שתף קטע נבחר

עזרה הדדית על רקע הקורונה

עובדי חברת NICE ישתתפו בפרויקט נתינה של המיזם החברתי "החיות של דודו". במסגרת שיתןף הפעולה עידו (דודו) בנסמן, צעיר על הספטקרום האוטיסטי, העביר לילדי העובדים שעת סיפור מקורית בזום. צפו

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון המחברת בין מתנדבים פרטיים וקבוצות לעמותות, ממשיכה לחבר גם בין מתנדבים של חברות עסקיות למקומות הזקוקים להם.

 

אחת מהחברות העסקיות שממשיכות להתנדב בצל הקורונה היא חברת NICE, המפתחת מערכות מיחשוב ענן. בסיוע עמותת רוח טובה ביצעו עובדי החברה מגוון התנדבויות שכוללות שיחות טלפון לקשישים להפגת בדידות, סיוע משפטי לנשים, חונכות מקוונת לנוער ועוד.

  

העובדים נרתמו גם לשלוח משחקים ולאפות עם משפחותיהם עוגות לחלוקה לפנימיות ולבתי אבות. אחת הפעילויות הייחודיות שהתקיימה היא שעת סיפור וירטואלית לילדי העובדים בשיתוף המיזם החברתי "החיות של דודו". 

 

צפו בחלק משעת הסיפור שהעביר עידו (דודו) בנסמן לילדי העובדים בחברת NICE :

 

שעת הסיפור הועברה ע"י עידו בנסמן (המכונה בחיבה "דודו"), צעיר על הספקטרום האוטיסטי, שהצליח לרתק את הקהל הצעיר ושוחח עמם על קבלת השונה. בהנחייתו הילדים הכינו ברכות "עידוד לבידוד" שהועברו למועדונית 'עמיחי' יחד עם ערכות משחקים הנארזות ע"י בנסמן וחבריו להוסטל. המיזם הוקם במטרה לייצר פתרון תעסוקה לצעירים על הספקטרום האוטיסטי ולאפשר להם תעסוקה מותאמת המייצרת שגרת חיים מכבדת בחייהם הבוגרים. 

 

דודו, צעיר אוטיסט, מספר לילדים  לזום  ()
"דודו", צעיר אוטיסט, מספר לילדים באמצעות זום

 

"דודו" העביר באופן מקוון לעובדי NICE וילדיהם שעת סיפור. בנסמן הצליח לרתק את הקהל הצעיר בזכות דיבוב, הבעות פנים והרבה קסם אישי. הוא דיבר עם הילדים על קבלת השונה, ובהנחייתו הילדים הכינו ברכות "עידוד לבידוד" שמועברות יחד עם ערכות משחקים למועדונית 'עמיחי' בפתח תקווה, הפועלת עם ילדים על הרצף האוטיסטי.

 

  • רוצים לעשות טוב? עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון, המציעה לאורך כל השנה התנדבות בהתאמה אישית, מציגה את כל המקומות שאליהם ניתן לפנות כדי להתנדב בעת הזו. למגוון התנדבויות בצל הקורונה לחצו כאן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ילדים צופים ב"דודו" מספר סיפור
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים