שתף קטע נבחר

זמן לפסק זמן קצר: הורוסקופ חודש דצמבר

רגע לפני סוף שנה אזרחית, זה הזמן לקחת החלטות ולצאת לדרך חדשה שתוביל אתכם למחוז חפצכם. מה צפוי לכל מזל החודש? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש דצמבר

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

 

טלה

כוכבים ומזלות: כוכב מארס שליטכם חולף בגזרת מזל קשת ומקיים קשר הרמוני עם כוכב ונוס. התופעה הקוסמית מבשרת על הזדמנויות ליציבות בחייכם, כמו גם אנרגיות בעלות אופי חושני ומתריס קמעה.

 

תחילת עד אמצע חודש: זהו זמן מכריע בנוגע לתוכניות לימודים. אתם שואפים לקדם את עמדתכם ולהרחיב אופקים. השגרה אינה תורמת לכם, להיפך. בגלל היכולת האינטלקטואלית הגבוהה, אתם נמשכים במלוא המרץ לחקור שטחים חדשים, להתעניין כמעט בכול דבר וללמוד. חשוב למצוא את המסגרת המתאימה לכישורים שלכם.

 

אמצע עד סוף חודש: התחום החברתי שוב עולה למקום גבוה בסולם העדיפויות שלכם. שמירה על מה שקיים לא תפתור לכם את הבעיות ואת זה אתם מבינים בעצמכם. קשה להתמודד עם האמת אך מצד שני אין לכם הרבה ברירה. הקדישו זמן לטיפוח הבית והסביבה שלכם, חשוב שתהיה לכם פינה חמה לחזור אליה, בסיום מטלותיכם. 

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם.

 

שור

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שליטכם ממשיך את מסעותיו בגזרת מזל גדי וסופג אנרגיות הרמוניות מן הכוכבים נפטון, פלוטו ומארס. התופעה הקוסמית מיטיבה עם אלה מכם שהתקשו לקיים תקשורת עם הסובבים אותם.

 

תחילת עד אמצע חודש: ההתלהבות שאתם מקרינים כלפי הסביבה ממגנטת אליכם מכרים חדשים. גם חברים ותיקים נמשכים לאנרגיה הזורמת מכם. תשומת לב רבה מוקדשת עתה לעניינים חברתיים. אתם עסוקים בטלפונים ובשיחות עם מי שלא דיברתם איתו מזה זמן רב. מידע שמגיע אליכם יעזור לכם להחליט בעניין שקשור לעבודה.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של קריסטל רוז קוורץ: נחשבת אבן האהבה. צבעה הוורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים.

 

תאומים

כוכבים ומזלות: כוכב מרקורי שליטכם מקיים קשרים טובים עם יסוד האדמה ועם גזרת מזל גדי. התופעה הקוסמית מזניקה את הפופולאריות שלכם, בעיקר אצל אלה מביניכם השואפים לכבוש את פסגת התהילה.

 

תחילת עד אמצע חודש: אתם מסתגלים במהירות לשינויים. אל תחששו לבצע מהלך שנראה כרגע מסוכן למעמדכם בעבודה. קחו את הצ'אנס. חשוב לכם להיות הוגנים וישירים אך גם להביא לתוצאות כך שאין שום אפשרות להתעלם ולטאטא דברים שמציקים, אל מתחת לשטיח. חוש הצדק המפותח שלכם דוחף אתכם להיכנס לעימותים גם במקומות שאחרים שותקים.

 

אמצע עד סוף חודש: תחושה של התחזקות והתאוששות מאפיינת פרק זמן זה. אתם מתחילים תקופה זו ברגל ימין. למרות שלא קל לכם למלא את כל מה שיש לכם ב-'רשימה', אתם מתעקשים לעשות הכל לבד. אל תעמיסו על עצמכם יותר מידי. מצד שני, אל תטילו משימות חשובות על מי שאינכם יכולים לסמוך עליו במאה אחוז.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן החן ג'ספר אדום: הג'ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם את אופייכם הלוהט.

 

סרטן

כוכבים ומזלות: בית הזוגיות שלכם, הבית השביעי, הולך ומתמלא באנרגיות של הכוכבים מרקורי, פלוטו וונוס. התופעה הקוסמית מבשרת על מצבים של מעורבות חברתית בעלת השפעה ממוזלת על עתידכם המקצועי.

 

תחילת עד אמצע חודש: האינטימיות בתחום הזוגי גוברת ומתחזקת. ההספקים שלכם עולים ומצב הרוח שלכם טוב מהרגיל. נסו להעביר מסר ברור ובהיר לסובבים אתכם, בעקר בנושאים של עבודה. רצוי למצוא זמן, ואתם יודעים כיצד, לבן/ת משפחה צעיר שצריך הדרכה. שיחות כנות בארבע עיניים יביאו להתקדמות ולהקלה.

 

אמצע עד סוף חודש: פרק זמן של שיתוף פעולה. נראה שכל מי שאתם מכירים מוכן עתה לדבר ולהתחבר אליכם. אולי זה בגלל שאתם מפזרים אנרגיות חיוביות ועושים לכל מי שנמצא בסביבה רצון להתקרב. לעיתים אתם נוטים להרגיז אנשים אחרים רק בגלל קשיים בתקשורת. נסו להמשיך להיות במודעות ולהימנע מבזבוז מיותר של זמן.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של קריסטל סיטרין: זהו קריסטל השפע. ביכולתו לחבר בין יסוד האוויר, אינטליגנציה, ויסוד האדמה. נוהגים להשתמש בה כמושכת אנרגיות ממוזלות.

 

אריה

כוכבים ומזלות: כוכב יופיטר זורם במעלה הבית השביעי שלכם, בית הזוגיות. התופעה הקוסמית ממקדת את תשומת ליבכם אצל אנשים אשר קרובים לכם בקרבת דם, כמו גם עשויה להעניק חום ואהבה כאשר אהבתם.

 

תחילת עד אמצע חודש: צפויה אווירה טובה בבית. אתם עסוקים בחידוש קשר ישן נושן. בעבודה ניתן לומר שנוצר עיתוי מתאים במיוחד לקדם עניינים ולהשלים פרויקטים שנמשכים כבר זמן רב מעבר לצפוי. מישהו במשפחה הקרובה זקוק להרבה תשומת לב מכם. נסו לאזן בין הצרכים שלכם ובין מה שנדרש מכם. טיפ: אל תתפתו להיכנס לתפקיד הקורבן.

 

אמצע עד סוף חודש: חוסר יכולת להבין את הזולת, במיוחד כאשר מדובר בבני המין השני, גורם לכם לעוגמת נפש. נסיעה ארוכה עולה יפה. מסר רומנטי מגיע מכיוון מפתיע, עשו את כל המהלכים הנכונים ובזהירות. כך לפחות תדעו שמה תלוי בכם התבצע על הצד הטוב ביותר ואת השאר – תשאירו למזל הטוב.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן החן אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה: "השוטרת הגדולה של האהבה", וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.

 

בתולה

כוכבים ומזלות: כוכב נפטון משקיף עליכם ממרומי בית הזוגיות שלכם, הבית השביעי. התופעה הקוסמית מדרבנת אתכם להרפות מהשוטף ולהשקיע בבני הזוג ובקרובים לליבכם, ולא להתייחס אליהם כאל מובנים מאליהם.

 

תחילת עד אמצע חודש: נראה כי הציפיות שלכם בתחום החברתי לא מתגשמות במלואן ואתם מרגישים מתוסכלים. ההשקעה הרבה אינה בפרופורציה למה שאתם מקרינים כלפי חוץ ואנשים פשוט לא מודעים מה קורה לכם בפנים. רמת הרגישות שלכם גבוהה מאוד וללא ספק תורמת לנטייה להיעלב ולקחת דברים קשה מידי. דחו החלטות חשובות לעיתוי אחר.

 

אמצע עד סוף חודש: פרק זמן שכולו הישגים. אתם מרגישים סיפוק רב לאחר שהצלחתם להשלים משימה קשה שטרחתם עליה, מזה זמן רב. ההשפעה תימשך במשך זמן רב ותוכלו לקטוף את הפירות של העבודה הקשה שהשקעתם. חשוב שתלמדו את הלקח ממה שקרה, כדי שתוכלו ליישם את אותו הרעיון גם בעתיד.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם.

 

מאזניים

כוכבים ומזלות: כוכב סטורן ממשיך לבסס את מעמדו בבית החמישי (בית האהבות) אשר במפה האסטרולוגית שלכם. התופעה הקוסמית עושה טוב לאלה מכם המבקשים למסד את אהבתם, אך לא ממש תורמת למי שמחפשים לעצמם פרשיות ארעיות.

 

תחילת עד אמצע חודש: משום מה אתם בורחים ממאבקים ונוטים לוותר על הרצונות שלכם למרות שברור לכם שאתם נוקטים בצעדים מוטעים. ההליכה על חבל דק אינה תורמת דבר ואפילו מסוכנת. אתם מבזבזים זמן יקר ויתכן שחלון ההזדמנויות הנוכחי עומד להיסגר. השקיעו חלק מזמנכם לספורט כדי לפרוק את המתח הפנימי.

 

אמצע עד סוף חודש: עיתוי מתאים ליוזמה חדשה. אתם די מתלהבים ממה שקורה אצלכם. מהמקום שאתם מסתכלים, המצב הולך ומשתפר ויש לכם תקווה לעתיד טוב. היה יכול להיות טוב יותר אילו הייתם משתפים את הקרובים אליכם ברגשות. אם תעשו זאת- תקבלו פרגון מעל ומעבר לצפוי.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן החן אובסידיאן. אובסידיאן היא אבן שעוזרת לחיזוק, מצמצמת נגטיביות ומקלה על קבלת שינויים. מקורה של האבן הוא בהתפרצויות לבה של הרי געש. נהוג להיעזר בה בפתרון בעיות של בתחום הריגשי והאינטימי.

 

עקרב

כוכבים ומזלות: הבית השביעי שלכם, בית הזוגיות, מארח את כוכב אורנוס אשר אמון על בוסתן האהבה המקורית. התופעה הקוסמית מביאה ברכה גדולה ומכניס מימד חדש אל חייכם אשר איכשהו יש לו קשר עם ילידי המזלות קשת ודלי.

 

תחילת עד אמצע חודש: סגירת מעגל עם אדם שאינו חביב עליכם במיוחד (בלשון המעטה), תביא לתחושת הקלה. הקונפליקט בין מה שאתם מרגישים ובין מה שאתם חייבים לעשות מקשה עליכם לתפקד ברמה היומיומית. אתם זקוקים למנוחה וגם אם לא מתאפשר לכם לצאת לחופשה, כדאי שתנצלו את שעות הפנאי לפעילות של מדיטציה או יוגה להרגעת המערכת.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם שואלים את עצמכם שאלות אך לא זה הזמן לתת עליהם תשובות. קחו פסק זמן לנוח ולהתאושש. אתם יכולים להיעזר באינטואיציה שלא פעם מיקדה אתכם במקום המדויק והנכון עבורכם, מתוך שפע האפשרויות לפעולה. אם תנהגו אחרת- אולי הדברים לא יתפתחו כפי שרציתם, אבל לפחות לא יהיה לכם את מי להאשים.

  

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של קריסטל פרידוט: אבן נדיבה באופייה המסייעת לעונד אותה לזכות בהישגים שלא תמיד מגיע לו לזכות בהם. נפלאה עבור אנשים הלהוטים להשביע את רצון הסובבים אותם, עד שהם נוטים לשכוח את האינטרסים שלהם עצמם (מזכיר לכם משהו?).

 

קשת

כוכבים ומזלות: כוכב יופיטר השולט בכם, ממשיך לקיים קשרים ענפים עם אנרגיות של הפתעות מגזרת מזל דלי. התופעה הקוסמית מקפיצה במסר דרגות את מזלכם הטוב בכל הנוגע להימורים, אך אינה מעודדת השקעה של סכומים גדולים.

 

תחילת עד אמצע חודש: זהו פרק זמן משמעותי שמתכתב עם האנרגיות של סוף שנה. חשוב לכם לנצח גם ב- 'מלחמות הקטנות' של היום יום. אתם מקדישים תשומת לב לפרטים הקטנים ובמיוחד חשוב לכם לדעת מה קורה בסביבת הבית. בני המשפחה גם הם זוכים לעצות מלוא החופן אך לא מיישמים כמעט שום דבר. אולי הגיע הזמן להסיק מסקנות מהדרך בה מתנהלים הדברים לגבי העתיד.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם מתחילים את התקופה בהלך רוח של עשייה והגשמה. זה הזמן המתאים לבדוק דרכים חדשות שיובילו אתכם למטרות שלכם. פתרונות לבעיות כספיות צצות כאילו משום מקום. מישהו שמחפש את קרבתכם הופך למטרד- עליכם להעמיד את אותו אדם על מקומו ובהקדם האפשרי, לפני שהעניין יחמיר.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן כחן לאפיס לזולי. לאפיס לאזולי היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. אבן זו מחזקת מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה. כיום אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים.

 

גדי

כוכבים ומזלות: כוכב סטורן השולט בכם, תוקע יתד בגזרת שמיים בעלת אופי מוטרף וייחודי (גזרת מזל דלי). התופעה הקוסמית מובילה אל התפייסות עם אנשים שנהגתם להתווכח עימם, כמו גם מרגיעה את המישור החברתי.

 

תחילת עד אמצע חודש: הכושר והיכולת המתחדשת לומר בצורה אסרטיבית את מה שיש לכם, עושה לכם טוב על הלב. אתם גם זוכים לפידבקים טובים מהסביבה. אדם שחשבתם שלא ירצה להיות איתכם יותר בקשר- מפתיע, למרות שניהלתם איתו עימות סוער. אל תרגישו רע גם אם במהלך הדרך החדשה שבחרתם יהיו מספר ויתורים הכרחיים.

 

אמצע עד סוף חודש: זמן טוב למחשבה ולעבודה. זהו זמן מתאים להקדיש לתכנון תוכניות עתידיות. יש מי שפונה אליכם בהצעות קונקרטיות ויהיה עליכם לתת תשובות מתאימות. יש לכם המון אנרגיה ושפע של כוחות. תוכלו לבדוק את כל הנתונים על מנת לתת תשובה נאותה. קחו בחשבון שהתוצאה לא תהיה בהכרח כפי שאתם צופים אותה. תתכוננו להפתעות.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן חחן מלכית. מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם. מלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע.

 

דלי

כוכבים ומזלות: כוכב אוראנוס השולט בכם, ממשיך לפלרטט עם אנרגיות בעלות אופי ייחודי. התופעה הקוסמית מסדרת לכם הצלחות במצבים לפיהם דלת אחת נפתחת, כאשר דלת אחרת נסגרת וכל מכשול הופך להזדמנות בתחפושת.

 

תחילת עד אמצע חודש: הנטייה שלכם בכיוון המיסטי והרוחני, מביאה מזל. מתרחשים יותר מידי דברים שאין להם פירוש הגיוני. אתם גם שמים לב לסימנים שקודם לכן לא הבחנתם בהם. הרצון שלכם להבין ולפרש כל דבר מוביל אתכם למסע מרתק של לימודים. נסו להתייחס לחלקים החיוביים שמשדרים אופטימיות ואמונה בטוב.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים מוזרים עוברים עליכם. מצד אחד אתם מרגישים הקלה ומצד שני- תחושות לא קלות. בימים אלה לא ברור לכם האם אתם מזדהים עם אנשים קרובים שמנסים להשיג משהו שכבר לא מדבר לכם. חשוב שתלמדו לומר לא ביתר נחישות. אתם זקוקים לזמן כדי לחשוב ולהיערך מחדש.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של קריסטל רוז קוורץ: נחשבת אבן האהבה. צבעה הורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים.

 

דגים

כוכבים ומזלות: גזרת מזל דגים מארחת את כוכב נפטון שניחן באנרגיות יצירתיות ורומנטיות. התופעה הקוסמית מעודדת מצבים לפיהם אתם נוהגים בקלילות ובאטרף, כלפי מצבים של כובד ראש שלא ממש תורמים לכם משהו.

 

תחילת עד אמצע חודש: דווקא המהלכים המתוכננים שלכם עלולים לא לצאת אל הפועל ויש לכם הרגשה של איבוד שליטה. ההרגשה הזאת אינה נוחה לכם כלל. חוסר היכולת לצפות את השלב הבא, מתסכל אתכם וגורם לעצבנות יתר. חיפוש הדרך לשלוט על מה שקורה מסביב עובר דרך ההבנה שאין לאף אחד אפשרות לפקח בזמן אמת על מחשבות ומעשים של אנשים אחרים. טיפ: להתערב פחות.

 

אמצע עד סוף חודש: למרות שמתרחשים סביבכם דברים מוזרים למדי, אתם מצליחים לשמור על יציבות וקור רוח. מה שהתקשר אצלכם עם חוסר אמון הופך עכשיו למשהו שונה לחלוטין והביטחון העצמי חוזר אליכם ובגדול. בימים אלה אתם צפויים ליציבות גם בתחום היחסי האישיים, מי שלא נמצא בקשר רומנטי מוזמן לתפוס יוזמה. אם לא הבנתם את הרמז אז הכוכבים שולחים לכם את המסר: זה פרק זמן מתאים להשתעשע עם קופידון.

 

להגנה והצלחה בשבוע הקרוב אתם יכולים להעזר באנרגיות של אבן עין הנמר. אבן עין הנמר מחזקת גישה חיובית ומספקת הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. כמו כן, אבן עין הנמר מעניקה אומץ, ויש לה השפעה חיובית על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב. מטיבה במצבים של צורך בחיזוק והגנה אנרגטית.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים