שתף קטע נבחר

4 נחקרו לאחר שדוגמניות חגגו במסיבת גג בת"א

בלי מסכות, בלי ריחוק חברתי: במסיבה במלון קרלטון השתתפו סלבס רבים, בהם נטע אלחמיסטר, אלה איילון וטיילור מלכוב. 4 נחקרו לאחר הסרטונים שהועלו לרשתות, המארגן חשוד ב"הפצת מחלה מסוכנת". גורם המעורה בפרטים: "הקפדנו על כל ההנחיות. מסכות? אף אחד לא הולך איתן היום"

 

 

המסיבה הובילה לחקירה: המשטרה פתחה בחקירה של אירוע רב משתתפים שהתקיים אמש (שלישי) על גג מלון קרלטון במרכז תל אביב, ובו נכחו דוגמניות רבות, ועיכבה לחקירה ארבעה מעורבים. המסיבה התקיימה יממה אחרי אירוע בר מצווה המוני של משפחת בת זוגו של הזמר עומר אדם על גג בניין יוקרה בפארק צמרת, ועל רקע הביקורת שעל אף הנחיות משרד הבריאות ממשיכים סלבס להגיע לאירועים המוניים.

 

למסיבה שנערכה על גג המלון, מסביב לבריכה, הגיעו דוגמניות של סוכנות "עלית מודלס", וכן דוגמניות וידוענים נוספים. בין היתר מדובר בדוגמניות נטע אלחמיסטר, אלה איילון ובר זומר, כוכבת הילדים טיילור מלכוב, מפיקת האירועים אירית רחמים ועוד. במשטרה ציינו כי האירוע התקיים בניגוד לנהלי משרד הבריאות. למארגן האירוע, שעוכב אמש במקום ובהמשך יזומן לחקירה, מיוחסת עבירה של "הפצת מחלה מסוכנת".

מסיבה רבת משתתפים של סוכנות הדוגמנות
מסיבת הגג במלון ת"א

במשטרה זימנו לשימוע גם את מנהל המלון, ויבחנו את היבטי הרישוי שניתנו לקיום האירוע. הדיווח למשטרה הועבר זמן קצר לאחר תחילת המסיבה, כאשר המבלים בעצמם החלו להעלות לרשתות החברתיות צילומים שלהם רוקדים ושותים כשהם ללא מסכות ואינם מקפידים על שמירת מרחק זה מזה.

 

אחד מהארבעה שעוכבו הוא מנכ"ל המלון, שלקח אחריות על האירוע שנעשה בשטחו. בנוסף עוכבו עוד כמה בעלי תפקידים במסיבה. אנשי סוכנות הדוגמנות, בהם בעלי "עלית מודלס", לא עוכבו לחקירה - אולם ייתכן שיזומנו למסור עדות במשטרה.

 

 

גורם המעורה בפרטים אמר: "תוכנן אירוע קטן לטובת האינסטגרם ולטובת צילומים, אף אחד לא חשב שהסיפור הזה יתנפח לממדים האלה. ממה שאני יודע הייתה הקפדה ברורה על כל ההנחיות, כולל מדידת חום בכניסה. לגבי המסכות? אף אחד לא הולך עם מסכות היום, אז לא חשבו שצריך. היו בערך 150 איש במקום שיכול להכיל אלף איש. אם מישהו מהמארגנים היה יודע שאסור לקיים אירועים כאלה, זה לא היה קורה. היו שם דוגמניות מהרבה סוכנויות, ואנשים שרצו לקחת חלק באירוע".

 

ממלון קרלטון תל אביב נמסר: "האירוע התקיים בשטח פתוח, מתחת לכיפת השמיים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים