שתף קטע נבחר

צילום: עידו ארז , מוטי קמחי, shutterstock

מיום שני: תנועת הרכבות תצומצם בכמחצית

רכבת ישראל הודיעה כי "בהתאם להנחיות ראש הממשלה ומשרד הבריאות על צמצום השימוש בתחבורה ציבורית, ובשל מיעוט הנסיעות שנרשמו בשבוע האחרון, אשר שיקפו ירידה של כ-80 אחוזים בביקושים - הנחה משרד התחבורה את רכבת ישראל להפעיל את שירות הרכבות במתכונת מצומצמת, החל מיום שני, 23 במרץ, ועד להודעה חדשה"

 

A worker disinfects a train platform  ()
חיטוי ברכבת ישראל

בהמשך להגבלות הממשלה והפעלת התקנות לשעת חירום שאושרו במהלך הלילה (בין חמישי לשישי) - ל-ynet נודע כי החל מיום שני תצומצם תנועת הרכבות ב-50 אחוזים. כך כתב מנכ"ל הרכבת, מיכאל (מיכה) מייקסנר, לעובדים.

 

יש לכם מה לספר לנו על הקורונה? מידע שטרם נחשף? סרטונים או תמונות? כתבו למייל האדום

 

מרכבת ישראל נמסר כי "בהתאם להנחיות ראש הממשלה ומשרד הבריאות על צמצום השימוש בתחבורה ציבורית, ובשל מיעוט הנסיעות שנרשמו בשבוע האחרון, אשר שיקפו ירידה של כ-80 אחוזים בביקושים - הנחה משרד התחבורה את רכבת ישראל להפעיל את שירות הרכבות במתכונת מצומצמת, החל מיום שני, 23 במרץ, ועד להודעה חדשה.

 

"המשמעות היא כי תדירות הרכבות תצומצם בכמחצית, ותופעל רכבת אחת בשעה, לכל כיוון, במרבית הקווים. כלל התחנות תישארנה פתוחות לשירות, מלבד תחנות י-ם מלחה, דימונה וראשל"צ הראשונים, אשר נסגרו לשירות בשבוע שעבר בשל מחסור בפקחי רכבת הנמצאים בבידוד".

 

 

 

כמו כן, נמסר כי "בהתאם להנחיית משרד התחבורה ולפי הוראות משרד הבריאות, קוצרו שעות פעילות הרכבות והן אינן מופעלות כלל בימי שישי ומוצ"ש. בשאר ימות השבוע הן פועלות בין השעות 21:00-06:00. אנו ממליצים לנוסעים להתעדכן באתר רכבת ישראל, ביישומון, אשר יעודכנו בשינויים החדשים בימים הקרובים, וכן בעמוד הפייסבוק ובמוקד שירות הלקוחות *5770 ובמוקד השירות של משרד התחבורה ב*8787".

 

עוד אמרו ברכבת: "אנו שבים ומזכירים כי בהתאם להנחיית משרד הבריאות, יש לצמצם את השימוש ברכבת לנסיעות חיוניות, וכי נוסעים הנדרשים בבידוד מתבקשים להימנע משימוש בתחבורה ציבורית בתקופת הבידוד.

 

"מידע נוסף אודות שירות הרכבות ונושאי קורונה ניתן למצוא באתר הייעודי שהקימה רכבת ישראל עבור נוסעיה וכולל המלצות ודגשים, מידע על תנועת הרכבות ומסלולי נסיעה של חולים מאומתים כפי שנמסרו על ידי משרד הבריאות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים