שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

בשיא פריחתה של הקורונה ביטלו בני הזוג, עורך הדין אלון אלכסנדר, ובחירת ליבו הדוגמנית הבינלאומית, שני זיגרון, את חתונתם, שהייתה מתוכננת להתקיים ב"חוות רונית". בין הזמרים שהיו אמורים אז להופיע, היה גם חברם הזמר עומר אדם. השבוע הם סגרו מעגל. ביום שישי שחלף ארחו בני הזוג את עומר אדם, בחווילתם המפוארת שבמיאמי ביץ', לארוחת ערב שבת. בעודם סועדים את ליבם, ארגן התקליטן שחר נגאר, המכונה Shaq FX - מבעלי "יאללה רדיו" במיאמי, את הרכב הנגנים, סביב הבריכה ביניהם: הטרבוקאי אילן גוזלן, הקלידן אדם גיל, שאליהם הצטרף נגן הגיטרה הוירטואוזי צ'יקו קאסטלו - סולן להקת Gipsy King. בתום הארוחה וכטוב ליבם ביין, פצחו האורחים בשירה וריקודים. הזמר עומר אדם שר בהופעת בכורה עם הזמר צ'יקו, את השיר עליו הם עמלו לאחרונה. בין המפזזות על רחבת הריקודים נצפתה אן אברהמי, חברתו החדשה של עומר אדם.

 

גמגכמ ()
האחים אלכסנדר עם עומר אדם

 

 

בשבוע שחלף התקיימה תחרות גביע צפון אמריקה במזחלת קרח (Bobsled & Skeleton) הבינלאומית, שנערכה ביוטה ובה לקחו חלק עשרה ספורטאים נוספים, מישראל, ארה"ב, קנדה ואירלנד, ביניהם ג'ון דאלי, שזכה פעמיים במדליית זהב באולימפיאדת החורף בארה"ב. הספורטאי ג'ארד פיירסטון (הוליווד, פלורידה) המכונה בקרב מתחריו "המטוס היהודי", הביא גאווה ישראלית, כאשר זכה במדליית ארד. ג'ארד פירסטון גמע את המסלול באורך קילומטר, בזמן של 49.66 שניות, במהירות שהגיעה ל 81.5 מייל לשעה. ג'ארד נמנה על שחקני הנבחרת הישראלית שהוקמה בשנת 2002, ואף זכתה להישגים בשנת 2018 באולימפיאדת דרום קוריאה. בתום התחרות אמר: "לראות את דגל ישראל מיוצג לצד המדינות הגדולות הללו, היה עבורי, חלום שהתגשם. אני מתאמן קשה ככל יכולתי, כדי לזכות בעוד מדליות למען ישראל, ולזכות יום אחד בזהב ולשמוע את המנון 'התקווה'., מתנגן בקול. ג'ארד מקווה לייצג את ישראל באולימפיאדת החורף בבייג'ינג, שתתקיים בפברואר 2022.

תוכלו לעקוב אחריו באתר: www.JewishJet.com

 

גמגכמ ()
ג'ארד פיירסטון עם המדליה והדגל

 

טו-בשבט קק"לי מיוחד ומוצלח התקיים השנה בפלורידה וזאת על אף מצב הקורונה והמציאות המורכבת בשטח. קק"ל JNF לקחו את המציאות וראו בה אתגר חינוכי, והתוצאה שבפלורידה במהלך כל חודש שבט, התקיימו ועדיין מתקיימים כ 50 אירועים ופעילויות מגוונות ושונות בבתי הספר, בתי הכנסת והקהילה. בתוך הפעילויות ניתן למצוא במיוחד את השבת העולמית וה'ראנר' המיוחד אותו הפיקה החטיבה לחינוך וקהילה של הקרן הקיימת לישראל לרחבי העולם היהודי. מפגש וובינר מיוחד לט"ו-בשבט התקיים עם הקונסולית הכללית, סדרי ט"ו בשבט בבתי הספר וברחבי הקהילה, פעילויות חינוך, הסברה והרצאות, הבדלה קהילתית בשיתוף תנועת נוער מכבי צעיר, פעילויות עם הצופים ועם בני עקיבא, פעילויות והפעלות חינוכיות לט"ו בשבט, השתלמויות תכנים וכלים חינוכיים למנהיגות חינוכית. קק"ל JNF סיפקה למוסדות שונים חומרים חינוכיים רבים בנושא החג. בפעילויות השונות נטלו חלק כ- 10,000 תלמידים, אנשי חינוך ומשפחות מהקהילה, כולל מספר השתלמויות חינוכיות ל- 160 מחנכים ואנשי חינוך ותנועות הנוער. "השבת עולמית וה'ראנר' המשפחתי לט"ו-בשבט היוו את אחד השיאים המשמעותיים של הפעילות והאירועים. הראנר, ובו חידות טריוויה מעניינות, נכנס לשולחן השבת המשפחתי בבתי משפחות הקהילה והתלמידים וחדר ללבבות בדרך חוויתית וערכית, שהתאימה במיוחד לימים אלו. הפידבק מהמשפחות, מהקהילה ומאנשי החינו היה נפלא. הכלים החינוכיים הקק"לים מסייעים מאוד לחיזוק הזהות היהודית-ציונית-ישראלית והקשר והחיבור לישראל", כך אמר זהר ולוסקי, נציג ושליח החינוך של קק"ל JNF לפלורידה וארה"ב.

 

גמגכמ ()
חניכת הצופים מקבלת את 'ראנר' שבת עולמית

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים