שתף קטע נבחר

קצין המשטרה בדימוס וחגיגת הזיקוקים במגדל עם עומר אדם

עדי ראייה טוענים כי קצין משטרה לשעבר, שנמנה עם משתתפי מסיבת בר המצווה הרועשת במגדל W בחגיגת משפחת זוגתו של הזמר, אמר לשוטרי סיור שהגיעו למקום כי הם אינם רשאים להיכנס לדירה. בשיחה עם ynet הוא הכחיש: "לא הפרעתי לשוטרים לעשות את עבודתם"

 

 

 

פרשיית המסיבה הרועשת במגדלי היוקרה בתל אביב ממשיכה לעורר הדים. לפי עדי ראייה, במסיבת בר המצווה שבה חגגה משפחת בת זוגו של הזמר עומר אדם, השתתף גם קצין משטרה בכיר בדימוס שפרש לפני שלוש שנים מהשירות. לטענתם, הוא מנע לכאורה מהשוטרים להיכנס למקום בתחילת האירוע. הקצין מכחיש: "בשום שלב לא הפרעתי לשוטרים לעשות את עבודתם".

 

לפי עדי ראייה, הקצין בדימוס אמר לשוטרי הסיור של מרחב ירקון שהגיעו למקום בעקבות טענות השכנים על מוזיקה רועשת כי הם אינם מוסמכים להיכנס לדירה. רק לאחר דקות ארוכות יצאו נציגי המשפחה החוצה ושוחחו עם השוטרים שדרשו מהם לסיים את המסיבה ולכבות את המוזיקה.

Вечеринка в Тель-Авиве ()
זיקוקים במגדל היוקרה
 

 

 

 

מגדלי w בתל אביב (צילום: מוטי קמחי )
מגדל W ביום שאחרי(צילום: מוטי קמחי )

 

הקצין לשעבר, שפרש מהמשטרה בדרגת ניצב-משנה, מסר ל-ynet בתגובה: "הייתי במסיבה כי אני והאבא חברים. בהתחלה באו שוטרות לקראת השעה 22:00 בלילה וביקשו שינמיכו את המוזיקה. ביקשתי מבעלי השמחה להנמיך, והשוטרות יצאו בלי כל בעיה. אחר כך הגיע השוטר הקהילתי, דיברתי איתו בלובי של הבניין ואחר כך הוא עלה איתי למעלה ושמע את המוזיקה בעצמו. בעל השמחה הוריד את הווליום לשביעות רצונו של השוטר הקהילתי שעזב את המקום".

 

הוא הוסיף: "השארתי לשוטר הקהילתי את הטלפון שלי לבקשת בעל האירוע, שאם תהיה בעיה הוא יוכל לצלצל אליי ואסייע ככל שאוכל. השוטר או נציגי המשטרה לא יצרו איתי קשר לאחר מכן". בנוגע לטענה שמנע מהשוטרים להיכנס לדירה, אמר הקצין הבכיר בדימוס: "השוטרים לא צריכים אישור שלי להיכנס פנימה. יש להם סמכויות להיכנס במידה ויש רעש, יש להם סמכות גם להחרים רמקולים ולסיים את האירוע - אבל הם לא עשו את זה. כשוטר לשעבר לעולם לא היתי חושב להפריע לשוטרים בעבודתם".

 

אם המשפחה שחגגה טענה שהכול היה על פי דין. "לא נרשם דו"ח, לא הופסקה המסיבה והפעלת הזיקוקים הייתה באישור המשטרה ומשרד העבודה שבוע לפני. הכול לפי החוק", טענה. מטעמו של עומר אדם לא נמסרה תגובה.

 

 

התכתבות בין שוטר בדימוס לדיירים בבניין w ()
ההתכתבות בין השוטר הקהילתי (ההודעה הראשונה למעלה) לתושבי האזור

 

 

הרעש מהמסיבה נשמע היטב ברחבי צפון תל אביב, בשכונת פארק צמרת, בשכונת בבלי הסמוכה ובאזור כיכר המדינה. תושבים שמתגוררים בסמוך הביעו מחאה ברשתות החברתיות, וחלקם אף פנו למשטרה בעקבות מטרדי הרעש שנמשכו גם אחרי השעה 22:00.  

 

Так выглядел фейерверк во время вечеринки ()
מסיבת בר המצווה הרועשת שנגמרה בחקירה

בקבוצת הוואטסאפ של התושבים התארגנו הדיירים יחד כדי לצלצל למוקדי העירייה והמשטרה. השוטר הקהילתי, שגם חבר בקבוצה, עדכן את כולם כי יצא מביתו למקום כדי לטפל במטרד. "חברים, יש בעיה להיכנס לדירה שלו. אנחנו על זה ויצאתי במיוחד מהבית", כתב השוטר.

 

המשטרה הודיעה שתחקור את בעלי הדירה במגדל W, שממנה גם נורו אמש זיקוקי דינור במהלך מסיבת בר המצווה הרועשת במיוחד. עם זאת, בעל האירוע, שזומן לתחנת המשטרה, הודיע כי לא יוכל להגיע כי הוא חש ברע.

 

"הווליום היה חזק בלי כל פרופורציה"

מירב לניר, שמתגוררת סמוך לשכונת עירוני ד', סיפרה ל-ynet: "אני לא גרה קרוב לשם, וזה היה מזעזע. בהתחלה הייתה מוזיקה רועשת וזה היה בלתי נסבל ולא שפוי. ניסיתי להירדם ואז שמעתי פיצוצים ופתאום ראיתי זיקוקים. האירוע הזה היה שעתיים לפחות והמוזיקה אחרי הזיקוקים המשיכה עוד חצי שעה. שמעתי את הזמר המפורסם (עומר אדם - א"ב) והיו שם עוד זמרים ששרו - אין מישהו בשכונה שלא שמע את זה".

 

היא הוסיפה: "זה מוגזם לגמרי, זה לא מתאים לתקופה הזאת, הווליום היה חזק בלי כל פרופורציה. יש ילדים קטנים שצריכים לקום בבוקר ללמוד ואנשים שיוצאים לעבודה".

  

בקבוצת דיירי מגדל W ניסתה אם המשפחה להסביר לדיירים שהתלוננו כבר בזמן ההכנות, כשהבריכה נסגרה כחלק מהעלאת הציוד למסיבה לקומת הגג. "ביקשתי אישור מהנציגות ומחברת הניהול כי בלית ברירה העברנו את בר המצווה הביתה", כתבה האם. "אני לא ביקשתי שום טובת הנאה. חבל שזה הטון. החיים מלאי הפתעות ואני לא הזמנתי את הקורונה בתאריך של הבר מצווה של הבן שלי. סליחה מראש על הבלגן".

 

הסרטון והתמונות הופצו ברשתות החברתיות. אם צילמתם או ידוע לכם מי צילמו - אנא שלחו למייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זיקוקים במסיבה במגדל היוקרה בת"א
מומלצים