שתף קטע נבחר

החשד נגד הכדורגלנים: בעילה אסורה והגשת אלכוהול לקטינות

פרסום ראשון: אחרי שמחלק נוער בימ"ר מרכז גבה עדות מאחת הנערות בפתח חקירת הפרשה, החלה חקירתם באזהרה של שני כדורגלני מכבי ת"א שעל פי החשד קיימו יחסי מין עם הקטינות, בנות 15. הם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה ובהגשת משקאות אלכוהוליים למי שטרם מלאו לו 18

 

 

החלה החקירה באזהרה בפרשת "הכדורגלנים והקטינות": אחרי שמחלק נוער בימ"ר מרכז גבה עדות מאחת הנערות, החלה חקירת שני שחקני מכבי תל אביב, שעל פי החשד קיימו יחסי מין עם אותן קטינות – נערות בנות 15, מתחת לגיל ההסכמה. השניים חשודים בבעילה אסורה בהסכמה ובהגשת משקאות אלכוהוליים למי שטרם מלאו לו 18.

פרשה שמטילה צל גדול על האליפות (צילום: אורן אהרוני)
(צילום: אורן אהרוני)
 

עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן  (צילום: תומי הרפז )
עורכי הדין של הכדורגלנים, עדי כרמלי וינון היימן (צילום: תומי הרפז )

מהמשטרה נמסר כי "אנו מאשרים כי החל הליך החקירה באזהרה בתיק החקירה שעניינו חשד לעבירות מין בקטינות".

 

אתמול הודיעה מכבי תל אביב כי החליטה להוציא לחופשה את שני השחקנים שמעורבים בפרשה, 48 שעות אחרי שהודיעה המשטרה על החלטתה לפתוח בחקירת המקרה. "הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר", נכתב בהודעת המועדון. "בהמשך לכתבות שפורסמו בשבוע האחרון, התמקדנו באיסוף מידע ובהתנהלות על פי הנהלים של הרשויות הרלבנטיות החוקרות את הנושא. עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע".

 

בהודעה נאמר כי "המועדון יעקוב מקרוב אחר כל ההיבטים של ההליך ויפעל בהתאם לממצאים ברגע שיהפכו לזמינים. עמדת המועדון אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות לא חוקית, גזענית, מפלה מכל סוג שהוא, או כזו שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. המועדון ימשיך כתמיד לדבוק בהתנהלות על פי חוק, כמו גם על פי ערכים וסטנדרטים התנהגותיים אותם אנו רואים ככאלה המשרתים את טובת המועדון".

שחקני מכבי תל אביב מגיעים לאימון (צילום: אורן אהרוני)
אחד מהשחקנים מגיע לאימון ביום חמישי האחרון(צילום: אורן אהרוני)

"בבוא העת נפעל במסגרת הליכים פנימיים", הוסיפו במכבי תל אביב וציינו כי "המועדון ערך פגישה עם השחקנים בה נקבע באופן הדדי לטובתם ולטובת והמועדון על יציאתם לחופשה זמנית שתאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד, בין שאר הדברים, בכדורגל. המועדון מגנה בכל תוקף את הניסיונות להשמיץ כל צד במהלך הליך זה".

 

הבוקר נחשפו פרטים חדשים על אופן ההיכרות בין הכדורגלנים והקטינות. על פי עדותו של כדורגלן מליגה נמוכה, שפורסמה היום ב"ידיעות אחרונות", אחד משני השחקנים - חברו הקרוב - פגש את הנערות במסיבה שאירח בחודש שעבר.

 

"הכרתי את הבנות במסיבת בריכה אצל חבר שלי", טען השחקן. "הן הגיעו גם לשם ואמרו לי שהן בנות 18. אחת מהן אפילו טענה שהיא מעל לגיל והשנייה אוטוטו, לדבריה. גם לי הן שיקרו. הזמנתי אותן ליום ההולדת שלי רק כי הבנתי מהן שהן לפחות בנות 18. אחד השחקנים היה במסיבה שלי. הוא חבר ממש קרוב. לא ראיתי אותו מתקשר איתן שם ולא ידעתי מה קרה אחרי זה. בתכל'ס לא נעים לי. אם היינו יודעים את הגיל האמיתי לא הייתי מזמין אותן למסיבה. אני מקווה שהכל ייגמר כמה שיותר מהר".


פורסם לראשונה 14/06/2020 18:19

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
מכבי תל אביב
צילום: אורן אהרוני
מומלצים