שתף קטע נבחר

"התוכנית הצבאית" שסולשיאר גנז

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד התכוון להתמודד עם הסיטואציה באמצעות שגרת אימונים לוחמנית במיוחד לקראת החזרה לפעילות, אך החמרת ההגבלות אילצה אותו לוותר

מנצ'סטר יונייטד היא אחת הקבוצות שספגו את המכה הקשה ביותר באנגליה עם ההחלטה על הפסקת המשחקים בפרמייר ליג. השדים האדומים היו ברצף של 11 משחקים ללא הפסד כאשר הגיעה ההודעה על הקפאת הפעילות. המנג'ר שלה, מסתבר, לא התכוון להיכנע לקורונה ותכנן לגרום לקבוצה שלו להמשיך בדיוק מהמקום בו עצרה.

 

היום (שלישי) מדווח בתקשורת האנגלית כי אולה גונאר סולשיאר הכין תוכנית יוצאת דופן כדי להתמודד עם הפסקת הפעילות הפתאומית של הקבוצה: מחנה אימונים סגור ואינטנסיבי בסגנון צבאי, עם מינימום מגע בין השחקנים, שיתאים להגבלות שהוציאה ממשלת אנגליה אך יאפשר לשחקנים להגיע מוכנים למועד חידוש המשחקים.

 

אולה גונאר סולשיאר (צילום: AFP)
אולה גונאר סולשיאר. ירד מהתוכנית(צילום: AFP)

 

הבעיה היא שמאז התעדכנו ההנחיות באנגליה, כמו בעוד הרבה מקומות בעולם, והמגבלות הוחמרו עד כדי הכרזה על סגר מוחלט שצפוי בימים הקרובים. סולשיאר נאלץ לזנוח את התוכנית והשחקנים מקיימים שגרת אימונים אישיים בבתיהם. הם קיבלו הוראות מפורטות מהמועדון כיצד להתאמן ואף הונחו להשתמש במתקני הכושר הביתיים שלהם.

 

יונייטד הוציאה הודעה על פיה במועדון "ממשיכים לבחון את התפתחות המצב ופועלים על פי ההנחיות הממשלתיות. השחקנים מתאמנים באופןם אישי הרחק ממתקני הקבוצה". מועד חזרת הפרמייר ליג נקבע אומנם ל-2 במאי, אך בקבוצות השונות מתקשים להאמין כי יוכלו לחזור לשגרת אימונים לפני המועד הזה ומאחורי הקלעים מתכוננים לחידוש הפעילות ביוני במתכונת מואצת כדי להביא לסיום בזק של הליגה.

 


פורסם לראשונה 24/03/2020 09:32

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
אולה גונאר סולשיאר
צילום: AP
מומלצים