שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שבתאי בנסיגה: גלו את נקודת החולשה שלכם

  המורה הגדול סטורן, הידוע גם בשם שבתאי, עומד להיכנס לנסיגה למשך החודשים הקרובים. זה הזמן לגלות מה הן נקודות התורפה שלכם כדי שתוכלו ללמוד איך לצאת מתסבוכות קבועות בחיים ולעשות את השינוי המפחיד שיביא עמו שחרור

  תקופה מאתגרת ומלמדת עומדת בפנינו בגלל הימצאות כוכב סטורן, שנחשב למורה הגדול והמאתגר, לפני נסיגה. בעוד כשבוע יגיע הכוכב סטורן, המוכר גם בשמו הנוסף שבתאי, למעלה בה ייעצר ויתחיל במסעו האיטי אחורה.

   

  מבחינה אנרגטית הנסיגה מתחילה כבר עכשיו, כששיאה עוד לפנינו. קיימת תקופה סוערת ועמוסה לאנשים רבים, וכרגע הכוונה היא במיוחד למזלות דלי , אריה, עקרב שור, סרטן ובתולה. כל מי שלא חווה את האנרגיה של הכוכב באופן ישיר, יתוודע אליו דרך אירועים שקורים ויקרו לאנשים בסביבה הקרובה לכם.

  כוכב סטורן (צילום: shutterstock)
  כוכב סטורן(צילום: shutterstock)

  רק בחודש מאי הקרוב ניתן יהיה להתחיל לנסות לסכם את התקופה וקצת להבין , להפנים ולראות את האור בקצה המנהרה בנושאים בהם הוטרדתם בחודשים האחרונים. כל המאורעות שיתרחשו, ייגרמו תחת השפעה כוכבית זו ובעיקר סביב זמן התחנה, שזהו הזמן בה מתרחשים האירועים העיקריים.

   

  גם ברמה המדינית אנחנו חווים עכשיו תקופה שבה הירח של המדינה מותקף על ידי כוכב זה, משמעות עובדה זו היא כי הרגש של כלל המדינה דואג וסוער וניתן לייחס זאת כרגע לבהלה המוצדקת בעקבות מגפת הקורונה. רק כשנגיע לסוף אפריל-תחילת מאי, נדע בוודאות שהקושי הגדול מאחורינו ועד אז נאלץ להתאזר בסבלנות.

   

  גלו את נקודת החולשה שלכם

  למעשה, כוכב סטורן הוא המשפיע העיקרי בכל תהליך שינוי המתרחש בחייו של אדם. בימים אלה לפני נסיגת הכוכב עדיין ימשיכו להתרחש מאורעות שייתכן ועדיין ממשיכים להטריד אתכם, אולם סביר להניח שלאחר תקופת כניסת הנסיגה כבר לא יתרחשו אירועים חדשים - וכול מה שיקרה, ייסוב סביב הנושאים שאירעו עד היום, אך בוואריאציות שונות.

   

  בשלב זה, רצוי שכל אחד ישאל את עצמו מה הוא אמור ללמוד מההתרחשויות וכדאי ומומלץ שכל אחד יבדוק מהי הנקודה החלשה שלו כדי שיוכל לתקן אותה, ובכך לשפר את חייו ולהעלותם למקום גבוה יותר.

   

  מטרת הכוכב היא להאיר את החלק החשוך באישיות הפנימית והמורכבת של כל אחד. תהליך ההארה הינו ארוך וכואב ולעיתים קרובות נעשה במשך זמן ארוך במיוחד, וזאת בגלל הנטייה הטבעית של האדם לחזור אל העבר המוכר והידוע, הכולל בתוכו גם דפוסי התנהגות שליליים, גם אם הם מכאיבים ולא מקדמים.

   

  טבעי שמעברו של הכוכב יחדד ויקצין מצבים ויגרום להבין שיש הכרח לראות את הדברים מזווית ראייה מרוחקת כדי לקבל פרופורציה נכונה על הדברים. רק צורת מחשבה והבנה של "מה הכוכב בא ללמד אותי?" ולא מחשבה קורבנית כמו " למה זה קורה לי או למה מגיע לי לסבול"?, יכולה לקרב את האדם לתהליך מודעות ולשינויים המתבקשים ממעברו של הכוכב, ובכך לקצר מהלכים כואבים. 

   

  שאיפות עצמיות בדרך למעלה (צילום: shutterstock)
  זה קשה, אבל שווה. תעשו את השינוי(צילום: shutterstock)
    

  ולסיום, חשוב מאוד וכדאי לדעת שלמרות ההשפעה הקשה והמפחידה מעט של כוכב זה הרי שבסופו של דבר זהו בעצם הכוכב הטוב והמחזק ביותר שרק בהשפעתו אנו מבצעים את השינויים ההכרחיים בחיינו והוא למעשה שליח היקום שדוחק אותנו לפינה עד אשר נעשה את השינוי המיועד. מטרתו העיקרית היא לחזק את האדם לקראת הליכתו בשביל שינויי החיים והמשפט "מה שלא הורג אותי מחשל אותי" הוא המוטו שצריך להיאחז בו בזמן מעבר כוכב זה.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  לצאת לדרך חדשה על אף הפחדים
  צילום: shutterstock
  צילה שיר אל
  מומלצים