שתף קטע נבחר

חודש חדש, שנה חדשה: הורוסקופ ינואר 2021

חודש ינואר מסמל את תחילתה של שנה חדשה, עם תקוות חדשות והפעם יותר מתמיד. מה מספרים הכוכבים על פתיחת השנה שלכם? קראו את ההורוסקופ החודשי האישי שלכם

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

מזל טלה

אנרגיות ברוכות שורות בחודש הקרוב על הבתים השני והשלישי של מפת הלידה שלכם, כלומר: על ענייני רכוש ונכסים, כמו גם על מישורים חברתיים: כל שאתם זקוקים לו עתה, הוא חיי זוגיות שופעים. אילו הייתם משפרים את 'יחסי הציבור' שלכם, מצבכם היה משתפר.

 

לבני הזוג קשה להסתדר איתכם בימים אלה כי אתם מזעיפים פנים ולא ממש מפרגנים להם. מצב הרוח שלכם ושל אנשים קרובים אליכם ישתפר אם תתחילו לחייך ולהאמין שיהיה טוב. זה יקרה. בטוח.

 

בעבודה אתם מאוד ממוקדים וזה טוב, אבל יחד עם זאת יש דברים שאתם מפספסים. יש לקחת בחשבון מספר מרכיבים ולנסות לראות את התמונה כולה.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך החרבות. המסר: אתם עומדים לקצור הצלחה גדולה הודות לכשרון כתיבה או יכולת הבעה. זהו מסר נפלא עבור אנשי השיווק שביניכם.

 

מזל שור

היבט ממוזל שנוצר בין כוכב אוראנוס לבין כוכב צדק יעזור לכם לעשות את השינויים הנדרשים: חודש זה יהווה שיפור משמעותי יחסית לתקופה שעברתם לאחרונה. עדיין יש הרבה מה לשפר אבל בכול זאת יש סימנים מעודדים. אתם חוששים לקלקל את מה שכבר ממילא לא עובד.

 

באהבה: הגיע הזמן לפתוח דף חדש. הכינו את עצמכם לאהבה חדשה שעומדת ממש על הסף. תאמצו גישה אופטימית ותראו

שזה פשוט יקרה מאליו... אפילו לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי.

 

בעבודה אתם קצת מתוסכלים כי אתם מציבים לעצמכם יעדים שהינם מחוץ להישג ידכם. העוצמה הפנימית שלכם תסייע לכם להתגבר על מכשולים רק עם תהיו נחושים.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך שש מטבעות. המסר: מישהו שאוהב אתכם, עלול לדרוש יותר מכפי שאתם מסוגלים להעניק. ייתכן שהוא מבקש יותר מדי. רק אתם תחליטו אם להציב לו גבולות.

 

מזל תאומים

היחסים הנרקמים בין כוכב סטורן לבין כוכב נוגה, מעודדים אתכם לנטוש מריבות שאיש אינו זוכר כיצד התחילו: זה הזמן הנכון לסלק מדרככם "חתולים שחורים": מה שלא חביב עליכם, אל תעשו לאחרים. אתם צריכים להשתדל מאוד לא לקלקל קשרים חברתיים בגלל חוסר רצון לעגל פינות בהתאם לנוחות האישית שלכם.

 

בתחום החברתי: צריך לחכות בסבלנות ולראות לאן מתפתחים הדברים לפני שאתם מדברים יותר מידי. נסו להיות קצת יותר נעימים ואדיבים לאנשים קרובים אליכם.

 

בכל מה שקשור לתחום הכספי: הציפיות שלכם היו והינן גבוהות מאוד ולכן אתם גם נוטים להתאכזב. נסו להציב לעצמיכם מטרות הגיוניות ולא להסחף אחרי הבטחות שווא ואשליות.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת החרבות. המסר: בשורות טובות תגענה אליכם בדרכים מוזרות, כגון: על ידי שליח. אל תתייחסו לדרך אשר על-פיה הן מגיעות, אלא אך ורק לתוכנן.

 

מזל סרטן

מיקומו של כוכב פלוטו עלול להוביל להתנהגות בעייתית במקצת בכל מה שקשור הכספי. עדיין לא הפנמתם שהמצב כרגע מורכב – זה הזמן לעשות את ההתאמות הנדרשות.

 

בעבודה: ביטחון עצמי הינו תופעה ברוכה, אך עודף ממנו עלול להכשיל: קל יותר להבטיח מאשר לקיים. היזהרו מלהסתבך בגלל הבטחות שווא שמעוררות אצל אחרים ציפיות שלא מתגשמות.

