שתף קטע נבחר

משבר הקורונה: משכורות שחקני בית"ר קוצצו ב-20 אחוז, משה חוגג עבר בדיקת קורונה

בפגישה שנערכה בין הנהלת הקבוצה לעידן ורד, דן איינבינדר ואופיר קריאף - הוחלט על קיצוץ בשכר של כל השחקנים ועובדי המועדון. כל עובדי מחלקת הנוער הוצאו לחל"ת. הבעלים שנמצא בבידוד נבדק

בפגישה שנערכה היום בין הנהלת בית"ר ירושלים לבין נציגי השחקנים: עידן ורד, דן איינבינדר ואופיר קריאף - הודיעו היו"ר אלי אוחנה, המנכ״ל מוני ברוש וסמנכ"ל הכספים חיים נבון, על קיצוץ של 20 אחוז במשכורות של כלל השחקנים.

 

"כמו כל המשק הישראלי, מתמודדת בית"ר ירושלים עם משבר הקורונה והלשכותיו על הכלכלה הישראלית והעולמית", נאמר בהודעת המועדון.

 

שחקני בית
יש קיצוץ. שחקני בית"ר ירושלים(צילום: ראובן שוורץ)

 

כמו כן, יבצע המועדון קיצוץ רוחבי של 20 בכל המשכורות של עובדי המועדון - הנהלה, צוות האימון והמנהלה. בנוסף, כל עובדי מחלקת הנוער הוצאו לחל"ת.

 

בעלי הקבוצה, משה חוגג: "אנחנו נוקטים בכל הצעדים על מנת שהמועדון ימשיך ויתפקד בתקופה הקרובה, והבחירה לקצץ היתה עדיפה מאשר הוצאת כל המועדון לחל"ת. כולנו נצטרך בתקופה הקרובה להיות חזקים ולנסות להתמודד עם המשבר הגדול, אבל בינתיים כולם חייבים להתגייס למען המועדון והמשך הפעילות השוטפת. אני מקווה ומאמין בעזרת השם שנצלח את המשבר ונצמח משם". הבעלים, שנמצא בבידוד, עבר בדיקת קורונה.

 

משה חוגג  (צילום מסך)
משה חוגג (צילום מסך)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
משה חוגג
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים