שתף קטע נבחר

מגדל של בריאות

תמיד ובמיוחד בימים אלו, בעקבות משבר הקורונה, חשוב לתת את הדעת על חשיבותו של ביטוח הבריאות הפרטי. עו"ד שרונה תושיה פישר מסבירה למה, ומציגה את הכיסויים הבריאותיים העדכניים והחדשניים ביותר לכל גיל ולכל כיס

המשפט "העיקר הבריאות", קיבל משנה תוקף בתקופת הקורונה, שהמחישה את חשיבות הביטחון הבריאותי, ועד כמה סיכון בריאותי עלול לאיים. אומנם, בימים אלו אנחנו חוזרים לשגרה, אך הנגיף עדיין קיים בינינו, וסיכוניו עדיין מאיימים.

 

לשאלה מדוע כדאי במיוחד בימים אלו, לרכוש ביטוח בריאות פרטי, נדרשת עו"ד שרונה תושיה פישר, סמנכ"ל תחום ביטוח הבריאות במגדל. "מגפת הקורונה, שמה זרקור על נחיצותה של רפואה זמינה ואיכותית. אין חולק על העובדה, שרמת הרפואה בישראל היא מהטובות בעולם וכל מערכת הבריאות התגייסה בתקופה זו לטיפול בחולים במסירות ומתוך תחושה של שליחות, אבל חשוב גם להבין שסל הבריאות הממלכתי, שניתן לכל אזרח במדינה באמצעות קופות החולים, הוא סל מוגבל, עקב אילוצים תקציביים איתם מתמודדת המערכת הציבורית. הקורונה אומנם חשפה את מצוקות מערכת הבריאות אך ברור לכולנו, שהן היו שם עוד קודם למשבר עם עומסים בבתי החולים, תורים ארוכים לרופאים מומחים ולבדיקות שמתארכים עד לכדי חודשים ספורים וסל תרופות מוגבל שלא יכול להכיל את כל התרופות החדשות הזמינות בארץ ובעולם. כל אלו מרחיבים את הפער בין אפשרויות הטיפול המאוד מתקדמות הקיימות בישראל ובעולם, לבין זמינותן בפועל. מה שנכון לימי שגרה, מתעצם עוד יותר בתקופה העכשווית, שמתאפיינת באי ודאות רפואית סביב הקורונה".

 

  (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

 

"ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטחים שירותי בריאות מהירים, מקיפים ומתקדמים, בכל עת, צורך ועניין. הוא נועד להשלים או להחליף את השירותים הניתנים במערכת הבריאות הציבורית, ומאפשר למבוטח לא להיות תלוי בבירוקרטיית מערכת הבריאות, שנתמכת על־ידי מקורות מימון ממשלתיים".

 

מה מייחד את ביטוח הבריאות הפרטי של מגדל?

מגפת הקורונה הביאה לפתחנו אי ודאות מסוג חדש, אנחנו לא מכירים את המחלה, מי מהחולים יפתח תסמינים קשים, מה הטיפול האופטימלי במחלה ומה השלכות ארוכות הטווח של המחלימים?

 

מגדל מאפשרת ללקוחותיה שירות ייחודי של צוות רופאים מומחים בראשות פרופ' גבי ברבש המסייעים במקרה של מחלה מתמשכת או מחלה קשה, לגבש את האסטרטגיה הטיפולית המיטבית ולהוות גורם שילווה את המבוטח לאורך תקופת המחלה.

 

בנוסף, היה חשוב לנו במגדל, לייצר תפיסת בריאות חדשה וייחודית בעולם הביטוח, שמעניקה ערך מוסף ללקוח, ונקראת: "מעגל הבריאות של מגדל".

 

כשהמבוטח זקוק לנו, אנחנו כחברה נמצאים שם בשבילו עם הפתרונות העדכניים והמיטביים, שמותאמים לו אישית, תוך ליווי אישי צמוד שלנו לאורך הדרך משלב החשד לבעיה הרפואית ועד לחזרה לשגרה.

 

חשוב לנו כחברה, לשים דגש על ליווי המבוטחים בדיוק ברגע האמת, כשקורה להם משהו, ולא להשאיר אותם לבד עם הבעיה שלהם ועם המון סימני שאלה וחרדות.

 

קצב התפתחות הרפואה הוא יומיומי, וככזה, גם ביטוח הבריאות הפרטי של מגדל מתעדכן כל הזמן, כדי להנגיש למבוטחים שלנו, את הפתרונות המיטביים שהם יכולים לקבל עבור הבעיה הרפואית שלהם. מבוטח מגדל יהיה זכאי לטיפול באמצעות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר, שמתעדכנת כל הזמן. לדוגמה, היום מבוטחים בביטוח הבריאות של מגדל, יכולים לעבור השתלות עם איברים שגודלו בתנאי מעבדה. במקרה של טיפול או ניתוח בחו"ל, זכאי המטופל לקבל החזר על עלויות האשפוז, הטיפול וההטסה, במידה והיא נדרשת. עלויות אלו ממומנות על ידי חברת הביטוח, ויכולות להגיע לסכומים של מאות אלפי דולרים ואף מעבר לכך.

 

אבל ביטוח הבריאות הפרטי לא נותן רק מענה למקרים רפואיים חמורים מאוד, אלא גם לצרכים רפואיים שכיחים יותר. ביטוח הבריאות של מגדל מאפשר היום את הטיפול הרפואי המהיר ביותר בישראל. המטופל יכול להיפגש עם רופא מומחה מכל תחום בתוך שלושה ימי עסקים, ויכול גם להיבדק בכל בדיקה אבחנתית בתוך יומיים, ופענוח הבדיקה יהיה בתוך יומיים. אפשר גם להיוועץ עם רופאים נוספים מהבית, בכל מקום בארץ בו מתגורר המבוטח. זאת אומרת, שמהרגע שהתעורר חשד אצל המטופל בנוגע לבעיה רפואית כלשהי, הוא יכול תוך שבעה ימי עבודה, להתייעץ עם רופא, לעשות בדיקה אבחנתית וגם לקבל את התוצאות שלה, כדי להתחיל לטפל בבעיה. זה שדרוג מאוד גדול, ביחס למצב הנתון של מערכת הרפואה הציבורית".

 

כמה משנה גילו ומצבו הכלכלי של המבוטח?

"אנחנו במגדל נותנים מענה לצרכים הבריאותיים של הלקוחות בכל טווח הגילאים. כשמדובר בילדים ובמתבגרים, יש כיסוי לכל טיפולי התפתחות הילד, כגון אבחוני קשב וריכוז, או הפרעות אכילה. משפחות צעירות מקבלות כיסוי לסל הריון רחב. למבוגרים שבחבורה, מגדל נותנת מענה ללקוחות המצטרפים עד גיל 85 בפרמיה קבועה שאינה משתנה.

 

בנוסף, רק מבוטחי הבריאות של מגדל נהנים מתוכנית ההטבות "מגדל אקטיב", שמעניקה להם מגוון הטבות בבתי עסק מובילים בארץ העוסקים באורח חיים בריא. מגדל אקטיב אף נבחרה על ידי הצרכנים לזכות בפרס מוצר השנה בקטגוריית ביטוחי הבריאות.

 

באשר למחירים: מגדל מציעה ביטוחים פרמיה חודשית החל מסך של 100, 150, או 200 שקל למשפחה. הדאגה של מגדל לבריאות האזרחים היא החשובה, לכן החברה חושבת על פתרונות בריאות מותאמים לכל יכולת כלכלית כזו או אחרת".

 

על מה חשוב לתת את הדעת, כשרוכשים ביטוח בריאות פרטי?

"על מענה למקרים ואירועים רפואיים מורכבים, המחייבים השתלות, טיפולים מיוחדים שניתנים בחו"ל, ועל תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, כולל תרופות מצילות או מאריכות חיים ותרופות בהתאמה אישית. חשוב שהפוליסות יכללו כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח ולאביזרים מתקדמים, וגם כיסויים לשירותים אמבולטוריים, בגין פרוצדורות רפואיות שאינן דורשות אשפוז בבית חולים, כולל חוות דעת שנייה ובדיקות אבחנתיות".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים