שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "היה מגיע לגדי כרטיס אדום"

  כך אמר אחיו התאום של גדי ברומר, אלון, ששהה בבית החולים לפני הניתוח. למרות הפציעה, גדי התלוצץ לפני הניתוח: "לפחות עכשיו אני לא אשמע את הצעקות של שרף"

  גדי ברומר, בלם מכבי תל אביב, שנפצע בפניו במשחק קבוצתו מול הפועל חיפה, הגיע לפנות בוקר לבית החולים "שיבא" בתל השומר, והוא עובר כעת ניתוח לאיחוי ארבעה שברים בעצם הלחי. על פי אבחנת הצוות הרפואי שבר ברומר את "עצם העול", והוא יזדקק לקיבוע באמצעות פלטת טיטניום וארבעה ברגים. "זה שבר תלת מימדי בארבעה מקומות שונים בעצם", הסביר ל-ynet פרופסור שלמה שטיין, מנהל מחלקת פה ולסת בבית החולים. "העצם זזה ממקומה ושקעה פנימה. הוא יעבור ניתוח לא מסובך בהרדמה מלאה. להערכתי, תוך שישה שבועות העצם תתאחה לחלוטין והוא יוכל לחזור לשחק". פרופסור טייכר גם ציין כי רק בעוד כחצי שנה תחזור לברומר התחושה בלחי.
  בדקות שלפני הניתוח היה ברומר מטושטש מזריקות ההרגעה, אך התלוצץ עם הסובבים אותו ועם אישתו, פזית. ברומר: "אני זוכר את רגע הפציעה. ירדתי לגליץ' וראיתי את השחקן הזה (מיכאל אניצ'יץ') מנסה לברוח מהתיקול ולקפוץ מעליי. הרגשתי את הברך שלו בפרצוץ, ואני בכלל לא יכול לתאר את העוצמה של הכאב". את השיחה עם ברומר קטעה האחות ששאלה אותו אם הוא מוכן. הבלם שמר על חוש ההומור והשיב: "אני מחכה בכיליון עין" והצביע על עינו הנפוחה. כשהוא נשאל על מצב רוחו היוצא דופן, אמר ברומר "הכל בסדר, יש בי שמחת חיים. לפחות עכשיו אני לא אשמע את הצעקות של שלמה שרף".
  אחיו של גדי, אלון, ששהה בבית החולים, התייחס לפגיעה: "אנחנו לא כועסים על אניצ'יץ', הוא לא אשם. בעצם גדי אשם, ואני חושב שאם אף אחד לא היה נפצע בתאקל אז השופט היה צריך להוציא לגדי כרטיס אדום".
  בבית החולים לפני הניתוח נכחו לוני הרציקוביץ', מרק רוסנובסקי ועוזר המאמן, אבי שרף.

  לפנייה לכתב/ת
  צילום: גילי נחושתן
  ברומר. למרות הכל נשאר אופטימי
  צילום: גילי נחושתן
  מומלצים