שתף קטע נבחר

סנגור החשוד בסחיטה טוען לחפותו: התבטא נגדה, ורק לאחר הפרסום

פרשת "הכדורגלנים והקטינות": סנגורו של תומר משעלי טוען כי החשוד התבטא בפני קרוב משפחתו נגד פרשת הסחיטה רק לאחר פרסומה. הוא מאיים בתביעה נגד המשטרה: "כך לא מתנהג מבצע הסחיטה"

השלום ראשל
תומר משעלי. טוען לחפות(צילום: יריב כץ)

תומר משעלי, החשוד בסחיטת אחד הכדורגלנים בפרשת "הכדורגלנים והקטינות", טוען כי כלל לא היה מעורב בפרשת הסחיטה. עו"ד אסף טל, סנגורו של משעלי, טוען כי בידיו הודעות שמוכיחות כי מרשו כלל לא ידע על הסחיטה, וכי נודע לו עליה רק לאחר פרסומה בתקשורת, אחרי חשיפתה לראשונה ב-ynet.

 

עם פרסום הידיעה, טוען הסנגור, שלח משעלי הודעה לקרוב משפחתו ובה כתב: "אנשים חולים". עו"ד אסף טל טוען כי מדובר בהודעה ש"לא משתמעת לשתי פנים, ומראה באופן ברור ובזמן אמת שאין לו קשר לכדורגלנים או למעשים". בהודעה, שאליה צירף את הידיעה הביע משעלי את דעתו בפני קרוב משפחתו ואמר כי מדובר ב"בושה וחרפה".

התכתבות של החשוד בסחיטה בפרשת הכדורגלנים והקטינות ()
ההתכתבות בין החשוד וקרוב משפחתו, לטענת הסנגור

"כך לא מתנהג מבצע הסחיטה", טען הסנגור. "זו קריאה ליחידה החוקרת לבדוק היטב אם מה שהם טוענים כלפי הלקוח שלי הוא לא טעות ואם הם לא מחזיקים בו לחינם". הוא הוסיף: "למעצר שווא יש נפקויות משפטיות רבות. אם יתברר כי כשלה המשטרה בבדיקה, לא נהסס לתבוע בגין הפגיעה האנושה במרשי".

עו
עו"ד אסף טל(צילום: יריב כץ)

אתמול עצרה המשטרה חשוד נוסף במעורבות בסחיטה. החשוד הוא קרוב משפחתו של תומר משעלי, והוא יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו. שעות ספורות לפני מעצרו של החשוד במעורבות בסחיטה, האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של משעלי עד יום ראשון.

 

לפי החשד, משעלי אמר בין היתר לקרובי הכדורגלן: "הילד שלך חשוב לי, אני אוהב את מכבי, יש לך ילד זהב, זה לא הולך לכיוון חיובי". בשיחה אחרת אמר לפי החשד: "תזכרי את המילים, לא תעשו את הצעד הזה - תתבאסו. זה לא הולך לכיוון חיובי". בעקבות הדברים, פנו קרובי הכדורגלן באמצעות עורכי דינם עדי כרמלי וינון היימן למשטרה בתחילת השבוע שעבר.

 

בתוך כך, אתמול מסרו שתי הנערות בפרשת הכדורגלנים עדות נוספת. בשבוע שעבר שחקן בכיר נוסף בקבוצת מכבי תל אביב מסר עדות במחלק הנוער בימ"ר מרכז. הוא זומן בעקבות הודעות שאותרו בטלפונים של החשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים