שתף קטע נבחר

הורוסקופ שנתי אישי 2022

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

מיקום הכוכבים ברקיע בשנה הקרובה צופה מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך לקבל החלטות רבות על סמך תחושת בטן. כדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל) הכנו לך תחזית שנתית מורחבת מצד אחד... ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר בהם בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא הצלחה ויכולת להתמודד עם האתגרים לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!

 

עכשיו במיוחד לגולשי ynet – מתנה מיוחדת מאלטרנטיבלי וקניון רוחניות – קריסטל לאהבה

 

טלה

זוגיות ואהבה: בשנה הקרובה, נראה כי אתם לוקחים בצורה רצינית מדי את המתרחש במישור האישי. קצת יותר קלילות עשויה לשרת את מטרתכם. צצות רכילויות בנוגע לאדם אשר יש לכם קשר עימו. כדאי שתבחנו מקרוב את מניעיו של הרכלן. החל מחודש יוני - הבוסתן הרומנטי קורא לכם לפעול. אם לא תזדרזו יהיה מי שישמח לחטוף לכם מתחת לאף. בתקופה זו אתם מוצאים את עצמכם בחברת אדם בעל סגנון חשיבה מקורי. צפויים לכם ריגושים אך גם לא מעט צביטות לב. אווירה של אי בהירות מביאה עימה תחושה של בדידות. לקראת סוף השנה (החל מחודש אוקטובר 2022) מעגלי החיים מפגישים אתכם עם אדם שהכרתם בעבר, אך הפעם על בסיס שונה לחלוטין מזה שהיה. הניחו לאינטואיציה להוביל אתכם. אם זה מה שתעשו, היא תחלץ אתכם ממצב שהיה עלול להביך.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: בעבודה נראה כי מישהו מנסה להרשים אתכם בהישגיו החומריים. אתם מתרשמים אך זקוקים למשהו קצת יותר רוחני. בחצי הראשון של השנה אתם חשים חסור בהירות אבל מסר מפתיע יפתור עבורכם בעיה כלכלית שהדירה שינה מעיניכם. עושה רושם שהעדפתם להתבונן בחציה הריק של הכוס. בחודש מאי 2022 תוכנית עסקית יוצאת לדרך. נראה כי כדי להצליח תצטרכו לקחת שותפים. אם חשבתם להחליף מקצוע או ללמוד תחום חדש - נראה כי אתם מתלבטים בין נתיב להגשמה עצמית לבין מסלול שמכניס כסף. רק אתם תוכלו להחליט אם לכאן או לשם אך מומלץ לקבל עיצה של איש רוחני אשר יכול לכוון אתכם להגשמה עצמית.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנה זו צפויה להיות מדהימה לכל סוגי הנסיעות והנדודים. בהפוך על הפוך התופעה מעניקה לכם צ'אנס אדיר להתחדשות ולמהפכים בתחום העסקי, כמו גם בכל הנוגע למימוש עצמי והגשמה. אם חיפשתם סימן נפלא שיאפשר לכם לפצוח בקריירה חדשה, לכו על זה. אלה מכם אשר חייהם האישיים נכנסו אל מסלול אפור ושגרתי, זוכים בהזדמנויות המאפשרות להם לזרום אל מחוזות חדשים ומרעננים.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות של קריסטל אמטיסט.

 

קריסטל אמטיסט (אחלמה) הוא קריסטל שצבעו נע בין שקוף לסגול והתדר האנרגטי שלו מאפשר חיבור רוחני חזק ועוצמתי תוך שימת דגש על פתיחות ועוצמה. כמו כן קריסטל אמטיסט מרחיק אנרגיות שליליות, מעודד קבלת רעיונות חדשים, יצירתיות ועוזר לשיפור יכולת הלימוד. ניתן לשאת את הקריסטל בתיק, או לענוד אותו כתכשיט אנרגטי ייחודי.  

