שתף קטע נבחר

בעלה של מיכל סלה מכחיש את הרצח - ומאשים אותה בדקירתו

אחרי שסירב לשתף פעולה עם חוקריו, אלירן מלול הגיש לבית המשפט את גרסתו, וטוען כי לא זוכר את מרבית אירועי הלילה משום שהיה שיכור. עורכי דינו טענו כי במהלך ויכוח שפרץ בין השניים, סלה דקרה אותו כמה פעמים. משפחת הנרצחת: "גרסה עלובה, חסר בושה"

 

אלירן מלול  (צילום: יואב דודקביץ)
אלירן מלול (צילום: יואב דודקביץ)

אלירן מלול, בעלה של מיכל סלה שהואשם ברציחתה, הודיע היום (ראשון) לבית המשפט כי הוא כופר במעשים שמיוחסים לו - וטען כי אשתו דקרה אותו. בגרסה הראשונית שמסר בעקבות כתב האישום נגדו, טען מלול לראשונה שבליל הרצח היה שיכור וכי אינו זוכר את מאורעות הלילה.

 

"במהלך הלילה הוא שתה משקאות אלכוהוליים ואינו זוכר לפרטים את שאירע באותו הלילה פרט לכך שבתחילת האירוע, בנסיבות של ויכוח שניטש בין הצדדים, נדקר הנאשם על-ידי המנוחה מספר פעמים בצד ימין של גופו".

 

מלול סירב לשתף פעולה עם חוקריו במשטרה, וטען לאורך החקירה שאינו זוכר את ליל הרצח. למרות שכתב האישום הוגש כבר בנובמבר 2019, המענה של סנגוריו נדחה כמה פעמים בשל מגיפת הקורונה.

 

עורכי הדין מיכאל עירוני ועידן גמליאלי, המייצגים את מלול מטעם הסנגוריה הציבורית, אמרו כי "מפאת צנעת הפרט וכיבוד ההליך המשפטי, אנו נציג את כל טענותיו של אלירן בבית המשפט".

 

משפחת סלה מסרה בתגובה לדבריו כי "אלירן מלול הוא לא רק רוצח אכזרי בדם קר, אלא הוא גם חסר בושה, איטי ומחושב בתגובותיו. הוא דקר את מיכל 11 פעמים ולאחר שרצח את אותה מול בתה היונקת, חיכה בקור רוח במשך שעות ארוכות עד שהגופה תתקרר, בטרם יצא לשכנים, סיפר להם שקר ולא הזעיק עזרה למיכל. מאז, שמונה חודשים וחצי שתק ושתק. היום חשף את הגרסה העלובה שהצליח להמציא. לרעתו בתקופה הזו, לתחנת המשטרה הגיעו עדים שונים ובזה אחר זה העידו על אופיו האלים.אנו סומכים ידנו על בית המשפט שידונו את הרוצח השפל וחסר הבושה, הרחק מהחברה, כך שלעולם לא יראה אור יום".

 

 

בכתב האישום שהוגש נגדו כתבה הפרקליטות כי מלול דקר את אשתו 11 פעמים אחרי שחזרה מסדנת העצמה נשית. רק אחרי 16 שעות, הלך מלול לשכניו, כשהתינוקת בידיו והוא מכוסה בדם, וסיפר שניסה להתאבד יחד עם אשתו.

 

מיכל סלע ()
מיכל סלה

הפרקליטות טענה כי בין בני הזוג נוצר מתח, בין היתר בעקבות קנאתו של מלול לסלה ודרישתו שתנתק קשרים עם בני זוג, חברות ומכרים מעברה. בנוסף תואר כי סלה התלבטה ביחס להמשך החיים המשותפים עם מלול ואף שוחחה על כך כמה פעמים עם בני משפחתה וחברותיה.

 

במקרה שאישה בסביבתכם נמצאת במערכת יחסים אלימה, הפנו אותה או התקשרו בעצמכם לקו החירום של משרד הרווחה בטלפון 118 או 077-9208560. המוקד מאויש במשך 24 שעות ביממה ומעניק שירות בעברית, ערבית, רוסית ואמהרית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יואב דודקביץ
אלירן מלול ומיכל סלה
צילום: יואב דודקביץ
מומלצים