שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו הפך לכוכב הימין הקיצוני בגרמניה

מחוקק מאלטרנטיבה לגרמניה הפיץ כרזה עם תמונת נתניהו וציטוט מציוץ שלו. בציוץ הוא קרא למות האיחוד האירופי ולחזרת אירופה "החופשית"

יאיר נתניהו, בנו של ראש ממשלת ישראל, "גויס" לכרזה של חבר בפרלמנט האירופי מהימין הקיצוני בגרמניה, ששיתף דברים שכתב בטוויטר.

 

בשבוע שעבר קרא נתניהו הבן למות האיחוד האירופי ולחזרת אירופה "החופשית והנוצרית". הוא האשים את האיחוד האירופי במימון ותמיכה באירוע זיכרון משותף לישראלים ופלסטינים שנערך מדי שנה ביום הזיכרון.

יאיר נתניהו אלטרנטיבה לגרמניה הימין הקיצוני יואכים קוס ()
יאיר נתניהו מככב בכרזה של קוס
 

"יש לנו יום אחד בשנה להנציח את חיילינו שנפלו! ואתם הורסים את זה עם 'אזכרה' לטרוריסטים פלסטינים! האיחוד האירופי הוא אויב של ישראל, ואויב ושל כל המדינות הנוצריות באירופה", צייץ יאיר נתניהו בטוויטר.

 

"אזור שנגן מת ובקרוב גם הארגון הגלובלי הרשע שלכם ימות, ואירופה תחזור להיות חופשית, דמוקרטית ונוצרית!", הוא הוסיף.

  ()

יואכים קוס מאלטרנטיבה לגרמניה (AfD) הכין כרזה עם ציטוטים מהציוץ של נתניהו הבן לצד תמונתו. הוא שיתף אותה בחשבון הטוויטר שלו ואף תייג את יאיר.

 

בנו של ראש הממשלה השיב לציוץ של קוס: "אנא פעל עם עמיתיך כדי להפסיק את הטירוף הזה!". הוא צירף קישור לעמוד על מימון גרמני לעמותות באתר NGO Monitor, המתעד את מקורות המימון של ארגוני השמאל וזכויות האדם בישראל.

 

ב-2017 עורר נתניהו הבן סערה אחרי ששיתף בפייסבוק קריקטורה אנטישמית עם הכותרת "שרשרת המזון", שבה נראו בין היתר המיליארדר היהודי-הונגרי ג'ורג' סורוס, לצד איש-לטאה, וראש הממשלה לשעבר אהוד ברק. האתר הניאו-נאצי האמריקני "דיילי סטורמר" סיקר את הסערה שעורר בנו של ראש הממשלה וכתב: "יאיר נתניהו הוא לגמרי אח. בפעם הבאה הוא יקרא להשתמש בגז".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"נער הפוסטר" של הימין הקיצוני. יאיר נתניהו בכרזה
מומלצים