שתף קטע נבחר

"אין לי ארץ אחרת" בביצוע מיוחד ליום הזיכרון

קורין אלאל ושורת אמנים הקליטו גרסה חדשה וקליפ מעודכן לימי קורונה, כחלק ממיזם "מתחברים וזוכרים". צפו

 

 

במסגרת המיזם "מתחברים וזוכרים" הקליטו שורת אמנים בולטים את השיר "אין לי ארץ אחרת" שכתב אהוד מנור והלחינה ושרה במקור קורין אלאל, המשתתפת גם בגרסה המיוחדת. 

 

אליסף פרץ, ששכל את שני אחיו אלירז ואוריאל, הוא ממובילי המיזם שמאפשר זיכרון באופן דיגיטלי. "השנה, אף יותר מתמיד, חשוב לנו לקיים את יום הזיכרון, גם אם בצורה אלטרנטיבית", הוא הסביר. "עמותת 'האחים שלנו' החליטה להרחיב את פעילותה ולחבר בין המשפחות השכולות לבין מעגלי החברים והציבור כולו, באופן המותאם ליום הזיכרון הנוכחי, בצל הקורונה. אנו מזמינים את המארחים לפתוח את הלב, לספר את סיפור הגיבור שלהם ולאפשר לכולנו לזכור ולהנציח".

 

במסגרת המיזם יכול כל אזרח שמעוניין להנציח חלל צה"ל שהיה קרוב אליו לאחר מפגש. כדי לאחר מפגש או להתארח יש להירשם באתר https://connect2care.ourbrothers.co.il.

 

אמני ישראל במיזם
מתוך הקליפ(צילום: דניאל דהאן, עומר אלאל, מאיר ורזיאל גבאי, נחמיה למפרט)
 

את "אין לי ארץ אחרת" בגרסה החדשה שהוקלטה במיוחד שרים אדיר גץ, אסף גורן, ים רפאלי, דין מירושניקוב, עינת שרוף, גלית גיאת, סופי צדקה, עדי ביטי, אוריין שוקרון, יאיר לוי, קורין אלאל, שי אברמסון, אליה גבאי, שי צברי, נועם בנאי, ענת מלמוד, נועם קלינשטיין, דנה ברגר, נוי אייזן, משה נריה כורסיה ואיילה אינגדשט. חלק מהשירות הוקלטו ב"תנאי קורונה" בבתי הזמרות והזמרים.

 

עיבוד והפקה מוסיקלית: אוריין שוקרון ויאיר לוי; גיטרות: עידן שניאור; מיתרים: יועד ניר; קאנון: שראל הכהן; עיבוד קולות: נוי אייזן; קלידים ותיכנותים: יאיר לוי; פסנתר וקלידים: אוריין שוקרון.

 

הקלטות: האולפן של יאיר, Knob studio, האולפן של אוריין, האולפן של נוי אייזן, החדר של עידן שניאור, האולפן של יועד ניר, החדר של שראל; מיקס: שי סיוון מאסטרינג: ניב כהן - Knob studio; הצילומים באדיבות: ארכיון צה״ל ומערכת הביטחון, דובר צה״ל, מדור תקשורת חזותית - ארכיון דובר צה״ל - פלגת התיעוד והצילום, המשפחות השכולות, אחים ואחיות שכולים, ארכיונים משפחתיים; בימוי ועריכת קליפ: אבישי אדלר; צלם ראשי: דניאל דהאן; צילומים נוספים: עומר אלאל, מאיר ורזיאל גבאי; צילומי אוויר: נחמיה למפרט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דניאל דהאן, עומר אלאל, מאיר ורזיאל גבאי, נחמיה למפרט
מתוך הקליפ
צילום: דניאל דהאן, עומר אלאל, מאיר ורזיאל גבאי, נחמיה למפרט
מומלצים