שתף קטע נבחר

תתחברו לעצמכם: הורוסקופ חודש יוני

מי צריך לעשות בחינה מחדש של התנהלותו, איזה מזל צריך לקבוע לעצמו תאריך יעד לביצוע מה שחשקה בו נפשו, למי צפויים קשיים בעבודה שיובילו אותו אל מסלול חדש בחיים ומי צריכים להתחבר לעצמם כדי למצוא אושר? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש יוני

מדיטציה ומיינדפולנס (צילום: Shutterstock)
תתחברו לפנימיות שלכם(צילום: Shutterstock)

 

מה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם? היכנסו וגלו

  

מזל טלה

השפעתו של כוכב מאדים מבשרת על היצמדות אל הישן תוך כדי "פזילה" אל המסעיר וההרפתקני: לכל מי שנמצא בזוגיות - נוצרים מצבים חדשים שדי מפתיעים אתכם. לפנויים שבינכם צפויה היכרות מפתיעה שעשויה להתפתח למשהו רציני יותר – רק אם תזרמו.

 

אתם מבלים די זמן לבד כדי לבחון מחדש את מערך הכוחות הישן. יוזמה ושינוי גישה יכול להביא לשינוי הרצוי מבחינתכם.

 

ניסיונות להתייעל ולשפר את המצב כלכלי עלולים להתקל בתגובות שליליות מהאנשים הקרובים ביותר אליכם. טיפ: אל תיצמדו לתוכנית מחייבת, שמרו על ערנות וגמישות ונסו לייצר שיתוף פעולה. המסר החשוב ביותר עבורכם לחודש הקרוב הוא: אם אתם לא בטוחים באיזה כיוון לבחור, לכו עם תחושת הבטן שלכם

 

מזל שור

מיקומו של כוכב נוגה (שליטכם האסטרולוגי) עשויה לחולל נפלאות אצל הרומנטיקנים שביניכם: זה הזמן שלכם ליזום בילוי שיכלול מספר אטרקציות עם הפרטנרים. אל תחכו לאישורים – פשוט תקבעו עובדה.

 

בעבודה: אתם די עמוסים והתוכניות שלכם מתעכבות. אתם מחכים לשעת כושר לבצע משהו חשוב במיוחד. תיקחו את הזמן הדרוש אבל כדי לא למשוך את זה מעבר לזמן שהקצבתם לעצמכם חשוב שתקבעו תאריך יעד סופי. אדם קרוב, במזל אוויר, ישמח לבוא לעזרתכם.

 

אם התחלתם פרויקט חדש: אתם עלולים להיתקל בהתנגדות מסיבית מצד גורמים שרואים את עצמם אחראים למה שקורה איתכם, והם מנסים "לקחת פיקוד" על החיים שלכם.

 

מזל תאומים

כוכב חמה מרעיף עליכם אנרגיה מהסוג הסוער והמסתער ואתם מצליחים להשלים פרויקטים ועבודות שנדחו זה זמן רב.

 

פגישות עם גורמים רשמיים עלולות להכניס אתכם למתח אולם בסופו של דבר הדברים יסתדרו בכיוון חיובי. אתם מושכים תשומת לב ויהיה עליכם להשתמש בכול הכישורים הדיפלומטיים והמילוליים שלכם. חיי החברה שלכם מקבלים אף הם תפנית חיובית.

 

לקראת סוף החודש הלחץ בעבודה מתגבר ואתם בקושי עומדים בקצב. אל תזלזלו בשום הצעה שמגיעה אליכם בימים אלה - שקלו כל דבר לעומק. אתם עשויים להיות מופתעים לטובה תוך זמן קצר.

 

מזל סרטן

שיוט הירח ברקיע עלול להתגלות כמתיש עבורכם בתחילת החודש: הכי מתאים לכם לצאת לחופשה אבל קחו בחשבון שהציפיות שלכם מוגזמות ולא מסתדרות עם המציאות העכשווית, ולכן עליכם להתפשר.

 

צפוי לכם חודש טוב בתחום האישי: בעיות שהפריעו לכם להתבטא ייעלמו ותרגישו אתם פותחי פרק חדש בחיים. סדרי עדיפויות משתנים. אתם מבינים שהגיע הזמן שתעניקו לעצמכם ולא תחשבו בעיקר על אחרים גם אם הם קרובים אליכם במיוחד. בן מזל מים מעבירים אליכם מידע חשוב והופכים את הקערה על פיה.

 

החל מהשבוע השלישי של החודש נראה כי אתם עסוקים בבניית תדמית חדשה. הדבר מצליח אולם יש מעט קשיים שתצטרכו להתגבר עליהם – במיוחד בכל מה שקשור לבטחון העצמי שלכם. טיפ: פעילות חברתית תפגיש אתכם עם אנשים מעניינים שיכולים לתת כיוון מחשבתי חדש.

 

מזל אריה

השמש השולטת בכם מושפעת מאנרגיות סותרות ומנוגדות המגיעות אליה בין היתר מן הכוכבים פלוטו ושבתאי: בתקופה זו אתם בקונפליקט פנימי בין הזוגיות והעבודה, בין הרצונות הפנימיים והכמוסים שלכם ובין הצרכים של בני המשפחה. בקיצור, חודש לא קל. עליכם לקבל החלטות ולבחון מחדש את הנסיבות המאלצות אתכם להתפשר.

 

שינויים יחולו בתחום העבודה וצפויה להתקבל הצעה מאתגרת במיוחד שתאפשר לכם ליהנות מכל העולמות – לכו על זה, גם אם התפקיד נראה לכם קשה במיוחד. גם אם תהיה התנגדות בהתחלה, בעוד כשלושה חודשים תוכלו לראות את התוצאות.

 

מזל בתולה

בתחילת החודש כוכב מרקורי מושפע מיסוד האש, ומרעיף עליכם בריאות וויטאליות: אתם נראים טוב, הקסם האישי והיכולת המילולית בעליה... אבל מצב זה אינו תואם את ההרגשה הפנימית שלכם. אתם זקוקים לחיזוקים לאגו העדין והשברירי: הרושם החיצוני שאתם יוצרים הוא של אנשים חזקים שלא זקוקים לאף אחד. המסר מבלבל את הסביבה. קחו זאת בחשבון.

 

בהמשך אנרגיות טובות מגיעות אל הבית העשירי במפת הלידה שלכם, בית הקריירה, אך אתם עלולים להתמקד באכזבות העבר: צפויות תנודות במצב הרוח שלכם. שינוי מקום מגורים ומעבר לדירה אחרת, קורם עור וגידים למרות המגבלות הכלכליות.

 

מזל מאזניים

יחסים שנרקמים בין כוכב יופיטר שליטכם, לבין כוכב תזזיתי ששמו מרקורי – מולידים בכם כמיהה למרחבים חדשים ולנופים מסעירים: בחודש זה תהיה לכם הזדמנות רצינית לנסוע הרבה ולהיחשף למקומות ולאנשים חדשים. קחו בחשבון שאתם עלולים לחרוג מהכללים ועליכם החובה לשמור (גם כשאתם נהנים) על כללי ההתנהגות.

 

בחודש הקרוב מתעורר הצורך לבחון את המסגרות אליהן אתם שייכים, בין אם מדובר במערכות יחסים זוגיות או חבריות. יש לכם צרכים עמוקים ורצונות עזים להתפתח. אהבה? קחו את הזמן ובדקו מה מתאים לכם ומה לא. יש לכם הרבה אפשרות - גלו פתיחות.

 

מזל עקרב

כוכב פלוטו שליטכם מתקרב לעימות השמש ועם כוכב נוגה: התופעה מולידה מצבים מחשלים ומאתגרים. אתם מחפשים עצמאות וזה יתאפשר רק אחרי שמצבכם הכספי ישתפר. לא לגמרי ברור מה הכיוון העתידי. אתם נדרשים לגלות שליטה בתחום הכלכלי.

 

בעבודה: האופטימיות שלכם לגבי פרויקט מסוים מגדילה את הסיכויים להגשמתו אך אתם צריכים ללמוד להתפשר.

 

החל מ-15 בחודש תצטרכו לעשות מאמץ גדול כדי לשלב בצורה נבונה בין נושאים בריאותיים שמעסיקים אתכם ובין העבודה והצרכים החברתיים של הסובבים אתכם. מה לעשות? תמצאו מישהו קרוב לחלוק עימו את הדילמות.

 

מזל קשת

בחודש הקרוב אתם מקבלים השפעה חיובית מכוכב נפטון האחראי על הדמיון ועל האינטואיציה: בכך הכל צפוי לכם חודש מוצלח. אתם מרגישים חזקים ויחד עם זאת מגלים לקרובים לכם, צדדים חדשים באישיות.

 

באהבה: למי שנמצא בזוגיות - הקשר הרומנטי שלכם דורש רענון, וזהו זמן מתאים ליזום חופשה משותפת. מי שאינו נמצא בזוגיות – זהו זמן מצויין להתחיל בתהליך פנימי שיחזק את הבטחון העצמי שלכם במראה החיצוני וביכולת שלכם להיות אהובים.

 

מבחינה כלכלית אתם מסתדרים בכלל לא רע, אם כי יש לכם חלומות שלצורך הגשמתם אתם צריכים עוד כסף. על תגלו את התוכניות שלכם לאחרים. שמרו על דיסקרטיות.

 

מזל גדי

כוכב מאדים יוצר בכם כמיהה לפרוץ מסגרות, הם התחום החברתי והם בתחום הקריירה. למרות שיש הרבה מאוד בעיות לא פתורות, אתם עשויים לשקול נסיעה לחו"ל. יתכן ויתעורר מתח מול בן/ת הזוג. זה יעבור. אל תתפתו לצרף עוד אנשים למסע שאמור להיות שלכם בלבד. מגיע לכם.

 

הפנויים שביניכם יכולים לסמוך על האינטואיציה שתוביל אותם למקומות הנכונים ותאפשר התפתחות קשרים ראויים. היכרות חדשה עם קבוצת אנשים, שתגיעו אליה במקרה, תתברר כאחד הצעדים היותר חכמים שעשיתם לאחרונה.

 

בעבודה אתם מגלים שהתוכניות שנלחמתם עליהן בחירוף נפש לא גורמות לכם את הסיפוק שחשבתם עליו. הבעיה המרכזית בתקופה זו היא שאינכם נותנים מספיק אמון באנשים וגם אם נדמה לכם שאתם מצליחים להסתיר רגשות אלה, אין הדבר נכון.

  

מזל דלי

בימים אלה כוכב אוראנוס שליטכם, מוצא את עצמו מבודד ברקיע: התופעה עלולה להוביל אתכם להתבודדות ולהסתגרות.

 

הצטברות של מטלות, עומס בעבודה וקבלת החלטות חשובות בתחום הזוגיות, מאפיינים חודש זה. בחודש הקרוב אתם שואפים להגיע להרמוניה עם הסובבים אתכם ועם בני המשפחה. לשם כך יש צורך להתחבר לפנימיות, להגדיר את מה שחשוב לכם באמת וגם לבטא את הדברים בצורה מכובדת וללא ביקורת מיותרת.

 

בעבודה אתם מנסים להימנע ככל האפשר ממצב של קונפליקט אבל הגיע הזמן לקבל החלטות אמיצות: האם אתם רוצים יותר, או שאתם מוותרים.

 

מזל דגים

בחודש הקרוב אתם נמצאים תחת הפשפעה מיטיבה של כוכב נוגה והשמש, הדבר מבשר על חודש מעניין ומלהיב.

 

בתחום החברתי יש לכם לא מעט קשיים שצריך להתמודד איתם. מצד שני, ניתן לראות את המצב המאתגר כהזדמנות מצויינת להתקדמות. בתחום האישי אתם חוקרים ומתנסים בכיוונים רוחניים ומגלים צדדים חדשים באישיותכם.

 

אתם צפויים לגלות תחביבים חדשים, זאת עקב מפגש מפתיע. כישרונות וכישורים חדשים צצים אל פני השטח: לא פשוט. אבל מרתק. אל תפחדו להתנסות במצבים לא שגרתיים.

 

טיפ החודש: אל תבזבזו זמן על תוכניות לעתיד הרחוק. תתמקדו בכאן ועכשיו.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים