שתף קטע נבחר

בלעדי: נחשפות שיחות ניסיון הסחיטה בפרשת הכדורגלנים והנערות

הורי אחד משחקני מכבי ת"א החשוד בפרשה קיבלו שיחת טלפון כבר בזמן שהשניים שהו בחקירתם הראשונה. "צריך לתת סכום יפה, בין 100 ל-200 אלף, כדי לסגור את הסיפור", נשמע האדם מצידו השני של הקו, שלפי המשטרה אינו קשור לנערות

 

 

 

פרשת "הכדורגלנים והקטינות": שיחות ניסיון הסחיטה שקיבלו משפחות שחקניה של מכבי תל אביב הגיעו לידי ynet וחושפות את הלחץ שהופעל על ההורים לשלם כסף כדי לסגור את הפרשה. נזכיר, כי אדם שהתקשר להורי השחקנים דרש מהם סכום כסף גדול כדי "להשתיק" את הפרשה. לאחר החקירה התברר כי אין קשר בין החשוד לנערות, ובמשטרה מעריכים שמדובר בניסיון סחיטה של נוכלים.

 

השיחה הראשונה התקבלה בזמן שהשחקנים היו בחקירתם הראשונה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה ולהגשת אלכוהול לקטינות. "אני יכול להפוך את כל התמונה", אמר הבחור בצידו השני של הטלפון, ואף מסר פרטים מדויקים הקשורים לחקירה. שבוע לאחר מכן עצרה המשטרה חשוד במעשה, שהכחיש כל קשר לחשדות ושוחרר כמה ימים לאחר מכן.

 

שחקני מכבי תל אביב החשודים בפרשת הקטינות (צילום: עוז מועלם)
(צילום: עוז מועלם)

כעת אפשר לספר כי במשך שבוע ימים החזיקו ביחידה המרכזית של מחוז מרכז הקלטות של שיחות האיומים שהוטחו בהוריהם של שני השחקנים. המשטרה הוכנסה בסוד העניינים כבר בהתחלה על-ידי הסנגורים של החשודים, עורכי הדין ינון היימן ועדי כרמלי, ולאחר שהבינה כי מדובר באיום רציני נפתחה חקירה.

 

בשיחת האיום שהגיעה לידי ynet נשמע האדם שאיים על ההורים דורש סכום כסף גדול "כדי שהסיפור יסתיים בצורה טובה". לדבריו, "צריך לתת סכום יפה, בין 100 ל-200 אלף, כדי לסגור את הסיפור".

עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן  (צילום: תומי הרפז )
עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן (צילום: תומי הרפז )

עו
עו"ד אסף טל

"אני אומר לך שזה לא הולך לכיוון טוב", נשמע החשוד מאיים. "אני יכול להשתיק את הסיפור". כשהוריו של אחד השחקנים מבקשים לברר פרטים, משיב החשוד: "תזכרו את המילים, אם אתם לא תעשו את הצעד הזה סתם תתבאסו. אני אומר לך אפשר להשתיק את זה ולתת כאפה לפנים".

 

כאמור במשטרה פתחו בחקירה נפרדת ועצרו חשוד שהכחיש כל קשר למעשה, ולאחר חמישה ימי מעצר הוא שוחרר. סנגורו עורך הדין אסף טל ביקר את המשטרה על המעצר: "מרשי אמר מהתחלה שיש לבדוק את הדברים היטב, והמשטרה גררה רגליים. לאחר שבית משפט שראה שאין כלום ושום דבר הוא שחרר את מרשי. משטרת ישראל חייבת לעשות בדק בית ודחוף. אולי יש מישהו שסחט, אבל מה שבטוח זה לא הלקוח שלי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
הכדורגלנים החשודים בפרשה
צילום: עוז מועלם
מומלצים