שתף קטע נבחר

הפועל חיפה: הושהה המו"מ בין השחקנים להנהלה

ארגון השחקנים ושחקני הקבוצה החליטו על הפסקת המגעים מול הנהלת המועדון. מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף: "הנהלת המועדון משדרת לשחקנים שהיא מזלזלת בהם". מהמועדון נמסר: "המציאות הפוכה, ארגון השחקנים כל הזמן שם מכשולים חדשים"

ארגון השחקנים ושחקני הפועל חיפה החליטו היום (רביעי) על השהיית המו"מ מול הנהלת המועדון. זאת, לטענתם, בשל התנהלות חסרת תום לב מצד הבעלים יואב כץ.

 

מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף: "הנהלת הפועל חיפה משדרת לשחקנים שהיא מזלזלת בהם. לאחר שהייתה הראשונה להוציא שחקנים לחל"ת כפוי, במשך שבועות היא מנהלת מו"מ ועם הגעה לסיכומים, חוזרת בה".

 

יואב כץ (צילום: אלעד גרשגורן)
טענות מהשחקנים. יואב כץ(צילום: אלעד גרשגורן)

 

מישאלוף הוסיף: "החלטנו לשים סוף לסאגה הזאת של משיכת השיחות וחזרה מההסכמות, כחלק מטקטיקה של הנהלת הקבוצה במו"מ. השחקנים הודיעו שישמחו לחזור למגרשים, בהתאם להסכמות אליהן כבר הגענו".

 

עוד טענו בארגון, כי אתמול נודע לשחקנים שהנהלת הקבוצה מתכוונת להתחמק מתשלום מענק ההעפלה לפלייאוף העליון. זאת למרות שהקבוצה כבר הבטיחה את ההעפלה והשחקנים עמדו בתנאי החוזה. הנהלת הקבוצה הבהירה לשחקנים כי היא מתנה את תשלום המענק אותו השיגו לפני משבר הקורונה, בשורת תנאים, בהם חזרה של הקהל למגרשים.

 

מהפועל חיפה נמסר בתגובה: "בניגוד לטענות שמעלה ארגון השחקנים המציאות היא הפוכה. בכל פעם שאנחנו מגיעים להסכמות עם ארגון השחקנים ועורכי הדין לקראת חתימה, צצות דרישות חדשות. המועדון והעומד בראשו עושים מאמצים להגיע להסדר הוגן מול השחקנים לתיקון שכרם על אף שאיננו מחוייב בדין לעשות זאת, אך כאמור אלה שמים מכשולים חדשים דוגמת העלאת נושא תשלום מענקי הפליאוף, נושא שלא הועלה לו פעם אחת בשבועות בהם מתנהל המו"מ, עד הימים האחרונים. גם בשיחה אתמול בה היו שותפים הבעלים יואב כץ, נציג ארגון השחקנים משה מישאלוף ועורכי הדין של הצדדים ובסיוע המאמן חיים סילבס כבר הגענו לנוסח סופי לחתימה, אבל שוב עלה נושא מענקי הפלייאוף, מענק שבלאו הכי אמור להיות משולם על פי החוזים מתקציב העונה הבאה, ולכן אין זה הזמן לדון בו. השחקנים צריכים לזכור שלא רק הם העפילו לפלייאוף העליון, אלא גם מועדון כדורגל הפועל חיפה שהיה צפוי

ליהנות מהכנסות כתוצאה ממכירת כרטיסים, זכויות שידור, מענקי מיקום וספונסרים, הכנסות שנאמדות במיליוני שקלים רבים, מקורות הכנסה שנעלמו בן רגע, וכלל לא ברור אם יתקיימו משחקי הפלייאוף, (וגם אם יתקיימו יהיו ללא קהל). השחקנים בהתעקשותם לדון בנושא זה כעת עלולים להביא להרס הפועל חיפה ועתיד המועדון אשר מפרנס אותם ביד רחבה. ובאשר למשה מישאלוף, ראוי לעסקן כמוהו שעובד באיגוד השחקנים לנהל את המו"מ בדרך ארץ ובכבוד ולא להשמיץ את מי שמעביר מדי שנה מליוני שקלים רבים מכיסו הפרטי לתפעול המועדון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים