שתף קטע נבחר

הזדמנויות פז: הורוסקופ חודש יולי

יש מי שיזכו החודש להתקדמות חיוביות בתחום האהבה, אחרים יגלו שזה הזמן לקצור את הפירות בכל הקשור לעבודה הקשה שעשו ואחרים יבינו שלמרות שבתחומים מסוימים אין צפי לשינוי, דווקא האפשרות לבחון את חייהם מחדש זו הזדמנות פז. קראו מה מספר ההורוסקופ החודשי שלכם

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

בדקו מה מספר ההורוסקופ השבועי על השבוע שלכם  

 

מזל טלה

בהשפעת מיקומו של כוכב מאדים שליטכם אתם מנסים להשביע עכשיו את רצון כל העולם.

 

בעבודה ובתחום הכלכלי המאמצים לא ממש נותנים את התוצאות המקוות. בתקופה זאת כדאי מאוד לבדוק כיוונים חדשים לפעולה ולנסות לצאת מ"אזור הנוחות" שלכם. נסו להסביר לכל הנוגעים בדבר שזה כורח המציאות ושתפו אותם בהתלבטויות שלכם.

 

זו תקופה רוויה בהשפעה של כוכב פלוטו המעניק צ'אנס אדיר להתחדשות ולמהפכים בכל הנוגע למימוש עצמי בזוגיות והגשמה ביחסים שבינו לבינה. אתם מרגישים שינוי חיובי בחייכם, כאילו שנפתח בפניכם דף חדש. התחושה הנפלאה גורמת לכם לתת סיכוי גם לקשרים שלא נראים מבטיחים ממבט ראשון.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל ג'ספר אדום: הג'ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם את אופייכם הלוהט.

 

מזל שור

החודש הנוכחי הוא עדיין בסימן עבודה ודאגה רבה לעניינים הכספיים שלכם. חשבתם שאתם מתייצבים אולם הדרך לביסוס כלכלי, כמו שאתם רואים את הדברים, רחוקה.

 

בתחום האהבה: הפנויים מייחלים להיכרות חדשה שתמתיק את הבדידות החברתית שאתם

חווים לאחרונה. אלה שנמצאים במערכת זוגית קיימת, נהנים מתקופה נעימה ללא עליות ומורדות, וזאת הודות ליחסי הרעות שנרקמים ברקיע בין כוכב נוגה שליטכם, לבין כוכב צדק.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל רוז קוורץ: האבן תשרת אתכם כמאזנת בין ארבעת היסודות הפועלים בנפשכם: מצד אחד יסודות האש והאוויר המעניקים לכם אנרגיה ותבונה, ומן העבר השני יסודות המים והאדמה המעניקים לכם רגשות ומעשיות.

 

מזל תאומים

כוכב חמה שליטכם נמצא תחת השפעה של נקודה ממוזלת על פני גלגל-המזלות: אתם פורחים בעבודה וגם בתחום הביתי יש לכם סוף סוף קצת נחת. כל החודש, המצב יישאר יציב ובני הבית ייהנו מרגיעה, מה שלא קרה כבר כמה חודשים. למרות זאת, עליכם להיו עירניים מאוד לגבי שינויים מהירים במצב.

 

אנרגיות רומנטיות מיטיבות עם אלה מכם אשר חייהם האישיים נכנסו אל מסלול אפור ושגרתי: נראה כי הם זוכים בהזדמנות המאפשרת להם לזרום אל מחוזות חדשים ומרעננים של קשר זוגי: זו הדרך הנכונה לעורר את אשר החל לדשדש במקום.

 

לקראת סוף החודש אתם מרגישים את התעוררות הכוח הפנימי שמעצים את היכולות המצוינות שלכם בתחום התקשורת. צפויה הכרות מבטיחה עם מישהו מעניין במיוחד, במקום העבודה.

 

מזל סרטן

חודש שקט יחסית אחרי תקופת מאתגרת שגרמה לכם לעייפות מצטברת. למרות שמצב הרוח באופן כללי הוא טוב, יש איזה שהיא מועקה ברקע: העניין קשור לצורך לביטוי עצמי.

 

 אתם חשים צורך לשנות משהו בסביבה היומיומית שלכם. אם תקדישו זמן ומאמץ של ממש- תמצאו את הפתרון, שנמצא ממש מתחת לאף.

 

בחודש הקרוב הזוגיות שלכם מושפעת מיסוד האדמה המחדיר אל חייכם אנרגיות מהסוג היציב אך הביקורתי: נראה כי אתם נאלצים לסרב למישהו שלא ממש בראש שלכם, וזה אומר שאתם שומרים את אהבתכם למישהו שהקפיץ לכם את הלב בעבר הרחוק.

 

מזל אריה

צפויה התנגשות מסויימת בין יסוד האש לבין יסוד המים במפת הלידה שלכם. התחום החברתי מדשדש בגלל אילוצים שלא כל כך תלויים בכם. אתם מנסים להעסיק את עצמכם בכוח וזה ממש לא הולך. חידוש קשרים מן העבר, יכול להיות נקודת פתיחה לשיפור במצב.

 

זו יכולה להיות תקופה מאתגרת הלימודים ובעבודה אבל אתם מצליחים מעבר למצופה. אנשים שמכירים אתכם מופתעים מן המהירות בה אתם מתחברים עם אחרים: כולם נורא משתדלים ומפרגנים. הקשרים עם עמיתים לעבודה וללימודים מקבלים משמעות עמוקה בהרבה מכפי שהיו בעבר.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל סיטרין: זהו קריסטל השפע. ביכולתו לחבר בין יסוד האוויר, אינטליגנציה, ויסוד האדמה. נוהגים להשתמש בה כמושכת אנרגיות ממוזלות.

 

מזל בתולה

החודש הזה חיובי ברובו למרות שהמצב סביבכם אינו ברור. מה לעשות? אל תבזבזו זמן ואל תמתינו שהמצב יחמיר. טפלו במה שמציק לכם בדחיפות האפשרית.

 

במישור הלימודים הרוב זורם על מי מנוחות. ברכו על מה שיש ואל תגלשו לביקורתיות. אם יש משהו נקודתי שמפריע לכם- דברו בקיצור, לעניין ובאסרטיביות.

 

בתחום הזוגי: כדאי שתעלו על רכבת האושר, מבלי "להתקשקש" בשאלה מי נוטל ראשון את היוזמה לידיו. באהבה, אתם יודעים, אין מקום לתרגילי מנהיגות.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה: "השוטרת הגדולה של האהבה", וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.

 

מזל מאזניים

כוכבי מזל ושפע משפיעים על מזל מאזניים לצד כוכב בעל אנרגיות מאתגרות במקצת. תחום הזוגיות במצב יציב. פיתוח קשר רומנטי יחייב אתכם להתאמץ. אם תשקיעו תקטפו תוך זמן קצר את הפירות.

 

בתחום הכלכלי: המצב לא הכי טוב וגם אין צפי לשיפור משמעותי. יש לכם לא מעט הוצאות לא צפויות ובעיות כליליות שאתם "סוחבים" מהעבר. הגיע הזמן לשים גבולות ברורים בעניין זה תוך כדי מידה מסוימת של התחשבות.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית".

 

מזל עקרב

השמש וכוכב חמה מסיטים אנרגיות חיוביות לעבר גזרת מזלכם. החודש תהיינה לכם לא מעט הזדמנויות להוכיח עד כמה אתם שווים - מדובר בעיקר בתחום העבודה והעסקים. שימו לב לפרטים הקטנים ביותר ושמרו לא ליפול בפח בגלל יתר בטחון עצמי.

 

בחודש הקרוב אתם צפויים לקבל מסרים ממחזרים פוטנציאליים שלכאורה סתם התעניינו במספר הטלפון שלכם, והאנרגיות החושניות שלכם מרקיעות שחקים: בראש שלכם לארגן לעצמכם בילויים לא שגרתיים, אתם יודעים, כאלה שכולם חולמים עליהם – אבל לא לכולם יש אומץ להגשים. אתם מרגישים שאפשר להפוך סודות למציאות, וזה אומר שצפויה אהבה גלויה ויפה: הפעם אתם מוכנים לדבר על נושאים שבעבר העדפתם להתעלם מהם.

 

מזל קשת

הבית השלישי שלכם, הבית החברתי, סופג עכשיו אנרגיות מנוגדות. דעות ועצות מוטעות עלולות לגרום לכם לבלבול ולנקיטת צעדים שאחר כך תתחרטו עליהם. מישהו שרוצה מאוד בטובתכם אך לא ממש יודע איך לעזור עלול להפנות אתכם לכיוונים לא נכונים שיעוררו מהלכים תוקפניים בקרב בני המשפחה. היעוץ שאתם זקוקים לו הוא מקצועי ויש לפנות לאדם המתאים כדי לקבל את המידע המדויק.

 

בתחום הזוגי צפויה התקדמות חיובית. המשיכו בדרך בה התחלתם: פחות דברי ביקורת ויותר שיתוף פעולה ופרגון. לגבי אלה הנמצאים בקשר, זימו לב לפרטנרים שלכם. הם נמצאים בלחץ מהמצב וזה הזמן לתת להם גיבוי ותמיכה ריגשית.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל פרידוט: אבן נדיבה באופייה המסייעת לעונד אותה לזכות בהישגים שלא תמיד מגיע לו לזכות בהם. נפלאה עבור אנשים הלהוטים להשביע את רצון הסובבים אותם, עד שהם נוטים לשכוח את האינטרסים שלהם עצמם (מזכיר לכם משהו?).

 

מזל גדי

הכוכבים צדק ונוגה מבשרים על שיפור מסויים במצב חשבון הבנק. כדאי לוודא שיש לכם אמצעי בטחון למקרה תקלעו להוצאות לא מתוכננות הצפויות לצוץ החודש. בתחום זה בני משפחה סומכים עליכם ואתם לא תמיד עומדים בהתחייבויות הנדרשות.

 

בתחום החברתי אתם מבינים שאי אפשר לפתור את כל הבעיות בעזרת כמה בדיחות טובות. הומור הוא כלי נהדר, אך אתם שוכחים לפעמים שיש גבול.. מישהו שהתעקש לטעון שאין לו כלום כלפיכם, מחליט להשתפך וחושף את רגשותיו. גם ה"אקסים" שלכם לא ממש נעלמו מהשטח וממשיכים להעביר תשדורות ומסרים דרך גורמים שלישיים.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל פלורייט: אבן מטריפה ביופייה הכובשת מיד את עיני המתבונן. האבן מקימה חיץ בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית הצפונה במשברי העבר אשר הותירו צלקת בנפשו.

 

מזל דלי

חודש זה מהווה נקודת מפנה עבורכם, זאת במידה ותיקחו את עצמכם בידיים. יוזמה של ממש ופעולה מהירה מתבקשת. אם תעשו זאת, אתם עשויים למצוא את עצמכם במקומות חדשים שאפילו לא חלמתם להגיע אליהם.

 

בית הזוגיות שלכם מוצף באנרגיות ממוזלות של כוכבים ידידותיים: ידידים נעזרים בכם על מנת להעביר מסרים רומנטיים סודיים. היחסים שבינו לבינה נכנסים למסלול לא צפוי, מה שמבטיח חוויות שאפשר לדבר עליהן רק עם החברים הממש קרובים..

 

מזל דגים

מיקום השמש ברקיע מעודד את אלה מכם הזקוקים להשלמות בתחום הידע וההשכלה: יש לכם מספר שבועות לתרגל את האסרטיביות שלכם והכוונה בעיקר לתחום העבודה. יש סיכוי לשינוי משמעותי בתחום זה, אך יהיה עליכם לעבוד קשה מאוד כדי לפלס את הדרך בין יתר המתחרים, שלא תמיד מפרגנים לכם.

 

החל מאמצע החודש, מישהו שאוהב לחיות באשליות חושב שאתם מאוהבים בו: הקטע הוא שדווקא בא לכם על אחד מחבריו. עם טיפה תחכום אתם מצליחים לגלגל את הדברים בכיוון הנכון. צפויות שיחות שסוגרות עבורכם סופית את הקשר שאתם מעוניינים בו. צפויים רגעים חלומיים לאלה מכם שאינם חוששים משידוכים.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית".

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים