שתף קטע נבחר

שחקני מכבי ת"א: "נסכים להפחתה בתנאי שהכסף יחזור"

המועדון מנהל מגעים עם השחקנים שמצדם מנסים להגיע להסכמה ומציעים מתווה משלהם: "מוכנים לקצץ 50 אחוז ושיחזירו לנו כשהעניינים ישתפרו"

"העברנו את ההצעה שלנו למכבי ת"א, קיצוץ של 20 אחוז עד לסיום העונה, או שאנחנו מסכימים להפחתה של 50 אחוז עד לתום העונה, בתנאי שהכסף יוחזר לנו במידה והליגה תחזור או במהלך העונה הבאה, ברגע שהעניינים יירגעו". שחקני מכבי ת"א חשפו את המסרים שהעבירו כהצעה נגדית למתווה הקיצוץ שהוגש לפני מספר ימים לשחקנים.

 

במכבי התכוונו כי השחקנים יקצצו בין 40 ל-50 אחוז, אולם בקרב השחקנים ישנה התנגדות, בין היתר בשל סטטוסים חוזיים שונים: כמות גדולה של שחקנים שמסיימים חוזים, כמו למשל הקפטן שרן ייני שבעצמו מנהל את המגעים מול נציגי ההנהלה בנוגע לקיצוצים וגם אייל גולסה, איתי שכטר, אבי ריקן וזרים כמו ציקו אופאדו או ניק בלקמן. בעיה נוספת היא שחלק מהשחקנים נמצאים תחת פורמט של שכר בסיס מוגדל יותר, ואילו חוזים אחרים מבוססים יותר על הישגיות, כך שמעבר לקיצוץ המיועד, הם גם כך לא מקבלים פרמיות בחודש האחרון.

 

שרן ייני (צילום: יריב כץ)
מנהל את המגעים. שרן ייני(צילום: יריב כץ)

 

אחרי שהועבר המסר הראשון ממכבי, וייני העביר את המסרים מצד השחקנים, כולל הבהרה כי לא יהיו מוכנים לקצץ יותר משלושים אחוז משכרם, הגיעה ההצעה של קיצוץ 20 אחוז מיידית עד לתום העונה, או סוג של הלוואה עד לעונה הבאה. "אמרנו לנו שבמכבי הבהירו שיש בעיה עד לסיום העונה, אז אנחנו מוכנים לקצץ 50 אחוז ושיחזירו לנו כשהעניינים ישתפרו", אמר אחד השחקנים הבכירים. "בינתיים יש איזה שקט, לא מדברים איתנו כבר כמה ימים".

 

תמונתו של מיץ' גולדהאר שהעלה מהרשתות החברתיות על המעבר שלו לעבוד מהמשרד בביתו, הועלתה לקבוצת הווטסאפ של השחקנים. "הוא נראה מחויך, יכול להיות שהכל בסדר", כתבו בקבוצה הסגורה של השחקנים.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
מיץ' גולדהאר
צילום: עוז מועלם
מומלצים