שתף קטע נבחר

אורנה אנג'ל מועמדת לראשות לשכת ברק

כך טוענים גורמים בלשכת ראש הממשלה. אנג'ל משמשת כיום יועצת במשרד רה"מ והיא סרבה לאשר או להכחיש את הדברים

אורנה אנג'ל, יועצת במשרד רה"מ, היא המועמדת המובילה לתפקיד ראש לשכתו של אהוד ברק, במקום חיים מנדל-שקד, שהתפטר היום. כך אמרו אתמול (יום ב') גורמים בלשכת רה"מ.
לדברי הגורמים, ברק מתכוון למנות ראש לשכה חדש רק בעוד זמן מה ובינתיים, ימלאו את התפקיד שניים: מנכ"ל המשרד, יוסי קוצ'יק, וראש המטה המדיני-בטחוני, דני יתום. אנג'ל סרבה לאשר או להכחיש את הדברים.
אנג'ל ליוותה את אהוד ברק בקמפיין הבחירות שלו לראשות הממשלה, שירתה בסיירת מטכ"ל, וכיום היא משמשת יועצת במשרד רה"מ. היא מקורבת בלשכה למחנה היועצים החיצוניים עליו נמנים גם משה גאון, יוני קורן, טל זילברשטיין ואלדד יניב.
גורמים בלשכת ברק טוענים עוד, כי יתכן והמינוי של אנג'ל יוכשל בשל התנגדותו של בכיר בלשכה למינוי.

מנדל-שקד נפרד

ראש הלשכה הפורש, מנדל-שקד, נפרד היום מעובדי הלשכה ואמר כי "כבר לפני מספר חודשים גמלה בי ההחלטה לעזוב, אולם כעת שורה של נסיבות גרמה לי להגיע להחלטה זו, אותה קיבלתי באופן סופי הבוקר בשיחתי עם רה"מ. אני מכיר ומוקיר מזה שנים את אהוד ברק אשר היה, ועודנו עבורי, מפקד נערץ, מנהיג ומדינאי, ובעיקר אדם.
היתה לי הזכות הגדולה לעבוד במחיצתו בשורה ארוכה של תפקידים בכירים בצה"ל, ובשנה האחרונה בתפקידו כרה"מ ושר הביטחון. מהיכרות קרובה, מעמיקה ואישית, אני משוכנע כי מדינת ישראל ואזרחיה נתברכו באדם כמו אהוד ברק. אני מזדהה עימו ומחזק את ידיו. למעלה מ-15 שנים אני מלווה את אהוד במערכות הצבאיות, הביטחוניות ובשנה האחרונה גם בפוליטיות ובמדיניות. אהוד נותר עבורי מפקד, מנהיג וחבר, ואני מתתכוון לעמוד לצידו ולסייע בידו בכל שידרש, ובכל עת. בחרתי לפנות את תפקידי, אך עם זאת אני מאמין כי רה"מ יצליח להתגבר על הקשיים, לקבל את ההחלטות הנכונות ולהמשיך להוביל את העם לבטחון, שלום ועתיד טוב יותר".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
אורנה אנג`ל. מועמדת
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים