שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי

דו"חות וסגירת מועדונים בתל אביב ובחיפה: "לא נאפשר את ההפקרות"

בשל הפרות כללי "התו הסגול" במסגרת המאבק בקורונה, נרשמו ביממה האחרונה בת"א 20 דו"חות לבתי עסק על סך 5,000 שקל כל אחד. שתי מסיבות נסגרו. רון חולדאי: "נפעל ללא פשרות". בחיפה נסגרו שלושה מועדונים

 

 

 

על רקע פתיחת המסעדות, בתי הקפה, הברים והמועדונים, כחלק מכניסה לשגרת הקורונה, פעלו ביממה האחרונה המשטרה ועיריות תל אביב וחיפה נגד מקומות שבהם הופרו כללי התו הסגול, המגבילים את מספר האנשים ומחייבים מרחק ביניהם.

 

 

בינתיים, ביומיים האחרונים רשמו פקחי עיריית תל אביב 20 דו"חות בסך 5,000 כל אחד למסעדות ובתי קפה על הפרה של הכללים. בנוסף, מסיבה בחוף פרישמן הופסקה וכן נסגרה מסיבה במועדון האומן 17. בעליו יזומן לשימוע. מבעלי ליין המסיבות "פורבר" שהפיק את המסיבה אתמול באומן טרם נמסרה תגובה. 

 

 

המונים יצאו לבלות בברים בתל אביב בצל העליה במספר חולי הקורונה (צילום: חגי דקל)
אמש בתל אביב(צילום: חגי דקל)

המונים יצאו לבלות בברים בתל אביב בצל העליה במספר חולי הקורונה (צילום: חגי דקל)
(צילום: חגי דקל)

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי: "הנחיתי את גורמי האכיפה העירוניים לפעול ללא פשרות ליישום הנחיות הבריאות. כפי שהיינו נחושים בעמדתנו שיש לפתוח את העסקים בעיר לפעילות - כך נפעל בנחישות למען שמירה על בריאות הציבור. ולבעלי עסקי המזון אני חוזר ומבהיר כפי שאמרתי בעבר: האחריות לשמירה על בריאות הלקוחות היא שלכם, ולא נאפשר את ההפקרות כפי שזו תועדה בחלק מבתי העסק בעיר".

 

גורם בכיר בעירייה הוסיף "אחרי שהעירייה דחפה בכל הכוח לפתיחתם, חשוב עכשיו שימלאו את חלקם ויקפידו על ההנחיות".

 

אמש סגרה המשטרה שלושה מועדונים באזור הצ'ק פוסט בחיפה, מאחר שפעלו בניגוד להנחיות. הבעלים זומנו לשימוע. שוטרי תחנת זבולון ערכו פעילות אכיפה ממוקדת בכמה מועדונים באזור המפרץ. כמו כן זימנה המשטרה לשימוע את בעליהם של שני מועדונים נוספים שבהם התנהלו קטטות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלעד ילון
שוק הפשפשים ביפו, אתמול
צילום: גלעד ילון
מומלצים