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שקראת, הורוסקופ 2022 של מזל טלה הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

שור

זוגיות ואהבה: כוכבי האהבה יזמנו לכם בשנה הקרובה אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר בעתיד הרחוק. במקום רגשי אשמה, קחו את הדברים כאילו היו חוויה מתקנת. לכל אלה שנמצאים בזוגיות - יש מי שכועס עליכם משום שהחלטת לדון במשקעים שהודחקו. לא נורא, כך לפחות תדעו היכן אתם עומדים. לקראת סוף השנה אנרגיות בוסריות מרעננות את שגרת יומכם. אל תניחו למרחק גיאוגרפי לחצוץ ביניכם לבין קשר נכסף. קחו בחשבון כי מוסכמות חברתיות עלולות לטרפד לכם קשרים שאתם מרגישים עימם בנוח. טיפ: לכו עם הלב!

 

עבודה, קריירה ופרנסה: בשנה זו כדאי שתנצלו את היצירתיות שניחנתם בה, כדי לצקת תוכן מקורי אל התפקיד בעבודה שלכם. אם חשבתם להכנס לתחום עסקי חדש עם השקעה כספית גדולה, כדאי להתייעץ. זה לא שאין לכם את הכישורים הדרושים, אלא את הניסיון. אל תתאכזבו אם מי שתמכתם בו כלכלית או מוראלית, לא ממהר להחזיר לכם כגמולכם. ממילא סייעתם לו שלא על מנת לקבל פרס.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 פותחת מרחבים בפני שוורים המבקשים להיחלץ ממצבם הנוכחי ומוכנים לקחת צ'אנס בכניסה אל עולם המסחר והשיווק. שנה זו צפויה להיות חלומית למי שחולמים להיות אנשי התקשורת. אם תשכילו להכניס מימד רוחני לחייכם אתם תרגישו שינוי חיובי, כאילו שנפתח בפניכם דף חדש. כוכב אוראנוס יחזק את יחסיכם עם ילידי מזל אריה – נסו לנצל את המצב ליצירת קשרים עסקיים חדשים.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות של אבן החן לאפיס לאזולי.

 

לאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן והיא מיוחדת במינה. התדר האנרגטי שלה מחזק את יכולת התקשורת הבינאישית, מחזק את יכולת התקשור ומודעות עצמית. משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי. 

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שקראת, הורוסקופ 2022 של מזל שור הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

תאומים

זוגיות ואהבה: בתחילת השנה אתם נמצאים תחת השפעה מעכבת של כוכב ונוס ואתם עלולים להציב מכשולים בפני אדם שרוצה בחברתכם. כדאי לכם לוודא כי אינכם מחמיצים הזדמנות. החל מחודש אפריל 2022 צפוי לכם קטע רומנטי עם אדם אשר יש לכם הרבה מן המשותף עימו. חשיבה עצמאית תוביל אתכם לקבל החלטות נבונות בתחום האישי. בסיפור הזה כדאי לכם לדלג על עצות מאנשים שלא בדיוק אוהבים אתכם.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: אדם שחלמתם כי ישקיע בכם בעבר והוא דחה אתכם, הופך את פניו ומחזר אחריכם. תבדקו את העניים בחיוב - התחשבנויות יכולות להמתין, אתם יודעים. בעבודה, חשיפת סוד עסקי או פליטת פה שלא במקומה עלולות לעורר מהומה גדולה. בשנה הקרובה תהיה לך הזדמנות להפוך תחביב מהעבר – למקצוע שמייצר לכם הכנסה נוספת. טיפ: לכו על זה!

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 היא תקופה מדהימה לאלה מכם העוסקים בתחומים אפורים ומשעממים אך החולמים להשתלב בעולם הזוהר. מכיוון שצפויות אנרגיות בעלות אופי שובב, חושני ומניפולטיבי - ייתכן כי תחליטו להחזיר אל חייכם את מי שהפכו ל"אקסים". הקוסמוס 'יציע' לכם להניח בצד עיסוקים משעממים ולהשקיע בתחומים חדשים שעשויים לעצב את עתידכם. במקביל נפתחת הזדמנות לחזור אל ספסל הלימודים ולרכוש השכלה נוספת.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל טורמלין שחור.

 

טורמלין שחור היא אבן חזקה להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע). אבן מופלאה שיכולה לחבר אתכם עם תעצומות נפש. התדר של הצבע השחור מעניק בטחון ועוזר בהגנה מאנרגיות מעכבות. זו אבן נפלאה עבור מי שהאגו שלו חוצץ בינו לבין האנרגיות של ההצלחה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שקראת, הורוסקופ 2022 של מזל תאומים הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

סרטן

זוגיות ואהבה: כבר בתחילת השנה מתפוגגת דאגה שכרסמה בכם בנוגע למישהו שמוצא חן בעינכם. נראה כי רק הרווחתם בהקשיבכם לאדם בעל ניסיון. כל מי שנמצא בזוגיות: כדאי לנקות ממשקעים את היחסים שבינו לבינה. כידוע: אין תחליף לשיחה זורמת בארבע עיניים. בהשפעת כוכב האהבה ונוס, היכרות אקראית ברבעון השני של השנה תעשה לכם טוב על הלב. כך הם פני הדברים גם אם לסיפור הזה לא צפוי עתיד.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: כוכב נפטון משפיע על בית הקריירה שלכם. שמו לב: טיפוס מעצבן רוצה להדביק לכם את הפשלות הקרייריסטיות או הפיננסיות שלו. גם אם החלטתם להבליג, עשו הכול כדי להתרחק ממנו. בשנה הקרובה צפויה הצעה עסקית שנראית גדולה מדי למידותיכם. על מנת ללכת עליה כדאי שתסתייעו בשותף או ביעוץ חיצוני.

 

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 עבור אלה מכם אשר נתיבי חייהם הובילו אותם אל תחומים שלא ממש הולמים את כישוריהם או את יכולותיהם, ועל כן הם שואפים להתמזג עם שותפים לרעיון אשר פרנסתם מושתתת על מה שמכונה "עסקי נשים", כגון – תמרוקים, בשמים, פריטי לבוש וכיוצא באלה. אופק ההזדמנויות מושפע מאירועים לא שגרתיים, כמו גם מקטעים מסעירים, אך דווקא משום כך כדאי להצניע את העניין ולנצל קשרים מן העבר.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות של אבן החן ג'ספר.

 

ג'ספר היא אבן חן מיוחדת במינה מכיוון שהטבע מייצר אותה במגוון צבעים וטקסטורות. המפורסמת ביותר היא ג’ספר אדום. מעניקה אנרגיה ומרץ. מחזקת עמידה על עקרונות, מתעלת את האנרגיה אל נתיבים מעשיים ותכליתיים. הג’ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה! ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.


סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל סרטן הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

אריה

זוגיות ואהבה: בגלל השפעה מעכבת על בית הזוגיות שלכם נראה כי אתם ממשיכים לחפור בפרשיה רומנטית שהתנתקתם ממנה. יש דברים שכדאי לנטוש ולשכוח. אתם משנים את יחסכם כלפי מחזר שמעל באמונכם. הוא יצטרך לעמול קשה על מנת לתקן את שנשבר. ההשפעה המעכבת מתפוגגת ברבעון השני של השנה – הדבר יגרום לבעיה רומנטית שליוותה אתכם זמן רב להעלם. כשם שקודם לכן לא שקעתם בדיכאון, אל תצאו במחולות. טיפ מהכוכבים לשנה הקרובה: אל תנסו לפצח את צפונותיו של מחזר מסתורי. אם בראש שלו להותיר ערפל, אין סיבה שתשתפו פעולה.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: צפויה לכם שנה עמוסת פגישות בלוח זמנים צפוף. אתם זוכים באהדתם של אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה, והדברים יעמדו לזכותכם בעתיד הרחוק. מצב מעין זה מזמין גישה תכליתית שאינה מתפזרת. יש לכם רעיונות טובים שזקוקים ליד מכוונת. בתחום הפיננסי מסתמנת פשרה בעניין שהדיר שינה מעיניכם, ונראה כי כל אחד מן הצדדים ירד מן העץ שעליו טיפס. בחודשים ספטמבר ועד לסוף השנה יסוד האש מעניק לכם יתרון בכל משא ומתן. כדאי שתנצלו את כישרונכם בתחומי שיווק ומסחר.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 שופעת הזדמנויות עבור אריות שנסיבות חייהם אילצו אותם ליטול על עצמם התחייבויות שאינן אופייניות למי שאתם באמת. אופק ההזדמנויות מציע לכם לעשות הפרדה בין טיפוסים תימהוניים שנדבקים אליכם, לבין אלה שבאמת מסוגלים להציע לכם משהו מקורי. הצלחה בשנה הקרובה תלויה במוכנות שלכם להתרועע עם אנשים אשר עד כה לא ממש התלהבתם מהם, מכיוון שבשנה הקרובה יש סיכוי שתגלו מכנה משותף ביניכם לבינם.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן אופל.

 

צבעה של האופל נע בין לבן לשקוף והיא מעניקה תדר של טוהר והעצמה ריגשית. אבן האופל מעניקה אושר וכוח התמדה. אבן אופל היא אחת משתים עשרה אבני החושן של הכהן הגדול. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל אריה הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

  

בתולה

זוגיות ואהבה: צפויה לכם פריחה בתחום זה בשנה הקרובה! מישהו מפריח משפטים רומנטיים שאפשר לייחס להם משמעות כפולה. השאלה היא עד כמה הוא מסקרן אתכם. הכוכבים שלכם מעודדים התנהגות גלויה וישירה אך עליכם להפחית את הביקורתיות שלכם כלפי הפרטנרים שלכם. צפויה התאוששות אצל אלה מבינכם שסבלו מתשישות עקב כשלונות העבר. הזווית של כוכב ונוס עם נקודת המזל הקוסמית רומזת שפרשייה חדשה תאפשר לכם להתנתק מזיכרונות העבר, ולהתחיל לצעוד בדרך חדשה. בסוף השנה צפויה לכם פרשייה שעלולה לייצר מהומה רגשית. השתדלו להתענג על הטוב שבה ונסו להתעלם מכל שאינו כזה. ייתכן כי הגיע הזמן להציג אולטימאטום לאדם שאינו מבין רמזים... והמבין יבין!

 

עבודה, קריירה ופרנסה: כוכב חמה שולח לכם מסר ישיר - מהרו לחתום על הסכמים שלובנו וסוכמו. אם תשתהו, יש מי שעלול לפתוח אותם לדיון חדש. בעסקים: אל תשליכו את יהבכם על שותף שמפורסם בחוסר יציבותו - תהיה זו טעות לא ללמוד משהו מלקחי העבר. מיקומו של כוכב מארס בחצי השני של שנת 2022 שולח לכם מסר: אם תתעלו את כל היכולת והכשרון שלכם ליצירת אפיק הכנסה נוסף, ההצלחה צפויה להיות גדולה.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 עושה טוב לילידי מזל בתולה שתהפוכות הגורל כפו עליהם להסתגר בבית תוך כדי הפניית עורף למנעמי החיים. אופק ההזדמנויות עשוי להגשים את משאלות ליבם בעזרת אימוץ גישה קלילה והרפתקנית במישורים החומריים והגשמיים. אות הפתיחה יינתן באמצעות קשרים ישנים שלכאורה הפסיקו להשפיע עליכם, ואילו עתה הם מאותתים בכיוון של התחדשות. האופק רומז כי צפוי לכם קטע רגשי שבהתחלה אתם טיפה מבולבלים ממנו, אבל בהמשך הוא עוזר לכם להתחבר עם האמת הפנימית שלכם.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן טורקיז.

 

טורקיז היא אחת מהאבנים האנרגטיות שקיימות בטבע! צבעה המיוחד מרגיע ומחבר אותנו למימדים רחוקים. טורקיז מאפשרת הגשמה עצמית, הפחתת ביקורתיות והיא מעניקה הגנה, בטחון ורוגע נפשי תוך הכנסת איזון רגשי לחיינו. טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה והיא אבן טובה לשחרור מחסומים רגשיים, להגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפשיים להתמודדות עם קשיים. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל בתולה הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

מאזניים

זוגיות ואהבה: בשנה הקרובה צפוי לכם קשר עם אדם שנוהג לחשוף טפח ולהסתיר טפחיים. מצד שני, דווקא המסתוריות תעשה לכם טוב. זה הזמן להשקיע בזוגיות, בעיקר אם מדובר בפרטנר רגיש ופגיע שיוכל לסמוך עליכם. במחזור שנתי הקרוב צפויות פגישות רומנטיות שמתנהלות בדרך שונה מזו שתכננתם. קחו בחשבון כי הכוכבים מעודדים פתיחות וספונטאניות. צפויה הצעה שאילו הייתה מתגלגלת אליכם לפני שנה, הייתם קופצים עליה, אך עתה נראה שהיא איחרה את הרכבת – אתם במקום אחר...

 

זו תקופה חלומית עבור אלה מכם שנפשם קצה בפרשיות רומנטיות חסרות תכלית ומעודדת חיי משפחה יציבים ותקינים. לפנויים צפויה הצעה מטריפה הפותחת הזדמנות לקטע רומנטי חדש, אלא אם אתם מעדיפים להישאר נאמנים לסיפור קיים. קחו בחשבון כי עסקינן באנרגיות מהסוג המהמם, הברקי והמפתיע.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: אנרגיות מנוגדות גורמות לכך שפגישות עסקיות שתליתם בהן תקוות גדולות עלולות להתברר כבזבוז זמן. נראה כי הצד השני לא ממש סגור על עצמו. תחום עיסוק חדש שיתגלה לכם באקראי חתחיל לככב בחייכם, ותוכניותיכם עומדות להשתנות עקב כך. הכוכבים מעודדים אתכם לעסוק בתחומים שהם מעבר לחיי היומיום. זו תקופה טובה להרחבת אופקים והתקדמות בעבודה.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 מאירה פניה כלפי ילידי מזל מאזניים אשר משברי החיים חייבו אותם להתקפל בפני אנשים חזקים, ואילו השנה נראה כי אופק ההזדמנויות מעתיר עליהם אנרגיות טובות, מסיר פחדים ומחזק את הבטחון העצמי שלכם. הרוח הרעה עשויה להיעלם כלעומת שבאה.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן עין הנמר. אבן עין הנמר/ טייגר איי מחזקת גישה חיובית, מפחיתה ביקורתיות ומספקת הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. כמו כן, אבן עין הנמר מעניקה אומץ, ויש לה השפעה חיובית על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב.

 

מטפלים רוחניים משתמשים באבני עין הנמר כמקור אנרגטי לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בצדקת הדרך. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל מאזניים הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

עקרב

זוגיות ואהבה: בשנה הקרובה אתם צפויים לפגוש מחזרים במקומות שנראים שונים מכפי שדמיינתם. הכוכבים רומזים שהנאתכם תלויה במידת הפתיחות שתגלו. מומלץ שתציבו מטרה לקשר רומנטי שנראה תקוע, אך לפני הכול תצטרכו לסכם עם עצמכם לאן ברצונכם להוביל אותו. שימו לב: צפוי לכם מפגש עם מחזר שאינו שש להסגיר את סודות ליבו ורגשותיו, בעוד שממכם הוא דורש גילוי לב מלא ומוחלט. מה לעשות? תדרשו ממנו להיות פתוח וכנה.

 

מי שנמצא בזוגיות עלול לחוות בשנה הקרובה משבר. הדרך היחידה לצאת ממנו היא בשיתוף פעולה של כל הצדדים תוך ויתור על "האגו" (שכנראה יצר את המשבר מלכתחילה)...

 

עבודה, קריירה ופרנסה: בית הקריירה שלכם מושפע בשנה הקרבה ממספר כוכבים - סבלנות היא מילת הקסם למתרחש איתכם השנה בקריירה ובעסקים. הדברים יסתדרו לטובתכם כל עוד לא תיכנסו ללחץ ותפעלו בשיקול דעת. בעבודה נראה כי אתם זוכים בשבחים ממקור לא צפוי. מישהו עושה לכם יחסי ציבור מבלי שביקשתם, אך בשקביל פיקחו עין על מי שמקנא בכם ומשגר אנרגיות שליליות. זו שנה בה הבדידות היא מכם והלאה וההשפעה היא חיובית כמעט בכל תחומי החיים. צפויות לכם הצלחות חברתיות, מה שמזמין הצלחות עסקיות וקרייריסטיות ששווה לכם לשקול.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 זורמת בראש טוב עם עקרבים שנאלצו לוותר עד כה על חלומותיהם ולגנוז את מאוויי ליבם, לטובת התנהלות שתלויה ב"מה יגידו עלי". אצל עקרבים אלה צפויה הצלחה גדולה הודות לסיוע מנקודת המזל הקוסמית. צפויות התפתחויות מדהימות הקשורות במקומות שיצא לכם רק לפנטז עליהם. עיתוי מדהים למסע ממושך, בין אם פיסי ובין אם אל תוך נבכי הנפש. אל תופתעו אם תמצאו את עצמכם מתלבטים בין מספר אפשרויות, זה אומר שאתם תחשבו ללהיט.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות של קריסטל רוז קוורץ (קריסטל האהבה).

 

צבעה הוורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש. הרטט האנרגטי שעוטף את רוז קוורץ, מנקה טראומות מהעבר משחרר קשרים ישנים שכבר אינם קיימים בחיינו (זוגיים ולא זוגיים) ועוזר להפיג חרדות, מתחים, כעסים ולחצים במערכת זוגית ובעבודה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל עקרב הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

קשת

זוגיות ואהבה: אפשר לומר שהכוכבים נוטים להסעיר את בוסתן האהבה שלכם בשנה הקרובה. זו בשורה טובה עבור מחפשי הריגושים וההרפתקאות שביניכם. אין סיבה להיצמד אל קשר שמיצה את עצמו. שום דבר חדש לא יכול להיכנס, כל עוד לא הוצאתם את הישן. המישור האישי מזמן לכם התלבטות לא פשוטה. אם עדיין אתם תקועים בין מערכות יחסים שאין ביניהם מכנה משותף, כדאי שתבחרו בזה שליבכם הולך אחריו ומומלץ להתייעץ עם מי שמבין בעניינים מן הסוג הזה.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: השפעתו של כוכב אוראנוס על בית הקריירה (הבית העשירי) רומז שמישהו בודה שקרים כדי שיוכל להתקדם על חשבונכם. אתם יודעים עם מי יש לכם עסק ואין סיבה שתשתפו פעולה. רעיון עסקי שמקורו בחו"ל צובר תאוצה בעקבות תמיכה שאתם מקבלים מהסביבה. הכוכבים צופים שאנשים טובים שתפגשו בדרככם יעזרו לכם להגשים אותו.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 פורצת דרך בפני קשתים אשר תומרנו אל פינות שלא ממש היטיבו עימם, ואילו עכשיו הם מבקשים להיחלץ מהן ולצאת לדרך חדשה. התופעה חלומית לעניינים המעשירים את חשבון הבנק שלכם. במקביל, כדאי שתעלו על רכבת האושר, מבלי לעסוק בשאלה מי נוטל ראשון את היוזמה לידיו. באהבה, אתם יודעים, אין מקום לתרגילי מנהיגות! שער ההזדמנויות נפתח בפני אלה מכם המבקשים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם בעולם המוסיקה או המחול.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר המיוחד של קריסטל אוונטורין.

 

קריסטל אוונטורין מגיע במגוון צבעים (ירוק, כתום, אדום וכחול) והמשותף לכל אבני האוונטורין היא היכולת להרגיע את אלה מאיתנו הנמצאים בסביבה מתוחה ולחוצה, ריכוך רגשות שליליים, סיוע לפתיחות רגשית וחיזוק יכולת קבלה מבלי לחשוש מפגיעה. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל קשת הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

גדי

זוגיות ואהבה: השפעתו של כוכב פלוטו על בית החושניות (הבית השמיני) מעוררת רגשות סוערים מעידים על תחילתו של תהליך רומנטי. בחודשים הראשונים של השנה צפויה פגישה רומנטית שמעוררת בכם שדים רדומים מהעבר. מצד שני, כלל לא ברור כי כדאי לכם לחמוק מפניה. אל תצפו לשלמות, אך הכוכבים צופים שהדברים ילכו ויסתדרו עם הזמן. אתם עשויים להיסחף אל רומן כאילו אין מחר. בשנה הקרובה מי שנמצא בזוגיות יהיה חייב ליצור חוויות משותפות והתחדשות - מה שממש יעשה לכם טוב הוא בילויים בחיק הטבע.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: זו שנה נפלאה עבור הסוחרים שבחבורה. אדם כריזמאטי יאתגר אתכם בהצעה עסקית מפתה. מדובר בהזדמנות אשר יש עימה סיכון אך גם סיכוי משמעותי. שימו לב: אתם מצפים להגינות עסקית מטיפוס שהמושג הזה זר לו. אם זה מה שאתם עושים, אל תופתעו מהתוצאות. הכוכבים מזרימים אליכם אנרגיה גשמית טובה שיכולה להיטיב את מצבכם הכלכלי, אך אין להסיק מכך כי מותר לכם לשבת באפס מעש ולצפות לניסים...

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 מבשרת טובות לגדיים שנדחפו בעל כורחם אל מקומות ותרחישים שלא הרוו אותם נחת (בלשון המעטה), ואילו עתה הם שואפים לשנות כיוון בכל הנוגע להגשמה עצמית ופיתוח כישרונות רדומים. יהיו מי אשר יראו בזה בזבוז זמן, אבל לכם מומלץ להתעקש ולמצוא עיסוק חדש ומקורי. בתחום זה, מישהו שכבר מזמן נחשב למעריץ שלכם 'יסגור' עבורכם קשרים עם אנשים שהייתם רוצים להכיר. אופק ההזדמנויות מביא עימו אנרגיה נפלאה עבור הספורטאים שביניכם, כמו גם עבור אלה שמעוניינים לצאת לדרך חדשה.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל קרנליאן.

 

התדר האנרגטי של קריסטל קרנליאן מחזק מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. קרנליאן מסמל עוצמה ואנרגיה חושנית, מחזק גישה אופטימית וחיוניות המשתקפת כלפי חוץ. התדר של הקרנליאן מחזק ומאזן את הצ’קרה השנייה, שעוסקת במיניות, תשוקה ויצירתיות. ניתן לשאת את הקריסטל בתיק, או לענוד כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל גדי הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

דלי

זוגיות ואהבה: בעקבות השפעה מבורכת בין אוראנוס לבין כוכב נוגה המייצג אהבה, קובע כי המזל הטוב צפון בגישה פתוחה ביחסים שבינו לבינה. אתם הוגים באופן ובדרך בהם התנהלו פגישות שהיו אמורות להיות רומנטיות. במקום להתקע במקום, כדאי שתניחו לדברים לזרום. במהלך השנה הקרובה אתם מנסים לעשות שינוי והוא יגיע... פגישה עיוורת תתברר כשונה מכפי שדמיינתם. מי שנמצא במערכת זוגית: מתנה רומנטית שתקבלו בהפתעה שווה יותר מכפי שאתם משערים. ייתכן שאתם מקלים ראש בתשומת הלב שהנותן השקיע בה.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: היבט בין כוכב אוראנוס לבין כוכב מרקורי, רומז על סגנון חשיבה מוזר. מה שטוב ונפלא לאגו עלול להתברר כמקסם שווא בכל הנוגע לעסקים. אתם עלולים להרגיז אדם שרוצה לסייע לכם. צפויה לכם שיחה כנה עם עמית לעבודה שפגעתם ברגשותיו ולאחריה מהפך לטובה. אם תציגו לו את המניעים שלכם, תהיו בחצי הדרך לפיוס. בתחום הפיננסי: נראה כי נשבר לכם מאדם שמשחק אותה ראש קטן בכל מה שקשור לכסף. גם לסובבים אתכם לא ברור מה בדיוק מצאתם בו. שימו לב: העיתוי הנוכחי מעט בעייתי ללקיחת התחייבויות משמעותיות.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 פורשת כנפיה על דליים אשר נסיבות וסיבות שלא היו בשליטתם, גרמו להם 'להתגלגל' אל מקומות ואל התרחשויות שלא מאפשרים להם למצות את הפוטנציאל שלהם, ואילו עתה הם מבקשים לעצמם התחדשות ולידה מחדש. כדי להצליח בשנה הקרובה עליכם להכניס מימד רוחני לחיים שלכם. הכוכבים שלכם מרעיפים מזל על כל אשר יש לו קשר עם בית ומשפחה, ותפתח אפשרויות בערוצים הקשורים לציור, פיסול או בישול (כן, בישול). גם אלה מכם שחולמים על מקצוע הקשור בעיצוב, מוזמנים לשחק אותה בגדול.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של קריסטל סיטרין.

 

קריסטל סיטרין הוא קריסטל השפע! צבעו נע בין שקוף לצהוב-חום והתדר האנרגטי שלו פותח אותנו לאפשרויות חדשות בחיינו. אבן אשר טוב לענדה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל דלי הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו.

 

דגים

זוגיות ואהבה: אתם חווים השפעה חיובית מכיוונו של כוכב יופיטר בשנה הקרובה. אירועים מן העבר חוזרים אליכם כצירופי מקרים, וצפויה פגישה עם אדם שהזמן היטיב עימו אך עליכם לשים לב, דברים רבים אינם כפי שנדמה ממבט ראשון. בתחיל החצי שני של השנה צפוי מפגש אישי עם אדם שטיפחתם חלומות לגביו. אל תיקחו ללב אם יתברר כי המציאות לא ממש מתחברת לפנטזיה. בשנה הקרובה אנרגיה רומנטית זורמת אליכם מיסוד האדמה ומפגישה אתכם עם ילידי המזלות גדי, שור ובתולה. אלה שנמצאים בזוגיות קיימת השנה הקרובה צופה עליות ומורדות – שימו לב אם הפרטנרים שלכם "מתכנסים לתוך עצמם" – הדבר עלול להצביע על משבר ואתם תצטרכו לתמוך בכל הכוח על מנת להצליח לשמר את מערכת היחסים.

 

עבודה, קריירה ופרנסה: בתחילת השנה אתם צופיים לחוות אילוצים כלכליים שדוחקים בכם להשקיע בקריירה ובעבודה. תקפוה זו צפויה להיות מאתגרת כאשר גחמותיו של מעסיק או עמית כפייתי עלולות להשפיע על מצב רוחכם. קחו בחשבון כי הוא סבור שאתם מחבבים אותו. כניסה לתחום חדש תעלה ותצליח יותר מכפי שאתם מצפים אך כדי להבטיח כי כך יקרה כדאי שתבחנו את הדברים עם אדם עתיר ניסיון. כגודל התהילה כך גם גודל האחריות. טיפ שנתי: אל תכעסו על ידיד שמותח עליכם ביקורת, אך כדאי לכם לחשוד במתחרה שלפתע שופע חיוכים.

 

הזדמנויות בשנת 2022: שנת 2022 עשויה להתברר כחוויה מתקנת עבור דגיגים ודגיגות, אשר צוק העיתים מנע מהם להתחבר עם מי שהם באמת, ואילו עכשיו הם מבקשים להשתחרר מכבלי העבר ולפתוח דף חדש. הפתרון עשוי להיות מושג באמצעות התרגעות בעלת אופי רוחני. אופק ההזדמנויות צופה חברות אמיתית עם אדם לא שגרתי, אתם יודעים, כזה שכולם מסתובבים בשביל להסתכל עליו. הצלחות מרשימות שיתרחשו בטקסים ובאירועים רשמיים, יתבררו כבעלי השפה רבת מזל על מעמדכם החברתי.

 

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות המיוחדות ובתדר האנרגטי של אבן מלכית.

 

אבן מלכית מסייעת במיקוד במטרה, שיפור זיכרון חלומות, משפרת תקשורת טובה עם הסביבה, מסייעת לזימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.

 

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של ילידי מזל דגים הוא ייחודי משום ששילוב האנרגיות של הקריסטל השנתי ומצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. 

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים