שתף קטע נבחר

דרשוביץ: "מתלוננת בפרשת אפשטיין העידה שאולצה לשכב עם אהוד ברק". ברק: שקרים

עורך הדין שייצג את עבריין המין ג'פרי אפשטיין והואשם בעצמו כי קיים יחסי מין עם קטינות, טוען כי המתלוננת וירג'יניה רוברטס שיקרה והעידה כי אולצה לכאורה לקיים יחסי מין גם עם ראש ממשלת ישראל לשעבר. מטעמו של ברק נמסר: "שמו שורבב על ידי דרשוביץ כדי להדוף הטענות נגדו"

אהוד ברק, ג'פרי אפשטיין ואלן דרשוביץ (צילום: MCT, AP, אבי מועלם)
אלן דרשוביץ, ג'פרי אפשטיין ואהוד ברק(צילום: MCT, AP, אבי מועלם)

פרופ' אלן דרשוביץ, שייצג בעבר את עבריין המין ג'פרי אפשטיין, טוען כי וירג'יניה רוברטס, אחת המתלוננות בפרשת רשת הסחר בקטינות, העידה כי אולצה לכאורה לקיים יחסי מין עם ראש ממשלת ישראל לשעבר, אהוד ברק. דרשוביץ מנהל כעת מאבק משפטי מול רוברטס, שהאשימה אותו כי קיים איתה יחסי מין כשהייתה קטינה. מטעמו של ברק נמסר כי אלו "שמועות הזויות ותצהירים שקריים" ודרשוביץ שרבב את שמו לפרשה כדי להדוף את הטענות נגדו.

 

הנסיך אנדרו: "מוכן להעיד על אפשטיין, הצעתי 3 פעמים"

 

דרשוביץ ייצג בעבר את אפשטיין, ובסדרה בנטפליקס על הפרשה הוא מוצגות טענות שקיים בעצמו יחסי מין שש פעמים עם רוברטס, בחסות חברו הפדופיל. דרשוביץ מכחיש את הטענות נגדו, ובמאמר שכתב לפני כשבועיים טען כי רוברטס משקרת ומסלפת את העובדות, וציין כי כמו שהיא מאשימה אותו בקיום יחסי מין איתה, היא מאשימה גם את ברק ואנשים אחרים, וכולם מכחישים זאת בתוקף.

 

ה"מיאמי הארלד" פרסם אמש כי דרשוביץ' מנסה להשיג גישה למסמכים חסויים בפרשת אפשטיין, וזאת כדי להשתמש בהם בתביעה אזרחית נגד רוברטס, שכאמור האשימה את עורך הדין כי קיים איתה יחסי מין כשהייתה קטינה. לפי הפרסום, עורך דינו של דרשוביץ, האוורד קופר, טען אתמול בבית המשפט כי הצוות המשפטי של דרשוביץ השיג גישה לחלק מאותם מסמכים וכי רוברטס נוקבת בהם בשמו של ברק ושל המיליארדר לסלי וקסנר כשניים מהאנשים איתם אולצה לקיים יחסי מין. 

 

מטעמו של אהוד ברק נמסר על הפרסום כי "שמו של מר ברק שורבב לידיעה, במטרה להדוף את ההאשמות המופנות כלפי דרשוביץ. במאמרו של דרשוביץ מצוין שהתצהיר של האישה שקרי. ברק אינו מתייחס לשמועות הזויות ולתצהירים שקריים, הגם שכלל לא הכיר ולא פגש את אפשטיין בתקופה האמורה, בשנת 2002, שבה כאמור עזבה האשה את ארה"ב לאוסטרליה".

וירג'יניה רוברטס לצד הנסיך אנדרו ובת זוגו של אפשטיין, גיליין מקסוול. טענה כי אולצה לקיים יחסי מין גם עם הנסיך ()
וירג'יניה רוברטס לצד הנסיך אנדרו ובת זוגו של אפשטיין, גיליין מקסוול. טענה כי אולצה לקיים יחסי מין גם עם הנסיך

רוברטס בת ה-36 היא אחת מבין עשרות נשים שהאשימו את אפשטיין, שהתאבד בתא מעצרו במנהטן לאחר שהואשם בעבירות מין, בכך שניצל אותן והתעלל בהן מינית.

 

כזכור, במשך השנים נקשרו בשמו של אפשטיין שמותיהם של אנשי ציבור בכירים מרחבי העולם, בהם ביל קלינטון, דונלד טראמפ, הנסיך הבריטי אנדרו וגם ברק, שתועד ב"דיילי מייל" כשהוא נכנס בפנים מכוסות לביתו של אפשטיין בניו יורק. על כך אמר בתגובה: "לא עשיתי דבר שאינו כשורה", ובהמשך הוסיף כי היה מעדיף שהקשר ביניהם לא היה נוצר. הוא הודה כי ביקר באי של אפשטיין אך לא פגש אותו "בחברת קטינות". עוד לא ברור אם ייבחנו הקשרים הללו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: MCT, AP, אבי מועלם
דרשוביץ, אפשטיין וברק
צילום: MCT, AP, אבי מועלם
מומלצים