שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פרסום ראשון: הרצוג לא ימשיך בנבחרת ישראל

  בשיחת וידאו שערכו ראשי ההתאחדות עם רוטנשטיינר הוא התבקש למסור למאמן שמעכשיו ועד המשחק מול סקוטלנד ייאלץ לעבוד בהתנדבות. גורם בהתאחדות: "הוא כבר היסטוריה בנבחרת"

  ראשי ההתאחדות לכדורגל קיימו אחר הצהריים (שני) שיחת וידאו עם המנהל המקצועי של נבחרת ישראל, וילי רוטנשטינר. בשיחה הוא התבקש למסור לאנדי הרצוג כי הוחלט שמעכשיו ועד המשחק בסקוטלנד הוא ייאלץ לעבוד בהתנדבות. בכל מקרה, הפור כבר נפל והרצוג לא ימשיך בתפקידו כמאמן הנבחרת. גורם בהתאחדות אף התייחס לנושא ואמר: "הרצוג כבר היסטוריה בנבחרת.

   

  בשיחה עם המנהל המקצועי השתתפו היו"ר אורן חסון, רותם קמר ושינו זוארץ. בתחילה נראה היה שהם יקיימו שיחה גם עם הרצוג עצמו, אך כאמור שיחה כזו לא התקיימה והתקשורת עם המאמן נעשתה דרך רוטנשטיינר. "לא נשלם למאמן כשאין פעילות", אמר גורם בהתאחדות.

   

  אנדי הרצוג (צילום: ראובן שוורץ)
  אנדי הרצוג. לא ימשיך(צילום: ראובן שוורץ)

   

  במהלך השיחה עלה גם נושא עתידו של רוטנשטיינר עצמו. בהתאחדות מעוניינים לראות אותו ממשיך בתפקידו, אבל בשל המצב הוא יידרש לקצץ במשכורתו כדי שזה אכן יקרה. בשיחה הסבירו לאוסטרי שההתאחדות בדרך לקיצוץ משמעותי ויהיה קשה להוציא לפועל את כל הפרויקטים עליהם דובר לפני המשבר. רוטנשטיינר שמע מה הסכום הכללי שההתאחדות תקצץ והובהר לו שיעשו את המקסימום כדי לא לפגוע בפיתוח הכדורגל הישראלי.

   

  הכדור עבר כעת למגרש של המנהל המקצועי, שהבהיר כי הוא כן רואה את עתידו בנבחרת. "נראה שיש רצון טוב של הישארות אצל שני הצדדים ואם רוטנשטיינר יסכים לקיצוץ, יישאר", אמר גורם בהתאחדות לאחר השיחה. רוטנשטיינר מרוויח כיום 91 אלף שקל (לא כולל דירה ורכב). כדי להישאר יצטרך לוותר על סכום משמעותי, כאשר על פי המתווה שהוצג לו ייאלץ לוותר על בין 25 ל-30 אחוז משכרו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  אנדי הרצוג נבחרת ישראל
  צילום: ראובן שוורץ
  מומלצים