 

חיי חברה ואהבה: נראה שבזמן האחרון פיתחתם נטייה לשוחח יותר מידי על עצמכם ומצבכם האישי והרומנטי, כדאי להפסיק עם זה משום שלא לכל מי שסביבכם יש את היכולת לעזור.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף מלך המטבעות. המסר אתם עומדים להיכנס אל תוך מסגרת יוקרתית אשר קשה מאוד להתקבל אליה. אל תעשו חשבון לאנשים שנהנים לרכל עליכם.

 

מזל אריה

מיקום השמש ביחס לבית הזוגיות שלכם, מבשר טובות לפנויים ולרווקים: זה הזמן להראות לעולם מי אתם ולעשות פעילות אקטיביות כדי לייצר זוגיות. לכל מי שנמצא בזוגיות – זה זמן מתאים להקדיש תשומת לב לפרטנרים ולהראות שאתם תומכים בהם. במקביל, עליכם להעמיד במקומו אדם מבוגר שמנסה להשפיע עליכם להקדיש זמן רב לפעילות ציבורית. השתמשו בדיפלומטיות, למרות שלא קל לכם להתאפק.

 

עבודה וקריירה: החודש צפויה התפתחות חיובית אם תעיזו לשבור את המסגרות הקבועות שלכם. במידה ותעשו כך, תגלו שאתם מגיעים לשיאים חדשים שלא חשבתם שתוכלו אפילו לגעת בהם. השמיים הם הגבול.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת המטבעות. המסר זו תקופה חשובה בחייכם ואתם עומדים להיכנס אל נתיב אשר יתקיים זמן רב בחייכם, דווקא משום כך כדאי שתגלו זהירות בהחלטותיכם.

 

מזל בתולה

אנרגיות ממוזלות המגיעות בעקיפין מכוכב צדק משפיעות על הבית הראשון של מפת הלידה שלכם, אך נראה שאתם צריכים לחדד את השאלות שמנקרות לכם בראש ולבדוק מה באמת קורה מאחורי הקלעים. אל תוותרו לעצמכם וגם לא לאחרים.

  

חשוב שתקדישו זמן לזוגיות וכמו כן למערכות יחסים במשפחה בכלל. אל תמהרו לחרוץ דעה ולהגיב בתוקפנות. זה לא יעזור ורק יגרום לאווירה לא נעימה בין אנשים שממילא אינכם רוצים להתנתק מהם.

 

נראה כי הבעיה העיקרית שלכם בימים אלה היא חוסר שקט פנימי. זה יחלוף לקראת סוף החודש אולם השבועות הראשונים יהיו קצת מעיקים... טיפ: סבלנות!

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף הכוח. המסר: הקלף קובע כי גישה כוחנית עשויה להיטיב עם מהלך העניינים. לא תמיד חייבים להלך על כאילו ביצים רכות, אתם יודעים...

 

מזל מאזניים

אנרגיות הרפתקניות מהכוכבים מארס ואוראנוס מסתערות על הבית השביעי של מפת הלידה שלכם, בית הזוגיות: חודש תוסס למדי עובר עליכם ומביא בכנפיו נושאים לחשוב ולהתלבט בהם. בן/ת הזוג עסוק מאוד בעבודה ואתם די סובלים מכך. אולם, באופן פרדוכסלי, הקשר מתהדק כתוצאה מהגעגוע המתעורר בכם. ריגושים זה בהחלט משהו שמטיב עימכם.

 

החל מסוף השבוע השני של החודש העקשנות מקשה עליכם לעמוד מול הפרויקטים החדשים שמגיעים. התאמה מרבית למצב ופיתוח נגישות יעזרו לכם מאוד. שמרו על הבריאות והקפידו על פעילות גופנית למרות שזה הדבר האחרון שבא לכם לעשות. הימנעו מלחצים מיותרים שגוזלים מכם לא מעט זמן וכוחות שדרושים לתחומים אחרים.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף הכוח מלכת הגביעים. המסר: זהו זמן נפלא להגות בבעיה ריגשית שמטרידה אתכם ולדון בה בחופשיות עם אדם בעל ניסיון בנושא או בתחום. אל תקימו סביבכם חומות רגשיות.

 

מזל עקרב

בחודש הקרוב מיקום השמש בגזרת רקיע השייכת ליסוד האדמה, מייצב את חיי הלב והרגש: השיפור ביחסים האישיים ובזוגיות מעורר תקווה ואופטימיות שכך יקרה גם בשאר התחומים. ההשפעה הישירה של הצורך להתמודד ולקבל החלטות משמעותיות משפיעה לרעה על התפקוד שלכם בעבודה. אל תדאגו: אתם תוכלו למצוא את הכוחות הפנימיים כדי להתמודד ולהצליח.

 

בסך הכל צפוי לכם חודש אופטימי שבמהלכו מחווה מצד אחד מבני המשפחה תתרום לשיפור האווירה הביתית שסבלה בזמן האחרון מירידה משמעותית.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף העולם, המסר הוא: אנרגיות רומנטיות מציפות את מסלול חייכם: נראה כי הן מנסות להעניק לכם דבר-מה שאתם זקוקים לו.

 

מזל קשת

כוכבים נפלאים משפיעים עתה על הבתים העשירי והאחד עשר במפת הלידה שלכם, ומבשרים טובות בענייני כספים וקריירה: מותר לכם להצליח ומותר לכם ליהנות כל הדרך אל המטרה הנכספת. חבל שאתם סובלים מרגשי אשמה ומונעים מעצמכם הנאות בגלל ביקורת פנימית מיותרת. השיטה לעצור את הסחף היא לערוך רישום מדויק של התהליכים שאתם עוברים. אולי נראה לכם מאמץ גדול מידי אבל בהחלט שווה את התוצאה.

 

בעקבות השפעה מבורכת של כוכב אוראנוס אתם עובדים חזק מאוד של שיפור ושיקום התדמית החיצונית שלכם. זה זמן מתאים לעשות שינוי באורח החיים שלכם וגם לשנות ולשפר באופן כללי את הופעתכם. אל תתפתו לקבל הצעות מאנשים אחרים שמתיימרים לדעת מה טוב יותר בשבילכם.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף האוהבים, המסר הוא – צפוי מצב אשר לפיו אתם מתלבטים בין הרגש לבין ההיגיון: איש לא יעזור לכם בפתרון החידה, התשובה נמצאת בידיכם!

 

מזל גדי

כוכב מרקורי נמצא עתה בהיבטים חיוביים עם שאר גרמי השמיים, אך ייתכן שטרם נחלצתם רגשית מארועים שקרו בחודש האחרון בתחום העבודה והפרנסה. אתם דואגים יותר מידי ויש ימים שבהם נראה לכם איבוד שליטה- בלתי נמנע. חשוב שתיקחו את הדברים בפרופורציות הראויות ותציבו גבולות רגשיים בין האני הפנימי ובין אנשים קרובים לכם, שבלי כוונה גוזלים מכם המון אנרגיות וכוחות. טיפ: עליכם להיות חזקים בכל מחיר גם אם יש מי שמעביר עליכם ביקורת.

 

התחום החברתי חשוב לכם תמיד, אבל החודש מערכת חברות שאינה מתאימה לכם כלל, תגיעה לנקודת שבירה. גם אם אתם עצובים לגבי האובדן הצפוי, הרי שתופתעו מהמהירות בה תתגברו ותמצאו לה תחליף.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף מלך החרבות, המסר הוא – אם הגעתם לפרשת-דרכים ביחסיכם עם אדם אהוב, נראה שאתם זקוקים להכוונתו של יועץ ומגשר.

 

מזל דלי

בחודש הקרוב כוכב נוגה מעורר היסוסים והתלבטויות: שינויים מרחיקי לכת צפויים להתרחש בימים אלה ממש. למרות שאתם לחוצים מאוד נראה שהתוצאות הסופיות תהיינה חיוביות ולטובתכם האישית. כדאי שתאמינו בעצמכם יותר. זה ייטיב את ההרגשה שלכם וגם יעלה את הסיכויים שלכם להשיג את מטרותיכם. מסר מהכוכבים: אל תצפו לשלמות ועשו כמיטב יכולתכם.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך הגביעים, המסר הוא – נראה כי אתם משקיעים אנרגיה רבה מדי בתוכניות בעלות גוון רומנטי, אך המזל הטוב ממתין לביצוע ולא לתוכניות.

 

מזל דגים

כוכב מאדים מוביל אתכם אל חודש מלא תהפוכות. שינויים בתחום הזוגי משפיעים על מצב הרוח שלכם וגורמים לכם לנסות ולהוכיח בכוח שאתם מצליחים לצאת מהבעיות שאתם נתקלים בהן. האמת שכבר נמאס לכם ממלחמות ואתם מתגעגעים לקצת שקט ושלווה דווקא במקומות שהכי קשה להשיג. אל תוותרו – השינוי יגיע החל מסוף השבוע השני של החודש.

 

תחום האהבה עולה לראש סדר העדיפויות שלכם בחודש הראשון של השנה. זיכרו: אף אחד לא יכול להגדיר לכם מה נכון ומה לא. המשיכו בדרך שנראית לכם מתאימה לצרכים שלכם, ושל בני משפחתכם, ותראו איך וכמה מהר יתחוללו תהפוכות משמעותיות.

 

קלף טארוט החודשי שלכם הוא קלף שני גביעים, המסר הוא – צפויה לכם תקופה פורייה של שיתוף פעולה מצד עמיתים, כמו גם מצד אלה הממונים עליכם.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים