שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: עידו ארז , מוטי קמחי, shutterstock

  מאוחדת הקימה אוהל בדיקות קורונה בבני ברק - העירייה פירקה

  עיריית בני ברק שלחה פקחים בשעה האחרונה למרפאת מאוחדת ברחוב אבני נזר, שם הוקם בכניסה אוהל לבדיקות קורונה. הפקחים נתנו למרפאה דו"ח על הקמת האוהל בכניסה למרפאה ופירקו אותו. עם זאת, הבדיקות למחלה - עדיין נמשכות

   

   

  עיריית בני ברק פירקה  אוהל של קופת חולים מאוחדת לבדיקות קורונה שהוקם בפתח המרפאה: בשעה האחרונה החליטה עיריית בני ברק על עצירת בנייתם של אהלי בידוק לקורונה שמוקמו לדבריהם, ללא כל תיאום עם העירייה, בסביבת מגורים צפופה, וחלקם אף בתוך בנייני מגורים בהם מתגוררת אוכלוסיית ענק של קשישים וילדים, תוך סיכון משמעותי לאוכלוסיה המקומית. למרות הפירוק, הבדיקות נמשכות.

   

  התפרצות הקורונה - סיקור נרחב ב-ynet

   

  במכתב בהול ששיגר מנכ"ל העירייה שמואל ליטוב, הוא מציין את צפיפות האוכלוסין בעיר בני ברק שאיננה בגדר סוד. "מדובר במגורים בתוך השטח הצפוף ביותר אולי במדינת ישראל כולה, על כל המשתמע מכך, כאשר סכנת ההדבקה הופכת למוחשית".

   

   ( )
  האוהל שהוקם בכניסה למרפאת מאוחדת

   

  במכתב מחה המנכ"ל על חוסר תיאום מול המערכת העירונית וציין כי יש בעיר שטחי ענק באזורים מבודדים ונטולי סיכון, כפי שאכן פעלה הרשות במתחם ה'דרייב אין' המשותף עם מד"א, שמוקם במתחמי אזור התעשייה בצפון העיר.

   

   

   ()
  בדיקות קורונה בבני ברק

   

  בהתאם לכך הורה המנכ"ל על עצירה מיידית של הקמת האוהלים וזאת "עד לתיאום מוחלט מול הרשות מתחמים ראויים ומוסכמים למען בריאות התושבים, כאשר אנו כרשות נגבה אותם ונסייע להם בכל מה שיידרש, בכל שעה ובכל עת באופן הדחוף והמואץ ביותר".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים