שתף קטע נבחר

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים בכל הארץ לסיוע לניצולי שואה בהפגת בדידות בשיחת טלפון ורכישת מצרכים, בעלי מקצוע לביצוע תיקונים בבתים של קשישים, ומתנדבים לסיוע בניטור והסרת תכנית אנטישמיים ברשת, לשירה ונגינה ברחוב לדיירי בית אבות ולסיוע במגוון צרכים העולים מהשטח. היכנסו זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון מחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים. רוח טובה מחזיקה במאגר ההתנדבויות הגדול במדינה, המציע יותר מ-3,000 הזדמנויות להתנדב ומייצרת לאורך כל השנה אלפי חיבורים בין מתנדבים מכל הארץ ומחו"ל לבין גופים הזקוקים להם.

 

 

התנדבות בכל הארץ:

מי? התנועה למאבק באנטישמיות ברשת הוקמה כדי לפעול להסרת תכנים אנטישמיים וגילויי שנאה במרחב המקוון בעזרת מתנדבים מרחבי העולם. העמותה הינה הגוף היחיד בעולם המנטר תכנים אנטישמיים בעשר שפות שונות ובשש רשתות חברתיות פופולריות. העמותה משתפת פעולה עם ארגונים ישראלים ובינלאומיים הפעילים בתחום הניטור, החינוך והמחקר של תכני שנאה במרחב המקוון ובמרחב הציבורי.

איפה? ההתנדבות מתבצעת מהבית באופן מקוון

מה מחפשים? מתנדבים עם ידע בסיסי ברשתות חברתיות ושפות נוספות, לסיוע בניטור תכנים אנטישמיים והסרתם.

מתי? בימים ושעות לנוחות המתנדב.

למי לפנות? לדריה במייל: daryagelfand@gmail.com

 

לב תלוי על חוט ()

מי? התכנית "עכשיו זה הזמן" של עמותת מטב, מעניקה ליווי שבועי על ידי מתנדבים לניצולי שואה. בימים אילו מסייעת התכנית לניצולי השואה בקניית תרופות ומזון, בשיחות שבועיות או דו שבועיות ובסידורים שונים.

איפה? בכל הארץ

מה מחפשים? מתנדבים בגילאי 18+ לסיוע ברכישת תרופות ומזון עבור ניצולי השואה ובקיום שיחות קבועות עימם.

מתי? בכל ימות השבוע בשעות הבוקר- אחר הצהריים

למי לפנות? למיכל במייל: mitnadvim@matav.org.il

 

 

מי? לב אחד - ארגון מתנדבים אזרחי כלל-ארצי, שהוקם במטרה לייצר תשתית להפעלה מקצועית ומאורגנת של מתנדבים במצבי חירום. בעקבות משבר הקורונה התקבלו בעמותה פניות רבות של אזרחי ישראל, רובן מצד קשישים, שצריכים עזרה בתיקונים/שיפוץ או בעיה בבית, אך נותרו ללא מענה בימים אלו.

איפה? בכל הארץ

מה מחפשים? מתנדבים אנשי מקצוע: אינסטלטורים, קבלנים, חשמלאים וכו' לסיוע בפניות המגיעות מקשישים בנושא חשמל, אינסטלציה, תיקונים הכרחיים וכו'.

מתי? העמותה פועלת 24/7 מצו השעה. ההתנדבות בתיאום, בשעות הנוחות לכל המעורבים.

למי לפנות? ליואל במייל: yoelzermati1@gmail.com

 

מנורה בתוך שתי ידיים  ()
 

מי? זק"א - ארגון המסייע למשטרה וכוחות הבטחון בטיפול בזירות אסון.

איפה? ארצי, התנדבות מהבית

מה מחפשים? בימים אלה של בידוד ובדידות נתקלו מתנדבי הארגון בזירות קשות של מותם של קשישים "שקופים". דרושים מתנדבים בעלי יכולת לתקשר עם קשישים בטלפון להפגת הבדידות, לקיום שיחה אחת, פעם ביום, לקשישים הנמצאים בבידוד

מתי? ימים ושעות גמישים

למי לפנות? מלאו פרטים בטופס הבא

 

מי? עמותת "איתך - מעכי, משפטניות לצדק חברתי" הוקמה כדי להשמיע את קולן של נשים המופלות בשל מאפיינים חברתיים, גיאוגרפיים, לאומיים, אתניים וכלכלייים בחברה בישראל.

איפה? תל אביב, חיפה, באר שבע

מה מחפשים? מתנדבות ומתנדבים, בוגרות ובוגרים (עדיפות לרקע בתחום המשפטי) להפעלת קו חם בדיני עבודה לנשים מכל קשת האוכלוסיה. ההתנדבות כוללת מתן מענה, ייעוץ וייצוג ודורשת הכשרה קצרה.

מתי? ימים ושעות גמישים

למי לפנות? למייל: mail@itach.org.il

 

מוצרים בסופר ()

מי? נווה גל הוא בית אבות המפעיל מחלקה סיעודית איכותית באישור ובפיקוח משרד הבריאות, בשכונת גילה בירושלים

איפה? שכונת גילה ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים שיודעים לשיר ו/או לנגן כדי ליצור מעין הופעת רחוב מאולתרת לדיירי המחלקה הסיעודית. עובדי המחלקה יוציאו את דיירי הבית למרפסת החיצונית ומהשביל יוכלו הנגנים לנגן ולשמח אותם וכך יישמר המרחק הדרוש מבחינת הקורונה ומצד שני הם יקבלו הופעה יפה ומשמחת שתוקלט ותועבר גם למשפחות הדיירים באמצעות הזום.

מתי? בכל ימות השבוע למשך שעה בשעות הבוקר או אחר הצהריים

למי לפנות? לתומר במייל: nevehgal@gmail.com

 

להתנדבויות נוספות בצל הקורונה ניתן להיכנס לאתר רוח טובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים