שתף קטע נבחר

לפעמים חלומות מתגשמים: יום הולדת שמח למזל שור

מי הם בני ובנות מזל שור, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

תאריך המזל: מה-21.4 ועד ה- 21.5

 

אלמנט: אדמה

 

איכות: יציב

 

איבר בריאותי רגיש: צוואר

 

נאמנות: יציבים ברגשות וביחסים

 

מקצועות מתאימים: עיסוק באומנות, אסתטיקה, אדמה ונדל"ן לסוגיו השונים

 

סמל המזל: ראש של שור

 

כוכב שליט: ונוס – מלכת האהבה והכספים

 

תכונות חיוביות: אנשים מעשיים, יציבים, יצירתיים, שלווים, הולכים בתלם, ארציים, מאמינים במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, מהימנים, חושניים, אוהבים נוחיות, אסטטיים, אוהבים בילוי איכותי, אוהבי אומנות.

 

תכונות שליליות: רכושניים, רודפי בצע, רודפי תענוגות, עקשנים, בעלי חשיבה איטית, לא אוהבים שינויים, לא זורמים עם הנסיבות, איטיים, מגושמים, קשה להם להחצין רגש, חסכניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.

 

תחזית כללית שנתית לילידי המזל

כבני מזל שור תעדיפו את הנוחות והביטחון על פני מלחמות על יעדים ופסגות. הנוחות והמעשיות היא הקו המנחה שלכם כיאה לאלמנט אדמה ויאפיין את בחירותיכם בחיים בתחומים השונים.

 

שפע: עד לסוף שנת 2020 יהיה נכון עבורכם ללמוד כמה שיותר באופן מקצועי על מנת להעשיר את הידע שלכם ולהפוך את עצמכם למקצועיים בתחום בו אתם עוסקים. מאחר ואתם אנשי אומנות ונדל"ן לסוגיו השונים, יהיה נכון עבורכם לקחת את פסק הזמן שנכפה עליכם ולהפוך את עצמכם למעולים בתחומכם. נראה שתעשו זאת בהצלחה כיוון שבתחילת 2021 יעבור כוכב השפע שמגיע אחת ל-12 שנים למשך שנה, לבית הקריירה שלכם וייתן לכם את הדחיפה שכל כך מזמן חיכיתם לה ותוכלו להצליח בתחומכם בדיוק באופן שבו חלמתם עליו.

 

בין החודשים יוני ועד ספטמבר 2020, יהיו מצבים בהם מומלץ לכם לבחון לעומק כל הזדמנות שתגיע ולא לבטל אותה על הסף.

 

אתגר: בשנה הקרובה יימצא הכוכב סטורן המוכר ככוכב שמביא איתו שינוי, משמעת ולמידה בבית הקריירה שלכם. כוכב זה יימצא אצלכם בבית הקריירה למשך השנתיים וחצי הקרובים, עובדה שמלמדת על כך שתהיו חייבים לקחת את עצמכם ברצינות בתחום המקצועי ולהבין שאתם חייבים לעשות שינוי משמעותי על מנת לשרוד את התקופה הלא פשוטה שהגעתם אליה. נראה שתפעלו נכון וייווצרו עבורכם האפשרויות הנכונות, שהרי בתחילת 2021 ייכנס במקביל גם כוכב השפע לבית הקריירה שלכם ולכן עובדה זו בשילוב האפשרויות שיגיעו לקידום , מלמדות על כך שתעשו הכול בזהירות אך בהתמדה ובהצלחה , ונראה שלמרות הקושי אתם עומדים להצליח.

 

מזל טוב ובהצלחה,

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מזל טוב לשוורים
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים