אוהד בית
אוהד בית"ר: "בניון תקף אותי"(צילום: פרטי)

 

התלונה במשטרה שהגיש אוהד בית
התלונה שהוגשה במשטרה(צילום: פרטי)

 

בבית"ר טוענים שקיללת והטענות שלך לא נכונות.

"הגעתי בסיום המשחק לתא הצפייה ואמרתי להם: 'פתחתם כמו קוקסינלים עם ההרכב השני'. ואז אמרתי לחוגג 'למה להחתים את רוני לוי לשנה, תחתים אותו לחמש שנים ואת בניון לעשר שנים'. בניון סימן לי עם הידיים עשר. בניון חשב שקיללתי אותו, אבל אמרתי קוקסינלים על השחקנים והוא התעצבן. מציע לחוגג ואוחנה לבקש את הצילומים מהאצטדיון ולראות בדיוק מה קרה".

 

עוד טען אוהד בית"ר: "בניון היה גיבור גדול ליד המאבטחים. אמרתי לאוחנה שיביא אותו אליי, אבל אלי, שמכיר אותי, ביקש שארגיע. לא אוותר להם, אלך עד הסוף".

 

כאמור, אתמול בלילה אחרי המשחק הגיע האוהד לבית החולים לניאדו, שם הוא נחבש בראשו ולאחר מכן הגיש תלונה במשטרת נתניה: "הגשתי תלונה במשטרה נגד בניון ואדם נוסף. אני מוכן להתעמת מול אנשי בית"ר שראו הכל, לא אעזוב את זה".

 

אלי אוחנה ואוהד בית
אלי אוחנה והאוהד רגע אחרי העימות(צילום: ראובן שוורץ)

 

בניון הכחיש את הטענות של האוהד והבהיר כי האוהד קילל וירק בפניו וכי העימות הפיזי בין האוהד היה בכלל עם גורמים אחרים ולא קשור אליו. בניון: "לנו יש צילום שהוא מקלל ויורק בפנים, הוא רב מכות עם אוהד אחר, לא איתי".

 

בעלי המועדון משה חוגג שהיה סמוך לאירוע אישר כי היה בין הצדדים עימות, אולם טען: "לא היו מכות. היו קללות והשומרים תפסו את האנשים, הטענות שלו האוהד לא נכונות. האיש הזה ראה שאנחנו שבורים מההדחה וקילל בלי הפסקה". חוגג הגדיר את האירוע החמור כ"לא מכובד".

 

מבית"ר נמסר: "בסיום המשחק מספר אוהדים הגיעו לתא הצפייה של הנהלת בית"ר ירושלים והחלו לקלל את יוסי בניון. התפתח עימות מילולי קצר בין הצדדים ,העימות הפיזי היה בין אוהדים שהיו באזור תא הצפייה באותו זמן".

 

במשטרת ישראל אישרו את הפרטים: "הוגשה תלונה והיא נבדקת". גורמים במשטרה מסרו ל-ynet כי בניון יוזמן בימים הקרובים לתשאול.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
יוסי בניון
צילום: עוז מועלם
מומלצים