שתף קטע נבחר

"לא תעשו את זה, תתבאסו". מעצר בניסיון סחיטת כדורגלן מפרשת המין עם הנערות

כמה שעות לאחר שפורסם לראשונה ב-ynet על חשד שלפיו אדם ניסה לסחוט מאות אלפי שקלים ממשפחת אחד הכדורגלנים, עצרה המשטרה תושב רמת גן בן 37. הוא טען שיש בידיו מידע שיכול להביא לסגירת התיק ואמר לקרובי השחקן: "זה לא הולך לכיוון חיובי"

בתום חקירה סמויה נעצר הערב (יום ג') תושב רמת גן בן 37 החשוד בניסיון סחיטת אחד הכדורגלנים מפרשת הנערות באיומים, וכן בניסיון לשבש מהלכי משפט. החשוד הובא לחקירה במשרדי היחידה המרכזית (ימ"ר) במשטרת מחוז מרכז ברמלה, ומחר בבוקר הוא יובא בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון.

 

מוקדם יותר נחשף ב-ynet כי המשטרה חוקרת חשד שאדם ניסה לסחוט מאות אלפי שקלים ממשפחת אחד הכדורגלנים. הוא הציג עצמו כמי שיש בידיו מידע שכול להוביל לסגירת התיק.

שחקני מכבי תל אביב החשודים בפרשת הקטינות (צילום: עוז מועלם)
שחקני מכבי תל אביב החשודים בפרשת הקטינות(צילום: עוז מועלם)

מהמשטרה נמסר: "בהמשך לדיווח על מידע שהתקבל במשטרת ישראל מסנגור של חשוד בחקירת החשד לביצוע עבירות מין בקטינות, שלפיו התקבלה שיחת טלפון מאלמוני שהציע להשפיע על עדות אחת הקטינות תמורת סכום כסף, יחידה מרכזית במשטרת ישראל עצרה תושב רמת גן בן 37 בחשד למעורבות באירוע".

 

לפי החשד, העצור אמר בין היתר לקרובי הכדורגלן: "הילד שלך חשוב לי, אני אוהב את מכבי, יש לך ילד זהב, זה לא הולך לכיוון חיובי". בשיחה אחרת אמר החשוד: "תזכרי את המילים, לא תעשו את הצעד הזה - תתבאסו. זה לא הולך לכיוון חיובי".

 

בצל החקירה העיקרית, שבמסגרתה נחקרו שני כדורגלנים בכירים וכמה מחבריהם מסרו עדות על המפגשים המיניים, התקבלה ביחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז מרכז תלונה ובה מידע על ההתפתחות החדשה שחייבה היערכות מיוחדת.

ימ
ימ"ר מרכז. חקירה לצד התיק המרכזי

על פי המידע שהגיע לידי ynet, אלמוני התקשר למשפחתו של אחד השחקנים החשודים והציע שישלמו מאות אלפי שקלים, תמורת מסירת "עדות שתציל את הכדורגלנים".

 

המשפחה קיבלה כמה שיחות עם דרישה דומה, והדמות מצדו השני של הקו מסרה פרטים מהחקירה, מה שהגביר את החשד. באמצעות עורכי דינם, עדי כרמלי וינון היימן, קרוביו של הכדורגלן פנו למשטרה בתחילת השבוע שעבר.

 

 

עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן  (צילום: תומי הרפז )
עורכי הדין היימן וכרמלי(צילום: תומי הרפז )

 

מפקד ימ"ר מרכז, ניצב-משנה בועז בלט, החליט לנוכח רגישות המקרה להעביר את החקירה לצוות חקירה מיוחד ממחלק פשעים, על מנת לאפשר לחוקרי מחלק הנוער שלו להתקדם בחקירה הראשית.

 

בידי המשטרה ראיות לכאורה לאותן הצעות סחיטה, החוקרים פעלו בימים האחרונים בצורה סמויה - וכעת צפויות התפתחויות נוספות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
שני הכדורגלנים מפרשת הנערות
צילום: עוז מועלם
מומלצים