שתף קטע נבחר

מצילים את "עולם המים"

רשת הטיפול באמצעות מים סבלה קשות ממשבר הקורונה, ופונה לציבור כדי לשמור על המטפלים והמטופלים

לפני 22 שנים גמלה בליבו של אורי סלע להקדיש את מרצו וזמנו להפצת בשורת הריפוי במים. בעקבות התמודדות אישית עם בעיות קשב וריכוז ועבודה הידרותרפית, מאז ועד היום הוא קם בבוקר כדי לרפא ולטפל בכמה שיותר אנשים ב"עולם המים" שהקים.

 

"עולם המים" קיים כבר 22 שנה, והיום הוא הגוף הגדול והמקצועי בישראל בתחום שיקום במים (הידרותרפיה), מים פתוחים ולימודי שחייה. בעולם המים קיימים 8 מרכזים: ראשון לציון, חיפה, נתניה, תל-אביב, רמת השרון, רמת-גן, פתח-תקווה ורמת -אפעל. בחלק ממרכזים אלה מטופלים בהידרותרפיה כ-10,000 ילדים ומבוגרים בשנה, מילדים עם בעיות תקשורת, חולשת שרירים, אוטיסטים (PDD), בעיית קשב וריכוז והיפראקטיביות ADHD, ועד לאנשים לאחר אירוע מוחי, בעיות גב, תאונות דרכים ועוד.

 

קבוצה של שחיניות עם כובעי ים ()
"משבר הקורונה גבה מאיתנו מחיר כבד מאוד, כבד מנשוא"

 

בכל המרכזים קיימים תחומי פעילות מגוונים נוספים: שחיית פעוטות וילדים, לימוד שחייה למבוגרים בשיטה הייחודית שפותחה ע"י אורי - שיטת WEST, השומרת על הגב התחתון והצוואר ומתקנת נזקי עבר, אימוני שחייה בבריכה ובים, טריאתלון, קבוצות מאסטרס, אירובי במים ועוד. באקדמיה של עולם המים מוכשרים גם מטפלי ומאמני העתיד על ידי הטובים ביותר בתחום.

 

"משבר הקורונה גבה מאיתנו מחיר כבד מאוד, כבד מנשוא. במשך חודשים היו כל מרכזי עולם המים סגורים, ונכון להיום הם עדיין לא נפתחו לפעילות סדירה. לצורך מילוי הבריכות במים, חימומן, והכנת המרכזים לפעילות, נדרש תקציב", מספר סלע.

 

אמא ופעוט במים ()
"פנינו לגורמים שונים כדי להשיג הלוואת מדינה אך ללא הצלחה"

 

"לצערי ממצב של עצמאות כלכלית ועבודה מאומצת לאורך השנים נאלצנו להפסיק את פעילותנו במים וזאת לדאבוננו ולדאבון ליבם של מטופלינו. פנינו לגורמים שונים כדי להשיג הלוואת מדינה אך ללא הצלחה. עזרו לנו להמשיך בשליחותנו", הוא מבקש.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים