שתף קטע נבחר

פרקה 1,000 קילו בצל בבית האקס: "עכשיו תבכה אתה"

סין: צעירה שהחבר שלה נפרד ממנה ימים לפני יום האהבה הזמינה כמות אדירה של בצלים באינטרנט, ושלחה אותם אל מפתן דלתו

כלי תקשורת בסין דיווחו בימים האחרונים כי אישה ממחוז שנדונג שבדרום המדינה מצאה דרך לא שגרתית לנקום בבן הזוג שעזב אותה ממש ימים אחדים לפני יום האהבה: היא פרקה כ-1,000 קילוגרם של בצלים בפתח ביתו כדי לגרום לו לבכות.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

  (צילום: שנדונג.נט)
משאית הבצלים מגיעה אל ביתו של האקס(צילום: שנדונג.נט)

בסין מדווחים כי האישה הזמינה את הבצלים באינטרנט ודאגה שהם יישלחו לבית החבר שלה לשעבר. לשליחים הורתה לערום את הבצלים על מפתן דלתו של הבחור ולעזוב את המקום מבלי לצלצל בפעמון. "בכיתי שלושה ימים, עכשיו תורך לבכות", כתבה בפתק שצורף לחבילת הבצלים.

 

האישה, שזוהתה רק בשם ז'או, סיפרה לאתר "שנדונג נט", השייך למערך כלי התקשורת הממשלתיים, כי ניהלה מערכת יחסים עם הבחור במשך קרוב לשנה, ואז לפתע הוא החליט להיפרד ממנה באופן חד-צדדי. הפרידה אירעה ימים אחדים לפני 20 במאי, שהוא אחד משלושת המועדים שבהם מציינים הסינים יום אהבה.

  (צילום: shutterstock)
צחנה בכל השכונה(צילום: shutterstock)

"זה גרם לי כאב גדול, אבל הוא לא בכה!", אמרה.  לכן, לדבריה, החליטה לשלוח לו "מתנה" ש"תסחט ממנו את הדמעות". "כסף זה שום דבר", אמרה, "אבל הרגשות בין שני אנשים הם דבר יקר. לא יכול להיות שאני אהיה היחידה שבוכה".

 

בן הזוג, שסירב להזדהות בשמו, אמר מנגד כי תגובתה הייתה מוגזמת. הפרידה הצורבת גרמה לסירחון בכל השכונה: "אני לא יודעת אם החבר שלה בוכה או לא, אבל אני מרגישה שאני נחנקת!", אמרה אישה שגרה באותו בניין דירות. "כל השכונה מלאה בצחנה חזקה של בצלים רקובים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
ימים לפני החג. "עכשיו תורך לבכות"
צילום: shutterstock
מומלצים