שתף קטע נבחר

הקרב על הטאלנטים בין אייל גולן לאמרגנו

אחרי שתבעו זה את זה במיליונים, אייל גולן ובני פרץ מתקוטטים כעת על ייצוגם של איתי לוי ונסרין קדרי ועל הכסף הגדול שהם מגלגלים. גולן דורש שפרץ לא ינהל את השניים, אבל לוי דווקא מעוניין להמשיך איתו. על הדרך נחשפות ההתחייבויות של חברת ליאם הפקות לבנקים: 21.5 מיליון שקל

אייל גולן ובני פרץ (צילום: אמיר מאירי)
אייל גולן ובני פרץ(צילום: אמיר מאירי)

הסכסוך המתוקשר בין אייל גולן לבני פרץ עולה מדרגה - ומגיע לסוגיית ייצוג שני הטאלנטים הבולטים בחברת "ליאם הפקות": מהליך הבוררות בין גולן לפרץ עולה כי איתי לוי מעדיף שבני פרץ ינהל אותו. עוד מתברר כי נסרין קדרי כלל לא הוחתמה על הסכם ייצוג עם ליאם הפקות. בנוסף מתברר כעת כי לחברת ליאם הפקות התחייבויות לשני בנקים בסך 21.5 מיליון שקל.

 

בני פרץ: "אתה נוכל ושקרן". אייל גולן: "שם עליך פס" | כך התפוצץ הגישור

 

כזכור, בני פרץ כיהן במשך שנים כאמרגנו של אייל גולן וניהל את ליאם הפקות שעסקה בהפקות ובכספים. לפני חודשים אחדים עבר בין השניים "חתול שחור" על רקע סכסוך כספי, ובימים אלה הם מצויים בעיצומו של הליך בוררות אצל שופט בית המשפט העליון בדימוס יורם דנציגר, בניסיון לגשר על הפערים ביניהם.

 

אלא שככל שעובר הזמן נחשף עוד ועוד רפש במהלך הבוררות. לאחר שהשניים הגישו תביעות הדדיות זה נגד זה בסכומים של עשרות מיליונים, הגיע השלב של מתן צווים שונים על ידי הבורר. ההחלטה הראשונה הייתה כי פרץ והחברה שלו יפסיקו בפועל את הניהול של ליאם הפקות, יפסיקו לקבל לידיהם כספים ולא יורשו לקבל החלטות התקשרות עם צדדים שלישיים.

איתי לוי (צילום: גאיה סעדון)
מעדיף שפרץ ינהל אותו. איתי לוי(צילום: גאיה סעדון)

בכך הפסיק, למעשה, פרץ לכהן כמנהלו האישי של אייל גולן. אך בנוסף לגולן חתומים בליאם הפקות עוד שני אמנים גדולים אחרים - איתי לוי ונסרין קדרי, אותם המשיך פרץ לנהל. בעקבות זאת עתר גולן באמצעות עורך הדין יוסי כהן לקבלת "צו בהול", ובו טען כי פרץ מפר את החלטת הבורר הקודמת. לדברי גולן, פרץ פנה לבנקים בהם מנהלת ליאם הפקות חשבונות בנק וגרם לה נזק. בנוסף ביקש גולן שפרץ יפסיק לנהל את לוי וקדרי.

 

תשובתו של פרץ, על ידי עו"ד בועז בן-צור, גרסה שיש לדחות את הצו. פרץ טען כי לאור החלטת הבורר שהוא אינו רשאי לפעול מטעמה של ליאם הפקות הוא מושך את הערבויות האישיות שחתם לחובות החברה, ומעמיד אותם לפרעון מיידי. מדובר בחוב של 5.5 מיליון שקל לבנק דיסקונט ו-16 מיליון לבנק הפועלים. הבורר דנציגר קבע בהחלטתו כי מדובר בהליך לגיטימי: "אינני רואה כל פסול בכך", אמר. על מנת לפרוע את החוב לבנקים מיידית תצטרך חברת ליאם הפקות למכור נכסים.

נסרין קדרי (צילום: ירון שרון וטל שמעוני)
היא ואיתי לוי מכניסים ל"ליאם הפקות" מיליוני שקלים בשנה. נסרין קדרי(צילום: ירון שרון וטל שמעוני)

אבל בכך לא תם הסיפור, והקרב הגדול קשור לייצוגם של לוי וקדרי, שמכניסים לחברה עשרות מיליוני שקלים בשנה. פרץ, שהיה מנהלם האישי, דורש להמשיך ולנהל אותם ולהתחלק ברווחים עם ליאם הפקות. גולן טען מנגד כי לאור העובדה שפרץ פוטר מליאם הפקות, אסור לו לפעול בשמם ועבורם.

 

בעניינו של איתי לוי הטיל הבורר דנציגר פצצה, כשהוא תומך ברצונו של לוי להישאר מיוצג על ידי פרץ: "יש להביא בחשבון את שני מכתביו של איתי לוי, ולפיהם הוא מבקש כי מר פרץ ימשיך וינהל אותו באופן אישי, ועל כן לא נכון ליתן צו זמני כלשהו בנוגע לייצוג של מר לוי".

 

בעניינה של נסרין קדרי קבע הבורר כי ליאם הפקות טוענת שקדרי חתמה על הסכם ייצוג עם החברה. הסכם זה קשור לתוכנית "אייל גולן קורא לך", ולפיו "הזוכה בתוכנית יחתום על הסכם עם ליאם הפקות לחמש שנים, והיא תהיה זכאית ל-70 אחוז מהכנסותיו". אלא שלדברי הבורר בהחלטתו לא נחתם כל הסכם ייצוג בין קדרי לבין ליאם הפקות ולכן לא ניתן להוציא צו בעניין זה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר מאירי
אייל גולם ובני פרץ
צילום: אמיר מאירי
מומלצים